Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Svađaonica™

1 2 ... 5 6 7 8
  • #91
    1 0

    postova:114
    skype @ 13.2.2009. 2:28
    11.2.2009 23:11
    Piše ti sve u priručniku, ako ne znaš gdje je pitaj informacije, ako pak opet ne znaš pitaj si informacije jer oni daju takove informacije, i ako ih uspiješ pronaći onda ih pitaj gdje se u korisničkom priručniku nalaze upute za skype, e sad pazi da se pravilno izraziš jer ako im ne naglasiš da je skype onaj način komunikacije, mogli bi te uputiti samom sebi tj. tebi budući ti tražiš skype a ti si zapravo taj, pa ako se pronađeš, pazi da se ne zagubiš u moru informacija koje će ti opet dati informacije, ako ih nađeš........ i pazi da se pravilno odraziš, tj izraziš jer ako bi se odrazio tko zna kako, možda u zrcalu iliti ogledalu, špiglu a možeš vidjeti odraz i u primjer vodi ili slično, ovo ti je ujedno odgovor i na tvoj video, jesi se zasitio ? .......  E sad opet ako ne znaš koji video, pa pitaj informacije, jer oni daju takove informacije i ako ih ne uspiješ naći pitaj informacije (pogađaš već)
    Lijep pozdrav skype !


    gorlock
    E hebi ga gorloče, htio sam dodati da je svaka sličnost sa nekim osobama na portalu slučajna i bla bla  bla .... ali me je žarko interesiralo tko će se prvi pronaći među pacijentima, čestitam ! 
    p.s. kakav je to način komunikacije , mislim taj skype... nemam ja to , imam fax.

  • #92
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 13.2.2009. 9:48
    Sumnjam da je nevin kad te dr. buzdrek hebe u zdrav mozak !Laughing

    gorlock

    Eh Goriluče, moj je zdrav i upotrebljavan! Koliko vidim tvoj (mozak) je još nov novcat, nisi ga ni iz celofana izvadio!Surprised

    Da jesi, vidio bi da si ti ovdje na portalu jedini na sve četiri i da te mnogi u nov novac mozgić!

     

  • #93
    1 0

    postova:580
    arnol @ 13.2.2009. 16:43

    Eh Goriluče, moj je zdrav i upotrebljavan! Koliko vidim tvoj (mozak) je još nov novcat, nisi ga ni iz celofana izvadio!Surprised

    Da jesi, vidio bi da si ti ovdje na portalu jedini na sve četiri i da te mnogi u nov novac mozgić!

     


    crna_guja
    Da si pametna ne bi pisala toliko gluposti !
    gorlock, ne zamjeri joj,za nju su svi glupi, osim nje. 

  • #94
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.2.2009. 20:01

    .....ma ne zamjeram niti njoj ni bilo kome, uostalom mnogi ne znaju kad je kraj pa nek izvole, ponekad se toliko ismijem da ne mogu ne odoliti uključiti se u nekakovu (bolesnu ) raspravu. Ovdje više zaista ne vidim potrebu za bilo kakvim replikama.

    Da im zamjeram više ne bi bili na listi mojih prijatelja, prvi valjda koji nešto zamjera je "skype" koji se ispisao sam sa moje liste, neka je ali ako i poželi opet biti mi prijatelj, rado ću ga prihvatiti.

  • #95
    1 0

    postova:580
    arnol @ 13.2.2009. 20:16

    .....ma ne zamjeram niti njoj ni bilo kome, uostalom mnogi ne znaju kad je kraj pa nek izvole, ponekad se toliko ismijem da ne mogu ne odoliti uključiti se u nekakovu (bolesnu ) raspravu. Ovdje više zaista ne vidim potrebu za bilo kakvim replikama.

    Da im zamjeram više ne bi bili na listi mojih prijatelja, prvi valjda koji nešto zamjera je "skype" koji se ispisao sam sa moje liste, neka je ali ako i poželi opet biti mi prijatelj, rado ću ga prihvatiti.


    gorlock
    Smiješno je i tužno.
    Ja nisam nikada, baš nikada nikoga prva napadala i zaskakivala po portalima.
    Ne znam zašto je to skype napravio, pamtim ga kao izvrsnog komentatora sa svih portala.
    Nisam nikome slala pozivnicu za prijatelja, nigdje pa ni tu, jer mi je bilo neugodno, tebi i onima koji su mi poslali najljepše zahvaljujem.Ugodno je dobiti pozivnicu za prijatelja, no moji stari prijatelji su to počeli zloupotrebljavati. 

  • #96
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 13.2.2009. 21:22

    Da je naslov teme "Prdionica", vjerojatno bi nas štipalo za oči!

    S obzirom da je "Svađaonica", onda štipa za uši!

    Ništa logičnije!

    Zato, priviknite sa na tematiku! idemo dalje dolje!!

  • #97
    1 0

    postova:541
    franz @ 13.2.2009. 21:30

    .. ako ovako nastavimo možda bi mogli i osvojiti guiness rekord u svađaonici??

    franz

  • #98
    1 0

    postova:580
    arnol @ 13.2.2009. 23:36

    .. ako ovako nastavimo možda bi mogli i osvojiti guiness rekord u svađaonici??

    franz


    franz
    franz, niš lakše.
    Lijepi pozdrav. 

  • #99
    1 0

    postova:5
    iq_80 @ 14.2.2009. 8:01

    A da nacrtamo veliki krug? Onako u obliku trokuta. Ma, znaš na što mislim!

    Pliiiiiz! 

  • #100
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 14.2.2009. 13:33

    Buzdi, ma daj!

    već je Valentinovo, a ti još nisi otvorio Jebalnicu!

    Pa znaš da nekima nije lako....

     

  • #101
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 3.6.2009. 22:16

    Vidim da Vam je dosadno pa evo i mene, pozdrav "gordone", pitam se pitam, postoji li program koji eventualno može ometati očitavanje da se izrazim tvojim jezikom "AJPI" adrese.

    Zašto si me napustio pa više nismo prijatelji ? Ne spavam noćima zbog tebe Laughing

    Moram priznati 20 godina je dug period za nekog kao što si ti, debilan no. 1 ovog portala.

    Čestitam dobro si razvio lik ne jedan već Bog zna koliko podvojenih ličnosti ima u jednome tebi.

    Nadam se da su u svađaonici dozvoljeni niski udarci i da nećeš brisati postove.

    Lijep pozdrav bivši prijatelju.

  • #102
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 3.6.2009. 22:38

    Budući je franz-u uskraćen pristup na portal bit ću njegov glasnogovornik:

    franz: nemogu se logirati, izbacio me, smrad odvratni, napiši kakav je smrad u svađaoni, i reci mu da nam ne treba njegova prčija javno, a to će viditi i ostali normalni ljudi, a ne klonovi njegovi

    Evo franz copy/paste-ao sam tvoje poruke koje mi šalješ.

    A sad nešto od mene: drago mi je da negdje možeš biti glavna faca, a ne uvijek smradac, možda je ovaj portal vrhunac tvog jadnog života, imaš pravo obrisati svaki post pa tako možeš i ovaj gorda(o)ne.

    Zapravo ne da mi se trošiti vrijeme i riječi na tebe, povraća mi se........

    dobro franz zbori kad kaže da je ovo "prčija", svi ne istomišljenici nisu poželjni, novinari, urednici pa i neki korisnici mogu i smiju pljuvati po svemu po čemu žele i uglavnom se uvijek svodi na isto.......

  • #103
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 14.6.2009. 9:14

    Situacija na ovom portalu je potpuno ista kao i na svim ostalim portalima sličnog profila. Ništa iznenađujuće!

    Gordan se ponaša očekivano, poput svih koji "imaju vlast" i očitu prednost u početku bilo kakve demokratske rasprave.

    Gordan je ovaj portal pretvorio u vlastitu prćiju i sigurno sklonište svojih malobrojnih istomišljenika (čitaj dupelizaca).

    Gordane, demokracija nije bezuvjetno slaganje s mišljenjem onoga tko ima moć!

    Jedino gore od cenzure je SELEKTIVNA cenzura, a ona se na ovom portalu provodi sustavno...

    Moraš se odlučiti! Jer, vrlo jednostavni fizikalno moralni zakoni govore kako je nemoguće istovremeno biti jeben i pošten!

    P.S. Ovo je bio retorički post. Ne očekujem odgovor, ali očekujem brisanje. U duhu sveprisutne demokracije i slobode mišljenja, naravno...

    Cry

  • #104
    1 1

    postova:711
    gordan @ 15.6.2009. 0:46

    Situacija na ovom portalu je potpuno ista kao i na svim ostalim portalima sličnog profila. Ništa iznenađujuće!

    Gordan se ponaša očekivano, poput svih koji "imaju vlast" i očitu prednost u početku bilo kakve demokratske rasprave.

    Gordan je ovaj portal pretvorio u vlastitu prćiju i sigurno sklonište svojih malobrojnih istomišljenika (čitaj dupelizaca).

    Gordane, demokracija nije bezuvjetno slaganje s mišljenjem onoga tko ima moć!

    Jedino gore od cenzure je SELEKTIVNA cenzura, a ona se na ovom portalu provodi sustavno...

    Moraš se odlučiti! Jer, vrlo jednostavni fizikalno moralni zakoni govore kako je nemoguće istovremeno biti jeben i pošten!

    P.S. Ovo je bio retorički post. Ne očekujem odgovor, ali očekujem brisanje. U duhu sveprisutne demokracije i slobode mišljenja, naravno...

    Cry


    buzdovan
    Daj, molim te Laughing.... Kao prvo, ne pušim te ozbiljne fore, selektivna cenzura, prćija, vlastodržac i dramatične pizdarije koje si pobrojao. Ja nisam taj tip i iskreno me boli dupe tko što piše dok je to u granici zdravog mozga i dok, najvažnije od svega, ne maltretira sve oko sebe.

    Nemam ništa protiv konstruktivne rasprave, ali... Da bi se s nekim raspravljalo preduvjet je da je osoba koliko toliko URAČUNLJIVA, i da nakon što mu se povrijedi "ego" ne ide srati po ama baš svakom topiku koji nema nikakve veze s prethodnim, osim što na istom piše osoba koja mu je "ego" povrijedila.

    Postovi nisu brisani nikome, osim spomenutom klonovskom udruženju, koje je bez ikakvog povoda maltetiralo bilo koga tko se slučajno nije slagao sa njihovim nepogrešivim stavom. A nivo rasprave kojim su se služili/o je na razini dječjeg vrtića. To je bilo čisto maltretiranje i spamanje, a ne rasprava.
  • #105
    1 1

    postova:311
    auran @ 12.11.2013. 22:56

         Stvarno, Svađaonica!Plazi jezik Hahahahaha! Nisam imao pojma do i to postoji! Predooobro! Hehehe!Smije se

1 2 ... 5 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala