Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Svađaonica™

1 2 3 4 ... 6 7 8
  • #16
    1 0

    postova:711
    gordan @ 11.2.2009. 1:30

    .. pa možda da krenemo od odgoja koji neki nemaju, bontona, kvalitetnih karakternih osobina, tolerancije za različitosti npr, ljudskosti, sta misliš arnol!

    .. ili treba dopustiti da te drugi blate!! koji to nemaju!?

    franz

    franz


    Evo ja sam tolerantan prema homoseksualcima, za razliku od tebe, ali nisam tolerantan prema neznanju i ljudskoj gluposti. Čak sam postao tolerantan i prema tome da se dva puta potpisuješ ispod posta, iako desno piše tko je postao. Dapače, da ti pokažem koliko sam tolerantan, počeo sam se i ja potpisivati ispod posta. Pa ako to nije tolerancija, što je?

    Svako dobro,
    von Gordan

    Svađaonica rules... jbte... mi lajkTongue outTongue outTongue out

  • #17
    1 0

    postova:580
    arnol @ 11.2.2009. 1:34

    Pa ja sam ljubitelj svađe i pojavio sam se. Osim toga ovo bi konačno mogla biti zanimljiva tema, ako se pravilno usmjeri.

    von Gordan

    Svađaonica rules... jbte... mi lajk Tongue outTongue outTongue out


    gordan
    Dobro kažeš ako se pravilno usmjeri.
    Mogao bi to ti razraditi ako ti se da.
    Nemoj dodati popisu svega što si napisao za mene da bježim sa teme.
    Imala sam loš dan završila na hitnoj, pa malo spavala, dala djeci i mužu jelo, pogledala film, malo portal i to mi je i previše za jučer.
    gordan., dobro jutro i ugodan dan. 

  • #18
    1 0

    postova:711
    gordan @ 11.2.2009. 1:46
    Imala sam loš dan završila na hitnoj, pa malo spavala, dala djeci i mužu jelo, pogledala film, malo portal i to mi je i previše za jučer.

    Arnol

    E jebi ga sad. Kako ću se svađat s tobom? Žao mi je što si završila na hitnoj. Ozdravi brzo.


    Antiklimaks.
    Sad moram čekat Franza... i Gorlocka.


    Svako dobro,
    von Gordan

    Svađaonica rules... mi lajkTongue outTongue outTongue out

  • #19
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 11.2.2009. 8:34

    Jebote led, ovaj topik je bolji od "Ljubav je na selu".

    Kad netko normalan pročita dvije tri ovakve bljuvotine, vjerojatno mu ne padne na pamet uključiti se u raspravu, a ako se i uključi dobije od vas takve odgovore da mu više ne pada napamet nešto dopisati.

    Osim toga temu ste nazvali "Svađaonica", a vi jedan drugom virite iz dupeta. Franz je, recimo, u Arnolinom dupetu barem do pola.

    Ajmo, svađa. Jiiiiiiihaa, neka igre počnu. Nazovimo ovo sociološkom studijom.


    gordan

    Priznajem, ovo je najbolji komentar do sada na ovom portalu!

    Poslije otvaranja ove teme razmišljao sam o pokretanju nove teme Jebaonice, ali nisam znao da li će mi administratori to dozvoliti i da li da otvorim Istospolnu jebaonicu ili Jebaonicu za sve?

    Svako dobro,

    von Buzdovan

    P.S. Ako netko ne zna, Jebaonicu bi otvorio zbog "ljubitelja jebanja" ma što god to značilo...

    Još jednom, svako dobro,

    von Buzdovan

  • #20
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 11.2.2009. 8:48

     Neće ljubitelji svađe ni doći na ovu stranicu.


    Arnol

    Mislim da si napravila grešku u koracima!

    Temu si trebala nazvati Mir, mir, mir, nitko nije kriv ili Lađa, lađa, lađica, gotova je svađica!

    Dakle, trebalo je postaviti miroljubiv naslov, kakav cvijetić sa strane, nekoliko smajlića i to bi privuklo "ljubitelje svađe" koji su po definiciji vrlo zajebani i naravno, svadljivi.

    Zamisli da Koradeovog (ili Koradinog) sina pozoveš na piće u već totalno demolirani lokal s izmaltretiranim gostima i pokušajima silovanja konobarice!? Nema šanse da bi prihvatio poziv...

    Nego, što misliš o pokretanju teme Jebaonica?

  • #21
    1 0

    postova:114
    skype @ 11.2.2009. 12:42

    Mislim da si napravila grešku u koracima!

    Temu si trebala nazvati Mir, mir, mir, nitko nije kriv ili Lađa, lađa, lađica, gtova je svađica!

    Dakle, trebalo je postaviti miroljubiv naslov, kakav cvijetić sa strane, nekoliko smajlića i to bi privuklo "ljubitelje svađe" koji su po definiciji vrlo zajebani i naravno, svadljivi.

    Zamisli da Koradeovog (ili Koradinog) sina pozoveš na piće u već totalno demolirani lokal s izmaltretiranim gostima i pokušajima silovanja konobarice!? Nema šanse da bi prihvatio poziv...

    Nego, što misliš o pokretanju teme Jebaonica?


    buzdovan


  • #22
    1 0

    postova:114
    skype @ 11.2.2009. 12:49

    Jebote led, ovaj topik je bolji od "Ljubav je na selu".

    Kad netko normalan pročita dvije tri ovakve bljuvotine, vjerojatno mu ne padne na pamet uključiti se u raspravu, a ako se i uključi dobije od vas takve odgovore da mu više ne pada napamet nešto dopisati.

    Osim toga temu ste nazvali "Svađaonica", a vi jedan drugom virite iz dupeta. Franz je, recimo, u Arnolinom dupetu barem do pola.

    Ajmo, svađa. Jiiiiiiihaa, neka igre počnu. Nazovimo ovo sociološkom studijom.


    gordan

  • #23
    1 0

    postova:541
    franz @ 11.2.2009. 14:45

    .. flash gordone, i brute buzdovane, nivo kulture vam je katastrofa, a o toleranciji da i ne spominjem! budeš se tako i dalje ponašao mogao bi biti i jedini član zajedno s vašom ekipom nasilnika i prostaka!

    .. baš zgodno što si promjenio lik u gordona, vidi se koliko si opsjednit franzom, arnol i gorlockom!

    a ako čemo o guzicama tebi vire buzdovan, jana i guja!

    .. a sta ćeš nije svakom do tvoje guzice smrdljive!!

     .. imaš bujnu maštu inače!

    franz

  • #24
    2 0

    postova:519
    buzdovan @ 11.2.2009. 15:10

    .. a sta ćeš nije svakom do tvoje guzice smrdljive!!

    franz


    franz


    Kakav fini gospon ovaj Franz!

    Stari smiri se, kad se uzbudiš postaneš još nepismeniji. Teško te je pratiti...

    Evo, poslušaj nešto za smirenje!

    Buzdovan

    Buzdovan za svaki slučaj ako ne pročitaš ovo iznad...

  • #25
    1 0

    postova:580
    arnol @ 11.2.2009. 15:24

    E jebi ga sad. Kako ću se svađat s tobom? Žao mi je što si završila na hitnoj. Ozdravi brzo.


    Antiklimaks.
    Sad moram čekat Franza... i Gorlocka.


    Svako dobro,
    von Gordan

    Svađaonica rules... mi lajkTongue outTongue outTongue out


    gordan
    Sretno čekanje !
    Nakon Sumameda , svega i svačega već je bolje.
    gordan, lijepi pozdrav ! 

  • #26
    1 0

    postova:580
    arnol @ 11.2.2009. 15:26

    .. flash gordone, i brute buzdovane, nivo kulture vam je katastrofa, a o toleranciji da i ne spominjem! budeš se tako i dalje ponašao mogao bi biti i jedini član zajedno s vašom ekipom nasilnika i prostaka!

    .. baš zgodno što si promjenio lik u gordona, vidi se koliko si opsjednit franzom, arnol i gorlockom!

    a ako čemo o guzicama tebi vire buzdovan, jana i guja!

    .. a sta ćeš nije svakom do tvoje guzice smrdljive!!

     .. imaš bujnu maštu inače!

    franz


    franz
    franz, mislim da se goradan šalio, znao on što mi mislimo o uvlačenju u dupe. 

  • #27
    1 0

    postova:580
    arnol @ 11.2.2009. 15:34

    Mislim da si napravila grešku u koracima!

    Temu si trebala nazvati Mir, mir, mir, nitko nije kriv ili Lađa, lađa, lađica, gotova je svađica!

    Dakle, trebalo je postaviti miroljubiv naslov, kakav cvijetić sa strane, nekoliko smajlića i to bi privuklo "ljubitelje svađe" koji su po definiciji vrlo zajebani i naravno, svadljivi.

    Zamisli da Koradeovog (ili Koradinog) sina pozoveš na piće u već totalno demolirani lokal s izmaltretiranim gostima i pokušajima silovanja konobarice!? Nema šanse da bi prihvatio poziv...

    Nego, što misliš o pokretanju teme Jebaonica?


    buzdovan
    Dragi prijatelju tko bi mi došao na stranicu sa temom MIR  ili slično, svako dobro i što ja znam.
    Pokreni ti temu "Jebaonica", kad se još nisi zasitio stalnog karanja.
    Evo ti si kriv što sam sad prosta !
    Daj više budi onaj normalni,edukativan,informativani,pošteni,dobro oštar na jeziku, ali odličan komentator kakav si bio !!!!!
    Pozdrav ! 

  • #28
    1 0

    postova:541
    franz @ 11.2.2009. 17:12

    .. neeee Arnol jel znaš u čemu je problem s flash gordonom!! .. pa osim što je flash gordon opsjednit samnom i što me stalno živcira, te znamo njegov stav o istospolnim odnosima, evo sad premijerno pred cijelom nacijom!!! LJUDI FLASH GORDON SE ZALJUBIO U FRANZA!!! ali s obzirom DA FRANZ NIJE PEDER KAO GORDON zato je ljut i iz ludosti i patnjom on se tako ponaša I KOPIRA ME jer on mene u biti voli!      bljak -fuj, ali evo to je istina!

    .. sad smo te prokužili stara lisice!!

    .. zato on i spominje guzice i uvlačenje!! 

    .. BJEŽI OD MENE!!!

    .. a ti brute digni jedra i odlazi, ovdje nije tvoja specijalna soba!!

    von franz

  • #29
    1 0

    postova:541
    franz @ 11.2.2009. 17:28


    Kakav fini gospon ovaj Franz!

    Stari smiri se, kad se uzbudiš postaneš još nepismeniji. Teško te je pratiti...

    Evo, poslušaj nešto za smirenje!

    Buzdovan

    Buzdovan za svaki slučaj ako ne pročitaš ovo iznad...


    buzdovan

    evo još jedna replika drugu brutu!!

    . brute ovo piše u tvom avataru!! citiram!  "Psihički bolsenik (u originalu prvotno napisano pa je drug poslije promijenio kad sam ga podučio književnosti) nikada ne napada bez razloga. Po tome se i razlikuje od normalnih ljudi..."

    to je to zar ne! ok e sad vidi brute!

    s obzirom da ti uvijek napadaš i pronalaziš koje kakove razloge, ako niš drugo izmišljaš ih, po "tvojoj" teoriji (iako znamo da nije tvoja osobno) jel vidiš sad da si psihički bolsenikSmile a tvoj napoleon je flash gordonWink

    am besten

    von franz

    ..

  • #30
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 11.2.2009. 18:46

    Ovaj me portal podsjeća na šahovsku ploču s figurama u završnici kakve zanimljive partije.

    Naš Franz je pješak koji nezaustavljivo juri prema zadnjem polju, juri prema svojoj promociji.

    Promiciji u puno jaču figuru.

    U kralja!

    Živio Franz, naš novi kralj!

    Kralj kretena...

1 2 3 4 ... 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala