Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Planina Brokeback

1 2 3 4 5 6 7 8
  • #31
    1 1

    postova:580
    arnol @ 1.2.2009. 0:28


    Arnol,

    koliko sam shvatila nisi pogledala Planinu Brokeback!

    Pa bi li mi onda objasnila što si točno ocijenila sa 0.5??? 

    Film kojeg nisi pogledala ili homoseksualce??

    Ako ne želiš pogledati film kao Gorlock, to je u redu! !ko ne voliš homiće i to je u redu!

    Ali da ocjenjuješ film kojeg ni pogledala nisi.... to veze ni sa čim nema, ženska glavice!

    Niti je pošteno, niti inteligentno! Mislim da si s tim potezom rekla mnogo o sebi!


    crna_guja

     Što te muči kod mene zaboga ?

    Običan sam čovjek, za tebe mogu biti bilo što.

    Nikoga ne motam, niti ne vozam.

    Na svoj način sam iskazala poštovanje preminulom glumcu !

  • #32
    1 1

    postova:580
    arnol @ 1.2.2009. 0:30


    Draga Arnol, ja za najozbiljnije ne kužim kako si to ne možeš dočarati. Pa kaj ti ne gledaš tv, ne čitaš novine, ne čuješ ni ne vidiš svijet koji te okružuje? Još mi je bolja ona - bilo je toga i kroz povijest - zbilja??

    Homoseksualnost postoji i suoči se s tim. Voljela ti to il ne - postoji čak i među životinjama, pa sad jel prirodno ili nije??? bits me...

    U svakom slučaju svaka diskriminacija je za osudu, a naročito ona neargumentirana - radi takvih stvari ljudi uglavnom ginu.

    Neznanje je ubojica, a neznalice posežu za oružjem. Ljuta sam ko pas kad pročitam što ste sve ispljučkali u svojim postovima, al nedaobog da se nekaj veli protiv crkve ili ljubljenog hdz-a (o Thompsonu - bolje da šutim).

    Homoseksualci su ak niš drugo u crkvenim redovima jako česta i dobro zaštićena sorta, pa nikom niš - to je valjda nešto iznad običnih, smrtničkih poimanja dobra i zla... O Sanaderu presvijetlom odavna se svašta šuška, pa se i ušuška.

    Al po tebi je sve to prljavo, zlo i naopako - a jedan stvarno kvalitetan film, koji btw nisi i nećeš pogledati - ocjenjuješ???

    Ljuta sam! 


    jana_banana

     Dobro, onda se ljuti, tvoj izbor.

    Ovaj portal nije prikladan za svađu !

    Lijepi pozdrav. 

  • #33
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 1.2.2009. 0:30

    Sve OK; ali ja ni ovdje ne vidim žene! ha ha ha ha!Wink
    crna_guja

    Pa napisao sam kauboja, a evo ti i žena....... Smile


  • #34
    1 1

    postova:580
    arnol @ 1.2.2009. 0:31

    Evo par primjera pravih kauboja.......


    gorlock

     Prava poslastica za oči.

    Prošle reklame idem gledat film. 

  • #35
    3 0

    postova:193
    crna_guja @ 1.2.2009. 0:33

     Što te muči kod mene zaboga ?

    Običan sam čovjek, za tebe mogu biti bilo što.

    Nikoga ne motam, niti ne vozam.

    Na svoj način sam iskazala poštovanje preminulom glumcu !


    Arnol


    Jesi ti ženo bolesna, što je tebi??

    Dala si 0.5 ocjenu za film koji nisi pogledala i tako si izrazila poštovanje prema preminulom glumcu, a pretpostavljam da misliš na tragično preminulog Heatha Ledgera ??

    Dati gotovo nulu za ocjenu je iskazati poštovanje??

    I neka ti ne smeta da li MENE nešto muči kod tebe, nego se zapitaj bi li TEBE nešto trebalo mučiti kod tebe, jer ti nisu sve daskice na broju!

  • #36
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 1.2.2009. 0:37

    Ljuta sam! 


    jana_banana

    Hej, hej hej, stara frendice, prva moja frendice na ovom portalu nemoj se ljutiti pa što sad. Ja nisam gledao film i neću večeras sigurno.......  Ljudi imaju pravo na svoje mišljenje kao i ti i ja, a kad spomeneš MPT ja sam osjetljiv.

    Nećeš me valjda povrijediti........ Što se tiče ocjenjivanja na temelju predrasuda pa to svi mi činimo tako da ne vidim što je sad tako jako loše Arnol učinila ako je ocijenila film a nije ga pogledala.

    p.s. a što se tiče homoseksualnosti pa ima nešto u hrani reče "crna guja" Laughing

    paziti što jedemo Laughing

  • #37
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 1.2.2009. 0:41

    I ovo je poslastica za oči!

  • #38
    2 0

    postova:193
    crna_guja @ 1.2.2009. 0:47

    Hej, hej hej, stara frendice, prva moja frendice na ovom portalu nemoj se ljutiti pa što sad. Ja nisam gledao film i neću večeras sigurno.......  Ljudi imaju pravo na svoje mišljenje kao i ti i ja, a kad spomeneš MPT ja sam osjetljiv.

    Nećeš me valjda povrijediti........ Što se tiče ocjenjivanja na temelju predrasuda pa to svi mi činimo tako da ne vidim što je sad tako jako loše Arnol učinila ako je ocijenila film a nije ga pogledala.


    gorlock

    Gorlock,

    što je MPT tiče, tu se slažemo! Smile

    Ali, ocijeniti film bez ga pogledati... Bi li volio da ti neka učiteljica  dijete ocijeni jedinicom, jer joj se ne sviđa njegova boja očiju ili jer ne podnosi takvu i takvu djecu? Naravno da ne bi!

    Slažem se ako ne želiš pogledati film i priznajem da sam ga i sama jedva pogledala, a samo me moja osobna znatiželja povukla da to napravim. Ali da se pljuca po nečemu o čemu se pojma nema, to nije u redu.

    Tvrdim da je homoseksualno ponašanje samo podloga puno dublje i kompleksnije priče o ljudima, društvu, ljubavi, samoći, nenadoknadivosti propuštenog itd.itd. Ali, za to znati, treba film i pogledati, jel' tako?

  • #39
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 1.2.2009. 0:54

    Pa napisao sam kauboja, a evo ti i žena....... Smile


    gorlock

    A ovdje opet ne vidim muškarce... mislim... shvaćaš, ha???

    Trebalo bi ih nekako ispremiješati da opet ne bi bilo "analnih", odnosno "bezpaličnih" odnosa... if you know what I mean! Tongue outWink

  • #40
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 1.2.2009. 0:56

    Ali, ocijeniti film bez ga pogledati... Bi li volio da ti neka učiteljica  dijete ocijeni jedinicom, jer joj se ne sviđa njegova boja očiju ili jer ne podnosi takvu i takvu djecu? Naravno da ne bi! crna_guja


    Što se tiče učiteljica, teta u vrtićima i sličnih upravo one i ocjenjuju u nekim slučajevima na temelju predrasuda nažalost.

    Što se tiče ocijeniti film bez gledanja moguće je ukoliko rapolažete mnogim informacijama, ocjenama kritikama, itd..... ne stručno naravno, ali znao sam na temelju kritika donijeti ocjenu gledati neki film ili ne iako nisam nikada ocjenjivao film ako ga nisam gledao već sam jedino znao komentirati na temelju pročitanog.

    Isto tako mnogi su osudili film DER UNTERGANG a da ga nisu niti pogledali na temelju predrasuda, pa i neki moji poznanici isto tako su osudili Dugu mračnu noć bez da su gledali, ljudi to čine na temelju predrasuda i što je to grijeh ?

  • #41
    1 1

    postova:422
    jana_banana @ 1.2.2009. 0:58
    Film o kojem je tu riječ (ili uopće nije) je zapravo jedna tužna ljubavna priča, koja nakon gledanja ostavlja gorak okus u ustima... I to je manje više to. Preporučujem ga bez obzira na predrasude.
  • #42
    2 0

    postova:193
    crna_guja @ 1.2.2009. 1:05


    Što se tiče učiteljica, teta u vrtićima i sličnih upravo one i ocjenjuju u nekim slučajevima na temelju predrasuda nažalost.

    Što se tiče ocijeniti film bez gledanja moguće je ukoliko rapolažete mnogim informacijama, ocjenama kritikama, itd..... ne stručno naravno, ali znao sam na temelju kritika donijeti ocjenu gledati neki film ili ne iako nisam nikada ocjenjivao film ako ga nisam gledao već sam jedino znao komentirati na temelju pročitanog.

    Isto tako mnogi su osudili film DER UNTERGANG a da ga nisu niti pogledali na temelju predrasuda, pa i neki moji poznanici isto tako su osudili Dugu mračnu noć bez da su gledali, ljudi to čine na temelju predrasuda i što je to grijeh ?


    gorlock

    Gorlock, baš si smišan, faco!

    Pa ako ljudi nešto rade - to ne znači da nije grijeh! Mnogi i ubijaju - pa sad to nije grijeh? Učiteljice ocjenjuju kako im padne na pamet, ali što više učiteljica to čini -umanjuje griješnost samo čina??

    Ma neeee!ne može biti tako!

    Pogrešno je pogrešno! A meni je samo žao kad nisi mene, zadrtog desničara i Thompsonovca poslušao i pogledao film. Vrijedi svake minute! Smile

  • #43
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 1.2.2009. 1:05
    Film o kojem je tu riječ (ili uopće nije) je zapravo jedna tužna ljubavna priča, koja nakon gledanja ostavlja gorak okus u ustima... I to je manje više to. Preporučujem ga bez obzira na predrasude.
    jana_banana
    Hvala Jana !
  • #44
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 1.2.2009. 1:08

    Gorlock, baš si smišan, faco!

    Pa ako ljudi nešto rade - to ne znači da nije grijeh! Mnogi i ubijaju - pa sad to nije grijeh? Učiteljice ocjenjuju kako im padne na pamet, ali što više učiteljica to čini -umanjuje griješnost samo čina??

    Ma neeee!ne može biti tako!

    Pogrešno je pogrešno! A meni je samo žao kad nisi mene, zadrtog desničara i Thompsonovca poslušao i pogledao film. Vrijedi svake minute! Smile


    crna_guja
    Hvala i tebi, ali ponavljam ti treći puta imao sam pametnijeg posla i sad ću opet imati kad završi Nebo boje vanilije Smile
  • #45
    1 1

    postova:580
    arnol @ 1.2.2009. 1:09


    Jesi ti ženo bolesna, što je tebi??

    Dala si 0.5 ocjenu za film koji nisi pogledala i tako si izrazila poštovanje prema preminulom glumcu, a pretpostavljam da misliš na tragično preminulog Heatha Ledgera ??

    Dati gotovo nulu za ocjenu je iskazati poštovanje??

    I neka ti ne smeta da li MENE nešto muči kod tebe, nego se zapitaj bi li TEBE nešto trebalo mučiti kod tebe, jer ti nisu sve daskice na broju!


    crna_guja

     Kaj sad, no do kada ćeš me napadati.

    Kažu da je film tužan i odbojan.

    Moji postupci su samo moji.

    Zovem ja tebe možda na red za nešto ?

    Za tvoje letvice ne znam, za moje hvala što brineš!

    Samo kako ti zvuče tvoji uvodi da u stilu da se slažeš ili ne sa buzdovanom.

    To uvijek naglasiš tako da počneš sa sobom, čudno je, ali neka.

    Čuj vemi, ja sam svoje mišljenje iznjela.

    Ne odgovaraju mi istospolni parovi i kaj sad ?

    Danas smo buzdovan zbog stava o Červaru, a ja zbog filma na tapeti.

    Da preminuli glumac je radio na tom filmu, bio je dobar i u mjesto svijećice njemu virtualno bodovanje .

    Ti i jana niste ništa vidjele osim mojih grešaka.

    Nije ovo stvarno portal za svađu.

    Ulasci u Bože dragi u ocjenjivanje djece !

    Ovo me malo podsjeća na događaje u Nebu boje vanilije.

1 2 3 4 5 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala