Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zašto je sve otišlo kvragu?!

1 2 3 4 5 6
  • #46
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 13.3.2011. 16:51

    Ja nisam došao ovdje namjerno provocirati!

    Komentiram isključivo vezano uz temu. Tebi se do sada nisam nikada obratio, a ni ovom popišanku koji priznaje da mu je cilj provocirati!?

    A ako ti ili popišanko želite moje podatke vrlo rado ću vam ih poslati.


    buzdovan

    heh hvala ne treba..ne druzim se sa ekipom sa neta...
  • #47
    0 0

    postova:61
    black79 @ 13.3.2011. 16:53

    jel sad tema black79? il možda pećina,kamen,toljaga=buzdovan?!

    hmmm..pitanje je sad..

  • #48
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 13.3.2011. 16:56

    jel sad tema black79? il možda pećina,kamen,toljaga=buzdovan?!

    hmmm..pitanje je sad..


    black79


    Je, tema je black79 i svi ostali koji namjerno prave nered!

    Što ti uopće želiš!?

    Zamisli da se svi mi postavimo poput tebe i kažemo da ćemo pisati što želimo, kad želimo, kako želimo...

    Ponavljam, svaki portal ili forum je mala zajednica koja ima neka pravila. Tko si ti da namjerno provociraš i to još mrtvo hladno izjavljuješ sa smiješkom!?

    Jesam ti se ikada prije obratio?

    Balonja bahati!

  • #49
    0 0

    postova:61
    black79 @ 13.3.2011. 16:59

    zakaj me onda komentiraš i usput vrijeđaš?

    pa jesam se ja prvi obratio tebi?

  • #50
    0 0

    postova:61
    black79 @ 13.3.2011. 17:00
    el bahattee - svaki pas ima svoj dan..
  • #51
    0 0

    postova:666
    doom @ 13.3.2011. 17:06
    mislim da bi svi trebali malo smiriti tenzije a i ti buzdovan niko nije ovdje lokalni šerif niti nepokusava biti ..ali samim time kaj si pocel vrijedati sve okolo stavljas se u poziciju serifa..a ko si ti da tu stvaras neka pravili ili da mene jebes za moje ć ili č ili nekokoga kaj pise kometar ....NAPISAL SI GORE DA CES OTICI IZ OVOG FORUMA,PA ONDA OTIĐI ....meni sigurno jedan filozof kak si ti nece faliti....a tu kaj se bahatis djeci sa svojim podatkima samo ih daj za takve uvjek ima ljeka kak si ti .....pocel si terorizirati vecinu clanova sa svojim zaostalim kometarima ....ja sam ovdje vec jako dugo i nisam jos videl neki pametni komentar od tebe nego 90 posto tvojih kometara je da seres po tudim komentarima...tu niko nije serif  ali BOGME SELJACINO NEBUDES NI TI ...zato se sakrij u svoju misju rupicu gdje si do sada bio i pusti ljude da pisu kak hocu i kak gramaticki znaju....!!!
  • #52
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 13.3.2011. 17:06

    zakaj me onda komentiraš i usput vrijeđaš?

    pa jesam se ja prvi obratio tebi?


    black79

    Obratio si se svima nama riječima: "pisat ću kaj želim, pisat ću kad želim"!

    A onda naknadno potvrdio svoje motive kazavši kako to radiš ne bi li provocirao mene i meni slične!?

    Ponašaš se poprilično infantilno za svoje godine.

    Ovo ti je moj zadnji odgovor, a želiš li nered, dobit ćeš ga, vjeruj mi!  Innocent

  • #53
    0 0

    postova:61
    black79 @ 13.3.2011. 17:07
    pa jel ti pišeš kaj hoćeš?
  • #54
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 13.3.2011. 17:08
    mislim da bi svi trebali malo smiriti tenzije a i ti buzdovan niko nije ovdje lokalni šerif niti nepokusava biti ..ali samim time kaj si pocel vrijedati sve okolo stavljas se u poziciju serifa..a ko si ti da tu stvaras neka pravili ili da mene jebes za moje ć ili č ili nekokoga kaj pise kometar ....NAPISAL SI GORE DA CES OTICI IZ OVOG FORUMA,PA ONDA OTIĐI ....meni sigurno jedan filozof kak si ti nece faliti....a tu kaj se bahatis djeci sa svojim podatkima samo ih daj za takve uvjek ima ljeka kak si ti .....pocel si terorizirati vecinu clanova sa svojim zaostalim kometarima ....ja sam ovdje vec jako dugo i nisam jos videl neki pametni komentar od tebe nego 90 posto tvojih kometara je da seres po tudim komentarima...tu niko nije serif  ali BOGME SELJACINO NEBUDES NI TI ...zato se sakrij u svoju misju rupicu gdje si do sada bio i pusti ljude da pisu kak hocu i kak gramaticki znaju....!!!
    doom

    Toliko si nepismen, i misaono i gramatički, da je to doslovno zastrašujuće. Neću ti apsolutno ništa kazati.

    Ti si sam sebi najveća uvreda...Laughing

  • #55
    0 0

    postova:61
    black79 @ 13.3.2011. 17:08
    može buzdovan..samo reci kad i gdje..već letim..
  • #56
    0 0

    postova:61
    black79 @ 13.3.2011. 17:10
    došli smo do zaključka zakaj je sve otišlo kvragu..evo odgovora : zbog buzdovana..
  • #57
    0 0

    postova:666
    doom @ 13.3.2011. 17:11
    može buzdovan..samo reci kad i gdje..već letim..
    black79

    kad bus prolazil kroz varazdin pokupi i mene!!
  • #58
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 13.3.2011. 17:20
    ovdje sam novi i smatrao sam da smijem reci ako mi se nesto svidja ili ne,a shvatio sam da se tu ocekuje rasprava kao na glumackoj akademiji.To tako ispada od starijih clanova,ako neko napise od novih npr.dobar film uzme se u neg.kontekstu,dok,stariji si mogu dozvolit cak i slogove za neki film.Ako neki zele strucne rasprave treba otvoriti samo za te novi site.Cak se i pogrdno nazivaju.
  • #59
    0 0

    postova:61
    black79 @ 13.3.2011. 17:23
    tak je bumerang..
  • #60
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 13.3.2011. 17:28

    kad bus prolazil kroz varazdin pokupi i mene!!
    doom

    ide bus kroz Rijeku ? Cool
1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala