Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zašto je sve otišlo kvragu?!

1 2 3 4 5 6
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 11.3.2011. 23:17

    Većina stalnih posjetitelja ovog portala primijetila je da je u zadnje vrijeme "sve otišlo kvragu"!

    Stari članovi odlaze, ništa se ne događa, ljude više ništa ne vuče na forum!

    Pišem ovo zatu da bih pokušala nekako "oživjeti" site i predlažem da članovi daju konstruktivne prijedloge - i to čim prije, dok svi ne odu!!!

  • #2
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 11.3.2011. 23:23

    Mene je...smeta mi to što ima milion korisnika a nas 15-20 samo aktivno ili neš komentira

    Ne kužim, way da fak imaju te profile ako neznaju što će s tim ??

    Pretpostavljam dosadno im pa se iz zajebancije registrirali.

  • #3
    0 0

    postova:534
    jua @ 11.3.2011. 23:25

    Istina, mojTV-om se počeo širit miris ustajalog mesa i počela se kotrljat slama.....Kako vas nije sram (čast iznimkama koji se trude) od preko 12000 korisnika 20 ih aktivno, i to nije prvi post u kojem to ponavljam.

    Da ne kažem kako se 'gazda' potrudio da nam nabavi super chat u kojem svi možemo lako i brzo izmjenjivat mišljenja bez prevelikog refreshanja (ofc dumbass). I to se zanemarilo... Stariji korisnici su ga se izguštirali jer se već sve zna o svakome i treba novih korisnika, a vi svi u hibernaciji......well wake the f**k up and join the bloody mojTV portal....

    Vaša (raspi**ena) jua!

  • #4
    0 0

    postova:666
    doom @ 11.3.2011. 23:28

    Većin stalnih posjetitelja ovog portala primijetila je da je u zadnje vrijeme "sve otišlo kvragu"!

    Stari članovi odlaze, ništa se ne događa, ljude više ništa ne vuče na forum!

    Pišem ovo zatu da bih pokušala nekako "oživjeti" site i predlažem da članovi daju konstruktivne prijedloge - i to čim prije, dok svi ne odu!


    aya

    ja osobno mislim da je problem u tome da ima tu nekoliko ljudi koji stalno soliju pamet tipa" joj kak filozofski komentar dajes"pa "kak ti je dugi komentar"...nisi stavil zarez krivo si napisal rijec nisi stavil tvrdu kvacicu...i tako dalje i tako blize...i to ponekad jako iritira...pisite komentare kaj mislite o temi a niko nepise jebeni kineski da nezna procitati i znacaj te rijeci ako nije stavil zarez ili tvrdu kvacicu ....mislim da takvi mogu samo putem neta se raditi pametni pa hraniju svoj ego koristeci net...ja mislim da je to jedan od razloga pa neki ni nezele nista napisati !
  • #5
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 11.3.2011. 23:37


    ja osobno mislim da je problem u tome da ima tu nekoliko ljudi koji stalno soliju pamet tipa" joj kak filozofski komentar dajes"pa "kak ti je dugi komentar"

    doom



    Yes sir I have done that !  But only once Wink
  • #6
    0 0

    postova:534
    jua @ 11.3.2011. 23:38

    ja osobno mislim da je problem u tome da ima tu nekoliko ljudi koji stalno soliju pamet tipa" joj kak filozofski komentar dajes"pa "kak ti je dugi komentar"...nisi stavil zarez krivo si napisal rijec nisi stavil tvrdu kvacicu...i tako dalje i tako blize...i to ponekad jako iritira...pisite komentare kaj mislite o temi a niko nepise jebeni kineski da nezna procitati i znacaj te rijeci ako nije stavil zarez ili tvrdu kvacicu ....mislim da takvi mogu samo putem neta se raditi pametni pa hraniju svoj ego koristeci net...ja mislim da je to jedan od razloga!!
    doom

    Dear, to je jedan od tvojih razloga. To, kao i činjenica da sve shvaćaš preozbiljno.....Tbh mene boli ona stvar za to kako tko piše, ali i smatram da drugi imaju pravo izrazit svoje nezadovoljstvo jer nisu shvatili što je pisac htio reći.....U tim slučajevima, molim te, nemoj to shvatit kao napad nego u jednoj rečenici pokušaj pojasnit post...I svi sretni i zadovoljni....
  • #7
    0 0

    postova:1962
    aya @ 11.3.2011. 23:42


    Meni bi bilo draže da se autori potrude poštovati barem minimum pismenosti, barem one iz osnovne škole, no mislim da to ipak nije (glavni) problem.

    Čini mi se da su jedni te isti ljudi naprosto "zagušili" forum komentarima apsolutno svega do čega dođu, a to se nikome više ne da čitati. Pustite i druge neka pišu!

  • #8
    0 0

    postova:112
    entina @ 11.3.2011. 23:45
    I ja mislim da su nam jezične razmirice najmanji problem. Osjeti se nekakva čudna napetost. Nešto je trulo na mojtv portalu u zadnje vrijeme. Previše je ovih "letećih" koji tu i tamo zakuvaju nešto i više se nikad ne pojave. Fali kvalitetne interakcije, opuštenosti, inicijative...nečega fali. 
  • #9
    0 0

    postova:666
    doom @ 11.3.2011. 23:47

    Dear, to je jedan od tvojih razloga. To, kao i činjenica da sve shvaćaš preozbiljno.....Tbh mene boli ona stvar za to kako tko piše, ali i smatram da drugi imaju pravo izrazit svoje nezadovoljstvo jer nisu shvatili što je pisac htio reći.....U tim slučajevima, molim te, nemoj to shvatit kao napad nego u jednoj rečenici pokušaj pojasnit post...I svi sretni i zadovoljni....
    jua


     ....kolko znam po tebi su srali naveliko jos prije nego sam dosel na forum a ja sam za sad imal samo jedan prigovor od buzdovana ...a po nekima se sralo naveliko i to citaju neaktivni i onda nezele pisati jer nezele da se komentiraju njihovi komentari  u kojima mozda ima neka greska a ne tema  znam jer sam se sa par dopisival  zato moja tvrdnja da je to jedan od razloga ima temelj ....niko nevoli filozofe jedino oni sami medusobno a kolko ja znam ovaj forum je za sve a ne za filozofe i ja cu pisati kak budem ja htel tak da nabijem ja sve koji prigovaraju ako ocu citati pravopisno nek si kupe knjigu !!!!!I NAMERNO BUDEM PISAL TAK I DALJE EHEHE....

    btw....jedan od problema je da se ni nestigne napisati neki komentar za film jer u par sati premjeni se 50 tema tak da!!

  • #10
    0 0

    postova:1962
    aya @ 11.3.2011. 23:54
    A gle doom, koji zarez ne bi škodio, ovak' si ko Pitija - ovisi gdje ga metneš i sadržaj se mijenja! Wink
  • #11
    0 0

    postova:534
    jua @ 11.3.2011. 23:55

    btw....jedan od problema je da se ni nestigne napisati neki komentar za film jer u par sati premjeni se 50 tema tak da!!


    doom

    S tim se slažem XD
  • #12
    0 0

    postova:1962
    aya @ 11.3.2011. 23:56

    btw....jedan od problema je da se ni nestigne napisati neki komentar za film jer u par sati premjeni se 50 tema tak da!!

    doom

    E, pa upravo o tome ja i govorim - komentiraju se filmovi izvučeni iz arhive, ničim izazvano! Jedno je imati potrebu napisati nešto o svoj najdražem filmu, ali brate mili - imajte mjere!
  • #13
    0 0

    postova:666
    doom @ 11.3.2011. 23:56
    A gle doom, koji zarez ne bi škodio, ovak' si ko Pitija - ovisi gdje ga metneš i sadržaj se mijenja! Wink
    aya


    UBITI NE POMILOVATI...............UBITI NE,POMILOVATI!!

    zarez ti moze spasiti zivot ...........ccc........

  • #14
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 11.3.2011. 23:57

    btw....jedan od problema je da se ni nestigne napisati neki komentar za film jer u par sati premjeni se 50 tema tak da!!


    doom



    Zato kad bude repriza ovog filma, a to je ovih dana 100% sigurno, tvoje mišljenje će se uzeti u obzir, i čitatelji na osnovu tvog ili nečijeg drugog komentara mogu odlučiti; žele li gledati film ili ne.

    A to što se izvuče film koji je bio prije mjesec dana.........osobno to je meni sranje. Vidim najdraži mi film komentiran, pomislim: " Sjajno, baš da vidim kad će ga prikazivat" Kad tamo nije na rasporedu, pa u sebi počnem psovat bezveze.

  • #15
    0 0

    postova:1962
    aya @ 11.3.2011. 23:58

    UBITI NE POMILOVATI...............UBITI NE,POMILOVATI!!
    doom

    Upravo tako Laughing!
1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala