Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Svađaonica™

1 2 ... 6 7 8
  • #106
    3 2

    postova:2916
    gorlock @ 12.11.2013. 23:00

    He, he ,, s jedne strane za umrijet od smijeha, sa druge pristranost admina.... ali s vremenom se skulirao, samo mi je žao što su neki ljudi poput @buzdovana otišli, pa i @franza, ali eto on se ipak vratio.... možda će i drugi...

    I što se ti smiješ @auran, ako si došao ovamo, odabrao si svađu ?

    (čm)auran eto ti sad ! Plazi jezik

  • #107
    2 0

    postova:311
    auran @ 12.11.2013. 23:09

         IznenađenUpozoravaš me da (č)uvam (m)uda, zakaj? Kaj me buš zveknul? Kaj si ponorel Geylock? Jel hoćeš da pobesnim, pobogu, ti znaš kak je to kad sam besan!?Viče Od tebe će ostati samo dugmići!Plazi jezik

         Uf, kasno je. Nemam inspiracije za razvit nekakvu smislenu svađu. Ali morat ćemo isprobati jedanput, ono u stilu kad smo bili klinci. Hehehe.Namiguje To će biti za puknut od smijeha.Plazi jezik Pozdrav ljudi, ja se odjavljujem. Idem na spavanac. Laku noć.Osmijeh

         

  • #108
    2 2

    postova:260
    franz88 @ 12.11.2013. 23:34

    ... pregleao sam - nase- postove iz 2009 godine u Svađaonici, i fakat sam se nasmijao...

    ono kaj mi je zao, nekih ljudi vise nema među nama, tipa Brut Buzdovan ili Arnol, Crna Guja itd..

    pa i komentari flash gordona bi se mogli vratiti..... evo  11.2.2009 do danas : )) .. moja ideja je prihvacena! Osmijeh

    ostao bez teksta nakon što Franz izvadi svoj adut iz rukava i spomene Flash Gordona. Zapravo, čak ću ga sad odmah preduhitriti i promijeniti avatar u ... Flash Gordona.

    i Gorloce ispravak ... Ja nisam otisao kao Buzdovan ili Arnol - oni su samovoljno, Ja sam Izbacen - Baniran! no samovoljno sam se vratio! nakon cca 2 godine... i ok je !

     
  • #109
    1 7

    postova:260
    franz88 @ 20.12.2013. 12:53

    To je vjerovatno ona "inteligencija" koju spominjase neki.Uzgred receno intelekt je pojam koji oznacava um ili razum te je usko povezan sa inteligencijom (nema on veze sa stepenom obrazovanja ili diplomama kako to ti kazes) a kvocijent tvoje je oko "pola metra".

    Taurus odlicno reklamiras svoju Bosansku kulturu i intelekt po svijetu, vidi se ono, Pravi si Jaran!, nego jesi iz Republike Srpske ili Federacije!

    pitam zato jer zanima me jeste na kraju otkrili one Famozne Piramide, Bosanske jel, ispada kako su Egipcani, Azteci i ostali nula - bebice nasuprot ovih Vasih!  inace to se događa kad netko je opsjednut samim sobom pa izmislja i prepravlja događaje - ali eto sve je moguce u drzavi Danskoj! nebi se cudio da je Bosna i Taurus koljevka covjecanstva i civilizacije!

    Dakle ljudi Tuarus je jedini pozvan i intelektualan svima davati ocjene tko je kakav, jer on Vas sve bolje poznaje od Vas samih!

    evo guzve su na granici jer svi pate za Republikom Srpskom i Federacijom, jel BiH...

    ajmeeee ... i ponavljas neke fraze non stop - jel to znak pomanjkanja rijecnika i ideja!

  • #110
    5 0

    postova:242
    rosinante @ 20.12.2013. 13:05

    pa nećemo se valjda na nacionalnoj osnovi vrijeđati..

  • #111
    1 6

    postova:260
    franz88 @ 20.12.2013. 13:07

    nemojte ni vi mene! jednostavno!

  • #112
    1 6

    postova:260
    franz88 @ 20.12.2013. 13:10

    tko ste vi da narusvate moje ljudsko dostojanstvo i prava!

    a na kraju ti koji to rade su uvrijeđeni! pa ko je tu lud!?

  • #113
    4 0

    postova:242
    rosinante @ 20.12.2013. 13:10

    više se filmovima baviti a manje drugim članovima portala..

  • #114
    1 4

    postova:260
    franz88 @ 20.12.2013. 13:11

    e to je pametno rosinante! tu se slazem!

  • #115
    4 1

    postova:416
    taurus @ 20.12.2013. 13:23

    Izvini što ti nisam odmah replicirao,nisam mogao,ipak imam život i van ovoga portala (očigledno za razliku od tebe).Samo ću reći bez obzira što svoj izopačeni svjetonazor kao i polupismenost demonstriraš svakim postom ipak je korisno imati te ovdje,jer služiš kao svojevrsni komični predah.

  • #116
    1 5

    postova:260
    franz88 @ 20.12.2013. 14:36

    heheh izvinjenje se uvazava samo smijesno je to kaj nije proslo cca ni 33 minuta od tvoje replike - toliko o stvarnom zivotu taurusa.

    koliko je vidljivo Ti si taj koji je polupismen i izopacen, jer se sluzis tim rijecnikom prema drugom - meni =  uvredama - napadima, vrijeđanjima, i diskriminiranjem svega kaj je ljudsko i dostojansvteno! Ja se da ne zaboravimo branim od agresora poput tebe!

    No kad si kod izvinjenja duzan si se izviniti za jos puno vise ozbiljijih povreda koje si napravio, ali i naravno napravio sliku o sebi!

    mislim da bi trebao prestati se tako ponasati jer cu potraziti pomoc kod administracije ovog portala! jer Ja se ne namjeravam vise sam braniti od tebe, jer razumijem salu na moj racun i prihvacam, kad je zezancija zezamo se, no ovo prevrsava svaku mjeru!

    to bi bilo sve...

  • #117
    5 2

    postova:1962
    aya @ 20.12.2013. 14:55

    Ako nekome nije bilo jasno zašto je franz prvi puta baniran, sada su stvari, vjerujem jasnije....

  • #118
    5 2

    postova:416
    taurus @ 20.12.2013. 15:04

    Ti predstavljaš nešto ljudsko i dostojanstveno?!Ovo ti je za sada najbolja šala,nastavi se truditi.

  • #119
    1 3

    postova:2916
    gorlock @ 20.12.2013. 15:16

    O moj Bože, baš je živo ovdje.

    Sad ću baciti bombu, nadam se da će potom sve prestati

    I kao što reče jedan moj prijatelj (virtualni) drugi put kad budem odlučio otići sa foruma učinit ću to tiho, da nitko i ne zna.

  • #120
    1 5

    postova:32
    arina draženović @ 20.12.2013. 18:27

    Meni nije jasno zakaj je franz baniran.Želim odgovor

1 2 ... 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala