Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Na putu prema dolje

1 2 3 4
  • #46
    1 0

    postova:207
    arina @ 5.7.2016. 4:01
    Presretna sam što su je opet stavili.Nije mi bitno ni koju sezonu stavljaju.
  • #47
    2 0

    postova:237
    pisatel @ 7.7.2016. 11:55

    Jedna od ponajboljih serija u novije vrijeme, sa dobro promišljenim konceptom i pristupom, odličnim glavnim likovima, pogotovo Cranstonom.

    Isprepliću se moralne i svakojake dileme pošto je ipak riječ o serijalu koji predstavlja vodilju da su glavni likovi antijunaci zamršenih karaktera i gdje nema izrazite podijele linije dobra i zla, što ispada kao vrlo inovativan pristup...

    Iako priča je poprilično nategnuta, šarolika i poprima bajkovite razmjere te neki sporedni likovi su pomalo prekarikirani, serija većinu vremena uspijeva zadržavati relativno visoku razinu sa nekoliko zapleta i kulminacija, pogotovo kada se gledatelju učini da je na nekoliko izdvojenih epizoda ponestalo ideje.

    Činjenica ostaje da tu i tamo koja mlaka epizoda predstavlja rijetku iznimku te pojačava dojam da je riječ o vrlo kvalitetnom serijalu.

    Osobito treba istaknuti vrlo nadahnuti i kvalitetan soundtrack koji nosi radnju cijelo vrijeme.

    Poseban detalj je da postoji i konkretno zaokružen i definitivan kraj što opet na bizaran način ispada inovativno.

  • #48
    1 4

    postova:1473
    buffalobill @ 7.7.2016. 16:26

    ja u biti ne likujem, niti se pravim vazan iz nekih elitistickih pobuda sto nisam gledao ovu seriju koju svi toliko hvale,a ponajmanje sam sretan zbog toga,(naime zapeo sam na cetvrtoj epizodi),dapace sam frustriran jer nemam vise sta gledati
    citam bas jergovicev hvalospjev istoj,gdje ju izmedju osalog naziva modernom bajkom koju je nocima gledao, da bi po danu zbog toga bio potpuno disfunkcionalan ,ali ne zali ,cak ju usporedjuje sa uzivanjem u knjizevnom klasikom poput krlezinih zastava,ne volim bajke,ne mogu gledati gospodara prstenova,igre prijestolja,valjda je do toga,pitaj boga

    jergovic o seriji


    u svakom slucaju jergovic mi nije neka referenca,napisao je samo jedno dobro poglavllje mama leone-djetinjstvo,nema sanse da gledam tu populisticku sapunicu

  • #49
    0 1

    postova:603
    robertini @ 31.8.2016. 20:17

    Koliki lik moraš biti da ovom REMEK DJELU udjeliš - komad??

  • #50
    2 0

    postova:1962
    aya @ 31.8.2016. 23:17

    Koliki lik moraš biti da ovom REMEK DJELU udjeliš - komad??

    Pa to je jedan te isti trol, pogledaj malo nickove.

  • #51
    2 0

    postova:24
    dejvid_dunn @ 16.11.2017. 13:50

    10/10 

  • #52
    1 1

    postova:1091
    yuma @ 15.10.2019. 8:06

    Breaking bad je opjevan pa ću odmah prijeći na epilog: El Camino je bombončić kojeg sam sinoć pogledala... Prethodno sam pogledala BCS i sad imam zaokruzenu cjelinu 👌

    Čim nam admin otvori topic EL CAMINO, pišem osvrt ❤️❤️❤️

1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala