Film je prikaz onoga što uči velika istočnjačka religija - da se čovjek rađa stalno nanovo dok ne postigne cilj da se više ne rađa, da prijeđe na viši nivo. Samo se ovdje čitav život događa u samo jednom danu. I nebrojeno mnogobrojno puta se ponavlja. Iz filma se može puno naučiti ako se hoće - da je život dostojan samo ako ga posvetimo drugima, ako nastojimo u svakom trenutku biti bolji ljudima oko sebe, ne uzimati ih zdravo za gotovo. Barem ga ja tako vidim. Ovo je komedija samo naizgled. Ovo je jaaako ozbiljan film, s važnom porukom. A to što se imamo čemu nasmijati samo je bonus. Jedino što jest, ovdje se čovjek iz dana u dan sjeća onoga što je bilo u svim prošlim danima. Kad je istočnjačka religija u pitanju, ne sjeća se, a to bi u praksi dovelo do toga da sporo uči. Tkđ., iz filma možemo zaključiti da se čovjek mijenja samo ako je na to prisiljen. Nažalost.