Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zašto je sve otišlo kvragu?!

1 2 ... 4 5 6
  • #76
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 13.3.2011. 21:32
    potpuno si u pravu ali neka i stariji clanovi pisu argumentirano a ne "skracenice",vidio sam postove i od starijih kao bravo,nemam sta dodat,supac film.svaka cast iznimkama. Nedavno je bilo pohvala kao"drago nam je da nam neko razbuca portal"da bi danas napadali koga stignete. Zasto ste dozvolili tolko clanova koji samo dodju i citaju, a vode se kao clanovi,a na kolac nabijate i one koji vole i zele napisati nesto i nauciti. Sta mislite da ste vi na pocetku bili savrseni,ma nemoj mi rec. Sve se uci sa vremenom i dozvolite da svi iznesu stav o necemu. Zasto nekom uskracivati i to malo pisanja a nemoze se drugacije izrazit nego sa par rijeci,ali ne kao sa puno istih slova(suuuuuuuupppppeeeerrrr) zato pozdrav i ugodno vece
  • #77
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 13.3.2011. 21:35
    potpuno si u pravu ali neka i stariji clanovi pisu argumentirano a ne "skracenice",vidio sam postove i od starijih kao bravo,nemam sta dodat,supac film.svaka cast iznimkama. Nedavno je bilo pohvala kao"drago nam je da nam neko razbuca portal"da bi danas napadali koga stignete. Zasto ste dozvolili tolko clanova koji samo dodju i citaju, a vode se kao clanovi,a na kolac nabijate i one koji vole i zele napisati nesto i nauciti. Sta mislite da ste vi na pocetku bili savrseni,ma nemoj mi rec. Sve se uci sa vremenom i dozvolite da svi iznesu stav o necemu. Zasto nekom uskracivati i to malo pisanja a nemoze se drugacije izrazit nego sa par rijeci,ali ne kao sa puno istih slova(suuuuuuuupppppeeeerrrr) zato pozdrav i ugodno vece
  • #78
    0 0

    postova:666
    doom @ 13.3.2011. 21:46

    aya ja cijelo vrijeme pokusavam biti sto vise objektivan ....i prema tebi alii vidim da me opet prcas kroz neke komentare ....kaj se tice mojeg vremena tu, tu sam skoro pa godinu dana nesto manje a to je dosta ...mada to opce nije bitno...kaj ja imam napisano na svojem profilu tebe to netreba trzati kaj se mene tice ti mores napisati da se je...bes za za cigaretu to je tvoja stvar ...a kaj se tice klonova mislim da meni do sad nije trebal jos jedan racun da sam sebe podizem ili hvalim a i mislim da mi ni nece trebati......a neki imaju !!

    mislim da forum nije da se visi na njemu 24 sata kak vecina nego da dodes tu i tam bacis komentar das preporuku i to je to ,jer komentare nepises radi sebe da bi im se divil pol sata kak si ga napisal nego da ga neko procita i mozda pogleda taj film,seriju ili ti vec sta....

    buzdovan,pa i jos neki sereju po ljudima i po meni radi gramatickih pogresaka i samim time kvalificiraju covjeka da ili manje vrijedi ili da je nepismen ili da je budala...buzdovan je danass u par komentara indirektno me popljuval  i ne samo mene i ja si to necu dopustiti ....nikad.....

    ako clan foruma zeli napisat "genijalni film","super mi je","nist mi nevalja" nevidim razlog zasto to nebi napisal i zasto bi trebal obrazloziti ako nezeli da mu je film genijalan....aloo ovo je forum a ne neke novine ili nesto trece...

    mislim da je tu nekima udarilo u glavu jer su napisali dva tri dobra komentara pa sad misliju da su neki profici i da im to daje za pravo da ispravljaju nekoga radi zareza,č,ć!vec sam napisal da niko nepise kineski da nebi mogel procitati post... 

    kaj se tice komentiranja mislim da bi trebalo malo usporiti sa time i onaj ko to radi da mu se na ljep nacin objasni a ne odma ga napadati .....

    svi koji me znate tu i tam prcnuti ako nezelite komentirati moju preporuku ili se ukljuciti u diskusiju NEK ME OSTAVE NA MIRU ....jer napad na sebe necu nikad sutke tolerirati!

  • #79
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 13.3.2011. 23:38


    nema do bureka....
    bearfoot

    Ovo je bila uvreda. Samo da se zna.
  • #80
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 13.3.2011. 23:46

    SurprisedOvo je bila uvredaSurprised. Samo da se zna.
    bozoli
    ne razum'ješ ti ni burek, ni zeljanicu, ni sirnicu...
  • #81
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 13.3.2011. 23:48
    To tako ispada od starijih clanova,ako neko napise od novih npr.dobar film uzme se u neg.kontekstu,dok,stariji si mogu dozvolit cak i slogove za neki film.Ako neki zele strucne rasprave treba otvoriti samo za te novi site.Cak se i pogrdno nazivaju.
    bumerang

    Ne kužim što si mislio/mislila tu pod "slog"?

    I nitko se pogrdno ne naziva... Barem koliko ja znam. Možda mene netko komentira iza mojih leđa. U tom slučaju, ako im je zabava, bolje da se opet okrenem, pa da nastave. Ok...žuta minuta... Tajm aut za mene!

  • #82
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 13.3.2011. 23:59
    ne razum'ješ ti ni burek, ni zeljanicu, ni sirnicu...

    bearfoot

    Mmmm, njam, njam, njam.... Sad bih natrag u Sarajevo... Najbolja i najkvalitetnija fast-food klopa na području bivše Jugoslavije. Ćevapi... Ah, Medvjeđe Stopalo, sad sam gladna! A ja ne mogu sutra samo skočiti do pečarnice i kupiti si porciju. Milosti! Kiss
  • #83
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 14.3.2011. 0:07

    Mmmm, njam, njam, njam.... Sad bih natrag u Sarajevo... Najbolja i najkvalitetnija fast-food klopa na području bivše Jugoslavije. Ćevapi... Ah, Medvjeđe Stopalo, sad sam gladna! A ja ne mogu sutra samo skočiti do pečarnice i kupiti si porciju. Milosti! Kiss
    bozoli



    eto vidišInnocent

    nisam ja vrijeđao, i nisam mislio na hranu...

    kasno je i spava mi seCry, pa nemrem objašnjavati, ali komentar je bio dobronamjeranWink

  • #84
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 14.3.2011. 17:59

    Hmm... zanimljivo. I ja sam znala nekad izvuć neku staru temu na Forumu, ali samo zato što sam stvarno htjela to komentirat, ne zato da.. eto tako - moj komentar bude tamo! Oprostite ako je to ikoga zasmetalo u bilo kojoj mjeri.

    Pismenost?! Smatram da je u redu da se piše kako Bog zapovijeda, ali ne treba pretjerivati. I meni se omakne ponekad neka greška ili mi izleti riječ na dijelektu, a ponekad zna biti i malo zamarajuće stalno mislit na nekakvu vražju gramatiku i pravopis (budući da studiram kroatistiku, za sad su mi dovoljne jezične vježbe na faksu i sve ostalo) - ne želim se nekad s time zamarati.

    :) 

1 2 ... 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala