Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Svađaonica™

1 2 ... 4 5 6 7 8
  • #76
    1 0

    postova:541
    franz @ 12.2.2009. 14:47


    Arnol


    .. hm ako nekog kralj mora slušati onda mora svoju kraljicu! ona želi znači čarobnjaka -ma to ću biti ja, stvorim sve za nju, dobro to je riješeno, ona je i dobra vila, to je riješeno, e sad ono najteže!

    koga od troice poslati po zlu vješticu??

    .. ako pošaljem dvorsku ludu on će mi još štrumfetu dovući!! ne on

    .. ako pošaljem konjušara, poznavajuči njega i njegove simpatije, još bi dovukao neku mušku vješticu!! ne, ne on nikako!

    .. ah pa da ministar!

    . slušaj kralja, imaš zadatak, moraš pronači zlu vješticu !

     kaiser franz

  • #77
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 12.2.2009. 15:05


    .. hm ako nekog kralj mora slušati onda mora svoju kraljicu! ona želi znači čarobnjaka -ma to ću biti ja, stvorim sve za nju, dobro to je riješeno, ona je i dobra vila, to je riješeno, e sad ono najteže!

    koga od troice poslati po zlu vješticu??

    .. ako pošaljem dvorsku ludu on će mi još štrumfetu dovući!! ne on

    .. ako pošaljem konjušara, poznavajuči njega i njegove simpatije, još bi dovukao neku mušku vješticu!! ne, ne on nikako!

    .. ah pa da ministar!

    . slušaj kralja, imaš zadatak, moraš pronači zlu vješticu !

     kaiser franz


    franz

    Franz, legendo!

    Pa, taj tulum u tvojoj glavi traje bez prestanka...


  • #78
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 12.2.2009. 15:31

    Franz, legendo!

    Pa, taj tulum u tvojoj glavi traje bez prestanka...

    buzdovan




    Froni nikad ni dosadno! Uvik ih ima najmanje dvojica, a digod ih ima i puno više u njegovoj glavi... i svi govore u isti glas!

     

  • #79
    1 0

    postova:114
    skype @ 12.2.2009. 15:49

  • #80
    1 0

    postova:541
    franz @ 12.2.2009. 18:16




    Froni nikad ni dosadno! Uvik ih ima najmanje dvojica, a digod ih ima i puno više u njegovoj glavi... i svi govore u isti glas!

     


    crna_guja

    .. ja pokažem mali prst, a vi se odmah pokidate kao hijene, a je vas teško navući na tanak led!

    .. stvarno ste "biseri"

    .. ja sam taj koji se smijeLaughing zbilja ste smiješni!!

    von franz

  • #81
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.2.2009. 22:27

    Pogledati do kraja. Pa bute mi rekli tko je tu lav, a tko govedina.

    gor

    Vrlo zanimljiv video, ako si htjeo slikovito objasniti na što liči ova tema uspio si prijatelju. Bravo Gor !

    E sad tko je su lavovi, a tko goveda ? Nešto je gordan (flesh) spominjao govedinu, pitam se na koga je mislio. Možda bi on mogao ponuditi odgovor?

     p.s. je li tko uočio pravopisnu "griješku" ?

  • #82
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.2.2009. 22:37
    11.2.2009 23:11

    Moram te izvjestiti franz je otišao spavati, čuli smo se skype-om !


    gorlock

    A kako ste se to čuli sa Skype-om, na walky talky?

     


    Piše ti sve u priručniku, ako ne znaš gdje je pitaj informacije, ako pak opet ne znaš pitaj si informacije jer oni daju takove informacije, i ako ih uspiješ pronaći onda ih pitaj gdje se u korisničkom priručniku nalaze upute za skype, e sad pazi da se pravilno izraziš jer ako im ne naglasiš da je skype onaj način komunikacije, mogli bi te uputiti samom sebi tj. tebi budući ti tražiš skype a ti si zapravo taj, pa ako se pronađeš, pazi da se ne zagubiš u moru informacija koje će ti opet dati informacije, ako ih nađeš........ i pazi da se pravilno odraziš, tj izraziš jer ako bi se odrazio tko zna kako, možda u zrcalu iliti ogledalu, špiglu a možeš vidjeti odraz i u primjer vodi ili slično, ovo ti je ujedno odgovor i na tvoj video, jesi se zasitio ? .......  E sad opet ako ne znaš koji video, pa pitaj informacije, jer oni daju takove informacije i ako ih ne uspiješ naći pitaj informacije (pogađaš već)
    Lijep pozdrav skype !

  • #83
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 12.2.2009. 22:52

    Vrlo zanimljiv video, ako si htjeo slikovito objasniti na što liči ova tema uspio si prijatelju. Bravo Gor !

    E sad tko je su lavovi, a tko goveda ? Nešto je gordan (flesh) spominjao govedinu, pitam se na koga je mislio. Možda bi on mogao ponuditi odgovor?

     p.s. je li tko uočio pravopisnu "griješku" ?


    gorlock
    Ako misliš na svoj komentar, imaš ih desetak...Laughing
  • #84
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.2.2009. 22:55

    Uh, trudio sam se, ali nisam!

    Težak je izbor između toliko vozača autobusa, bagerista, pica majstora, ratnih profitera i ostalih ćelavih imbecila...


    buzdovan


    dr. buzdreku ostali ste mi dužni odgovor, na koga točno mislite ?

  • #85
    1 0

    postova:541
    franz @ 12.2.2009. 22:58

    ... zasvirajmo malo

     das ist zer gut

    von franz

  • #86
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.2.2009. 23:17

    Froni nikad ni dosadno! Uvik ih ima najmanje dvojica, a digod ih ima i puno više u njegovoj glavi... i svi govore u isti glas!

    crna_guja

    Evo da te i ja naučim jednu brojalicu, pusti je doktoru samo pazi da te ne iskoristi poslije, ipak si ti još dite !


  • #87
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 12.2.2009. 23:42

    Evo da te i ja naučim jednu brojalicu, pusti je doktoru samo pazi da te ne iskoristi poslije, ipak si ti još dite !


    gorlock


    Ovo je nešto prestrašno i nije za moj dječji nevini mozak! Innocent


  • #88
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.2.2009. 23:43


    Ovo je nešto prestrašno i nije za moj dječji nevini mozak! Innocent



    crna_guja
    Sumnjam da je nevin kad te dr. buzdrek hebe u zdrav mozak !Laughing
  • #89
    1 0

    postova:541
    franz @ 12.2.2009. 23:49


    Ovo je nešto prestrašno i nije za moj dječji nevini mozak! Innocent



    crna_guja

    .. možda ti je nešto drugo nevino, ali tvoj mozak nije sigurno, barem smo vidili iz prijašnjih komentara tvojih jel!

    von franz

  • #90
    1 0

    postova:580
    arnol @ 12.2.2009. 23:52

    .. možda ti je nešto drugo nevino, ali tvoj mozak nije sigurno, barem smo vidili iz prijašnjih komentara tvojih jel!

    von franz


    franz
    franz, ti si kompletirao osoblje dvorca.
    Lijepi pozdrav. 

1 2 ... 4 5 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala