Registrirani korisnici mogu kreirati svoju grupu tv kanala, koristiti Podsjetnik, sudjelovati u nagradnim igrama, chatu i forumu, ocjenjivati filmove, serije i emisije, slati privatne poruke, predlagati video zapise itd...
P.S. Ovdje NE MOŽETE besplatno gledati filmove.
..."Našoj vrloj glumici slava je očito pukla u glavu, pa je odlučila da joj je snimanje sapunica ispod časti. "...
A kaj je tebi, polupismena, zlobna i ljubomorna kvazinovinarčice, puknulo u glavu? Još jedan napad zavisti???
Lame, so lame....
Slažem se s malom_majom. Od glume u kazalištu se kod nas jedva preživljava, sapunice su svima glavni izvor zarade i to je čista egzistencija. Žena je odradila svoje, zaradila i sad želi raditi nešto s više umjetničke vrijednosti. Nema tu nikakve prepotencije, samo logičan slijed karijere.