Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zašto je sve otišlo kvragu?!

1 2 3 4 5 6
  • #16
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 12.3.2011. 9:32

    mene je strah pisat na forum (zarez) jos od teme :

     2001. : Odiseja u svemiru...

     ali (zarez) nakon strucne pomoci na chatu (zarez) postepeno ta fobija nestaje (zarez) pa sve vise i vise pisem na forumu...

    Laughing

     btw .. ne znam dal sam gramaticki tocno stavljao zareze (zarez) ali sam se potrudio...

     Cool

  • #17
    0 0

    postova:666
    doom @ 12.3.2011. 11:00

    mene je strah pisat na forum (zarez) jos od teme :

     2001. : Odiseja u svemiru...

     ali (zarez) nakon strucne pomoci na chatu (zarez) postepeno ta fobija nestaje (zarez) pa sve vise i vise pisem na forumu...

    Laughing

     btw .. ne znam dal sam gramaticki tocno stavljao zareze (zarez) ali sam se potrudio...

     Cool


    interceptor87

    hahahaha(zarez)hahahaha
  • #18
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.3.2011. 15:01

    A to što se izvuče film koji je bio prije mjesec dana.........osobno to je meni sranje. Vidim najdraži mi film komentiran, pomislim: " Sjajno, baš da vidim kad će ga prikazivat" Kad tamo nije na rasporedu, pa u sebi počnem psovat bezveze.


    Pametnjakovic


    Osobno komentiram filmove kad vidim da su na rasporedu, ili kada ih pogledam.

    A da li je nešto otišlo kvragu ? 

    Osobno mislim da je, mnogo toga, ali ne ovdje na ovom portalu. 

    Meni je drago da ovdje nema tema iz svakodnevnih zbivanja, tipa silnih prosvjeda i sličnih sranja, tako da je ovo mjesto za ljubitelje filmske umjetnosti (filmovi, serije, dokumentarci....) pravo mjesto. 

    Što se tiče komentara, svatko ima svoj stil, neki komentari me iziritiraju, neki moji komentari iritiraju također, ali isto tako neke filmove sam pogledao na preporuke od strane nekih od Vas korisnika. 

    Nekoliko kvalitetnih rasprava ne neku od tema je bilo, treba ih više biti. 

    Komentar tipa: "smeće od filma" malo koga će potaknuti da se upusti u neku dublju raspravu. 

    Na takav komentar najbolje je odgovoriti: "smeće od komentara" Laughing , pa ako se netko nađe prozvanim na ovo napisano, možemo to raspraviti. Wink

  • #19
    0 0

    postova:2528
    bearfoot @ 12.3.2011. 15:14

    ja to gledam ovako

    puno istovrsnih portala je već propalo, mnogi rade, mnogi će se tek otvoriti...izbor je veliki...

    ovo je net portal, otvoren svima i svakakvima, i svatko je slobodan pisati što i kako hoće, kad hoće i o kome-ćemu hoće na način koji sam izabere, svi znamo koji sadržaj se cenzurira i nije dozvoljen, ostalo............

    svaki pokušaj organiziranja ili usmjeravanja po bilo kojoj osnovi besmislen je i unaprijed osuđen na propast, osim po sili same teme portala...

    danas se o svakom filmu i emisiji može zguglati stotine i tisuće informacija, slika, isječaka, "stručnih"recenzija, kritika, pohvala, osvrta i još tisuću svega i svačega,

     te je jedina uloga ovog portala mogućnost "manjeg" kruga ljudi, približno sličnih interesa, međusobno ili sa "slučajnim prolaznicima" podijeliti svoje mišljenje o temi portala: filmovi, serije itd

    ja si uzimam za pravo koristiti sve mogućnosti portala, sviđalo se to nekome ili ne, isto očekujem i od ostalih članova, pa stoga poštujem svačiji komentar, kakav god bio, o čemu god bio, slagao se ja ili ne slagao,

    tolerancija, kvalitetni komentari-diskusije, preporuke, osobni utisci, susretljivost...to su elementi za povećanje broja aktivnih članova, nikavi apeli neće ništa promijeniti...

    dok mi je zanimljivo tu sam...

    Smile

  • #20
    0 0

    postova:1962
    aya @ 12.3.2011. 15:15

    Osobno komentiram filmove kad vidim da su na rasporedu, ili kada ih pogledam.
    gorlock

    Pa tako bi i trebalo biti gorlock...ali u zadnje vrijeme ispada onako kako je smarty napisao Wink!
  • #21
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.3.2011. 15:49

    Većina stalnih posjetitelja ovog portala primijetila je da je u zadnje vrijeme "sve otišlo kvragu"!

    Stari članovi odlaze, ništa se ne događa, ljude više ništa ne vuče na forum!

    Pišem ovo zatu da bih pokušala nekako "oživjeti" site i predlažem da članovi daju konstruktivne prijedloge - i to čim prije, dok svi ne odu!!!


    aya


    U današnje vrijeme svi traže prijedloge, kako bi nešto bilo bolje, jer glavni i odgovorni nemaju ideje.

    Ovaj portal ima svoju svrhu, a to je pregled programa na tv-u. Ima i drugih portala koji to nude. 

    Mnogi čitatelji su zamijenili novine sa tv-rasporedom sa ovakovim portalima i nemaju potrebu komentiranja, pogledaju tv raspored, pročitaju najavu, pročitaju neki članak i to je to. 

    To što je registrirano toliko korisnika koliko je, ima ih i mnogo više koji to nisu, onih koji jednostavno pogledaju što ima na tv-u i to je sve. Uostalom i ovaj portal i mnogi drugi žive od broja klikova na svoju stranicu. 

    Dakle ništa nije otišlo kvragu, a oni koji su odlučili otići poštujte njihovu želju!

    Oni ionako potajno vire i čitaju i dalje, i listaju stranice ovog portala ili su se samo pritajili da vide da li će nekome nedostajati. 

  • #22
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 12.3.2011. 17:38

    Na ovom se portalu ne događa ništa posebno!

    Pogledate li i ostale portale vidjet ćete da je postotak aktivnih članova vrlo mali. Možda tek dva do tri posto registriranih članova aktivno sudjeluje u komentiranju tema.

    Kao i u životu, mnogi su samo u prolazu, neki se oglase sporadično, a dvadesetak aktivnih sudjeluje u raspravama. U tih dvadesetak postoje dva psihopata, najmanje jedan provokator, tri do četiri klona, pet-šest nepismenih od kojih se pola trudi, a pola boli kurac za pismenost i mala grupica onih koji pišu konstruktivno.

    Mislim da je na mojtv portalu osnovni "problem" nastao kad se istovremeno pojavilo nekoliko faktora koji ljudima ubijaju volju. No, neću sad o njima.

    Najtužnija je činjenica kako su u biti svi portali poprilično slabo posjećeni, a malobrojni korisnici su doslovno isprani...

    Innocent

  • #23
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 12.3.2011. 18:00

    Ok, možemo li se dogovoriti kao ljudi kakav portal želimo?

    Npr. voljela bih da ima malo više tolerancije i poštovanja prema drugim korisnicima (pa kad napišem da mi je je... Odiseja tak-tak da ne budem proglašena u najmanju ruku glupom zato što se ne slažem sa sažvakanim mišljenjima većine filmskih kritičara)

    Voljela bih da kad netko kaže obožavam/mrzim ovaj film, da usput kaže i zašto. To može biti razlog osobne naravi ili nešto savršeno tehničke prirode, ali da znam zašto ga (ne) treba gledati (jer ja fakat ne radim anketu sa "da" ili "ne" odgovorima, paih odna zbrojim i tako odlučim!)

    Voljela bih da, ako ljudi znaju neku zanimljivost o dotičnom filmu, glumcu, redatelju, produkcijskoj kući i slično, to podijele sa ostalima (da informacije jesu "out there", kao i istina, ali jel se stvarno moram pomučit kao Mulder da dođem do njih?)

    Voljela bih čuti i više prijedloga o filmovima koje treba pogledati ako ti se npr. sviđa ovaj film.

    Voljela bih da se redakcija malo potrudi, zaposli nekoga dodatnog, da saznamo malo više o manjim filmskim festivalima i što se događa lokalno.

    I na kraju, voljela bih da se Magare vrati. Nedostaje mi taj senilni tovar! Iako se i Buzdovan trudi:

    U tih dvadesetak postoje dva psihopata, najmanje jedan provokator, tri do četiri klona, pet-šest nepismenih od kojih se pola trudi, a pola boli kurac za pismenost i mala grupica onih koji pišu konstruktivno.

     lol !

    over-end-aut!

  • #24
    0 0

    postova:1962
    aya @ 12.3.2011. 19:48
    BRAVO Bozoli!
  • #25
    0 0

    postova:61
    black79 @ 12.3.2011. 20:32
    ako je sve u božjim u rukama..zakaj sve ide kvragu?!
  • #26
    0 0

    postova:1962
    aya @ 13.3.2011. 11:12
    blackie, a da probaš biti malo konstruktivan? Nismo na Dnevnoj dozi humora!
  • #27
    0 0

    postova:61
    black79 @ 13.3.2011. 12:36
    aya da ljudi budu malo tolerantniji prema drugima,možda nebi sve otišlo kvragu..netko komentira film i jedva se čeka da se tu osobu popljuje umjesto da se komentira film počne se komentirati tko je kaj napisao..
  • #28
    0 0

    postova:666
    doom @ 13.3.2011. 12:55
    aya da ljudi budu malo tolerantniji prema drugima,možda nebi sve otišlo kvragu..netko komentira film i jedva se čeka da se tu osobu popljuje umjesto da se komentira film počne se komentirati tko je kaj napisao..
    black79

    potpis
  • #29
    0 0

    postova:1962
    aya @ 13.3.2011. 13:57
    aya da ljudi budu malo tolerantniji prema drugima,možda nebi sve otišlo kvragu..netko komentira film i jedva se čeka da se tu osobu popljuje umjesto da se komentira film počne se komentirati tko je kaj napisao..
    black79
    Da se nešto smisleno napiše, moglo bi se i pljuvat' i odobravat', ali u zadnje vrijeme je forum ZAGUŠEN besmislenim postovima !!!!!
  • #30
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 13.3.2011. 14:25
    bas me zanima misljenje glavnog i odgovornog ipak je on taj koji bi morao urgirati ,kaj ne?!
1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala