Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zašto je sve otišlo kvragu?!

1 2 3 4 5 6
  • #61
    0 0

    postova:61
    black79 @ 13.3.2011. 17:29
    doom ok..inter nemaš beda..Cool
  • #62
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 13.3.2011. 17:31
    ovdje sam novi i smatrao sam da smijem reci ako mi se nesto svidja ili ne,a shvatio sam da se tu ocekuje rasprava kao na glumackoj akademiji.To tako ispada od starijih clanova,ako neko napise od novih npr.dobar film uzme se u neg.kontekstu,dok,stariji si mogu dozvolit cak i slogove za neki film.Ako neki zele strucne rasprave treba otvoriti samo za te novi site.Cak se i pogrdno nazivaju.
    bumerang

    Potpuno je nebitno da li si novi ili stari član! Svatko ima pravo komentirati, dati svoje mišljenje i raspravljati.

    Stari članovi nemaju nikakva veća prava od onih novijih iliti mlađih.

    No, svi se moraju držati kakvog takvog reda. Ubijanje dosade spamanjem, pisanjem mase nebitnih komentara, lupetanjem i izbacivanjem svega i svačega nije konstruktivno i nije dobro! Upravo su zato neki izgubili smisao svog sudjelovanja na ovom portalu. Napišeš nešto o aktualnoj temi, a onda nakon par minuta te teme više nema jer su novi zaigrani dečki izbacili desetak potpuno nebitnih komentara od dvije-tri riječi. Tek toliko da se nešto ispljune na papir.

    A to nije smisao ovog foruma!

    Najveću agresiju pokazuju upravo oni koji prave najveći nered. I oni najnepismeniji, što je pravilo na svim forumima. Jer, lakše je biti nepismen i agresivan nego pokušati naučiti vlastiti jezik...

    Jebiga, ja se do daljnjega sam stavljam na hlađenje.

    Innocent

  • #63
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 13.3.2011. 17:32

    molim vas Cry

  • #64
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 13.3.2011. 17:34

    ajooj...samo nemoj sa hipijevcima pocet....

    Cry

  • #65
    0 0

    postova:61
    black79 @ 13.3.2011. 17:36
    fox znaš kak je završil john lennon..tak da sa provokatorima nije moguće uspostavit mir..
  • #66
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 13.3.2011. 17:37
    filmovi se izmjenjuju kao na traci,i nastoji se dati sto manji moguci komentar.danas sam i ja dobio juhicu od starije clanice,ali ljudi smo,niti sam malouman niti idiot niti ,ma zaboravimo sve to.
  • #67
    1 0

    postova:94
    interceptor87 @ 13.3.2011. 17:38
  • #68
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.3.2011. 18:23
    Ubijanje dosade spamanjem, pisanjem mase nebitnih komentara, lupetanjem i izbacivanjem svega i svačega nije konstruktivno i nije dobro! Upravo su zato neki izgubili smisao svog sudjelovanja na ovom portalu. Napišeš nešto o aktualnoj temi, a onda nakon par minuta te teme više nema jer su novi zaigrani dečki izbacili desetak potpuno nebitnih komentara od dvije-tri riječi. Tek toliko da se nešto ispljune na papir.
    Jer, lakše je biti nepismen i agresivan nego pokušati naučiti vlastiti jezik...
    Innocent
    buzdovan


    Sa ovim ću se složiti, i to bi bilo dovoljno da si napisao odmah.

    Svi ostali komentari su ti suvišni, osobito napadi na ostale korisnike, nema smisla spuštati se na tu razinu, osim ako i sam nisi na istoj. 

    I sam si u nekoliko svojih postova blatio filmove, glumce, pjevače, voditelje......... i isto tako imao nerazumljive komentare kao i svi mi. 

    Ali slati nekoga u PM, zastrašivati i prijetiti ???? Dobro si napisao - oladi se malo. 

    https://mojtv.hr/forum/tema/12/2663/1/teror-.aspx

  • #69
    0 0

    postova:22
    cobbler @ 13.3.2011. 19:21
    pa jel ti pišeš kaj hoćeš?
    black79

    Svak piše kaj hoče.
  • #70
    0 0

    postova:41
    incognito @ 13.3.2011. 19:55

    Ajme, pa ovdje ima više nepisanih nego pisanih pravila! Što se tiče komentara, uvijek mi je ugodnije pročitati onaj ''nepismeni'' nego onaj u kojem se spominju mame, spolni organi i sl. I opustite se malo... i ni slučajno nemojte pomisliti da vam ja, balavica, solim pamet, samo pišem ono što hoću! Innocent

    Ne ostavljam puno komenatara, al' svaki dan sam na stranici, ne prođe dan bez prepucavanja i 'napadanja' forumaša!

    P.S. Već mi je pomalo žao Dooma koliko su ga puta isprozivali zbog nepismenosti... Wink

  • #71
    0 0

    postova:1962
    aya @ 13.3.2011. 20:14

    Smirite strasti, svi odreda, molim vas!

    Ovo zaista izgleda kao došli divlji - istjeraše pitome!

    Ne zato što stari članovi imaju neka veća prava, nego zato što (slučajno) ispada da par novih članova radi što hoće i kako hoće. I doom, ti nisi tu jako dugo, kako to voliš reći, ali do sada nisi radio (bitnih) nereda, a ovo se tiče onih najnovijih. Ne tiče se niti pismenosti, iako bi minimalna doza ipak bila potrebita pri korištenju "javne riječi". Opisati sebe kao "zaštitnika nepismenih".....nemoj, barem ne javno.

    Činjenica je blackie, da si se upustio u raspravu iskljuučivo radi provociranja, ne treba niti nuklearni fizičar da bi to vidio. Da, možeš pisati što i kada hoćeš, ali site time onda postaje kanta za smeće, a što to onda govori o tebi? Ne poznajem te kao takvoga, pa te molim da ne prkosiš isključivo svađe radi.

    Ja potpuno shvaćam zašto je buzdovan  izgubio živce, a sad - pozivati "kaznenu povorku" koja prolazi ovamo ili onamo na putu do šerifa...mislim, pa nismo na situ Telletubiesa. Bar nismo do sada bili.

    Ako se neke nove članove pristojno zamoli da prestanu iskazivati oduševljenje siteom na način da komentiraju sveki film koji su u životu gledali i objasni im se razlog (da se time aktualni filmovi miču sa foruma, pa onda onaj tko zaista želi napisati ili pročitati osvrt ili preporuku, to nije u mogućnosti), a ti novi članovi prkosno to rade i dalje i pritom provociraju da mogu pisati kada i što hoće, onda se nemojte čuditi kada vas netko ispsuje. Prijetiti nekome zbog toga je izraz nedoraslosti i neodgojenosti.

    Na ovom portalu se do sada vodilo puno rasprava o filmovima, ali su mišljenja uvijek bila argumentirana. Ako to netko nije u stanju, neka shvati svoja ograničenja i suzdrži se pisanja. Ja se prva nisam složila sa mišljenjima nekih članova o pojedinim filmovima (daaaa...mislim na Odiseju, članovi znaju koji su), ali sam znala da od njih mogu očekivati argumentiranu raspravu.

    Napisati za neki film - "To je smeće" ili "Film je geeeenijaaalan", a zatim ne objasniti svoje mišljenje, nije svrha foruma. Pa još je Forum Romanum - Rimski forum (otud i ime internetskim inačicama), bio središnje mjesto cjelokupnog života grada i države, mjesto političke, kulturne borbe mišljenja, pogleda...žila kucavica..."špica".

    Zato vas svih lijepo molim da se u skladu sa time i ponašate.

    Hvala.

  • #72
    0 0

    postova:534
    jua @ 13.3.2011. 20:31

    I to je još jedan od dokaza zašto je Aya carica....

    (sad samo čekam komentare koji će me nazvat blesavom maloumnom uvlakušom koja ne zna.....e ne znam što sve ne)

  • #73
    0 0

    postova:3
    jal @ 13.3.2011. 20:43


    nema do bureka....
    bearfoot

    Ma da da Kako mislis nema do bureka ??? Jel mislis nema nicega u Bosni ? :D hahahah
  • #74
    0 0

    postova:3
    jal @ 13.3.2011. 20:51

    Svak piše kaj hoče.
    cobbler


    I svak Pise sta zeli :) Ja zelim Novi Program na Televizijama Bosne i Hercegovina.

    Hvala !Cool Kaj ti velis za to ?

  • #75
    0 0

    postova:22
    cobbler @ 13.3.2011. 21:18


    I svak Pise sta zeli :) Ja zelim Novi Program na Televizijama Bosne i Hercegovina.

    Hvala !Cool Kaj ti velis za to ?


    Jal
    Kog pitaš?
1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala