Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Planina Brokeback

1 2 3 4 ... 6 7 8
  • #16
    1 0

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 22:06

    Koje veze misliš? Nije najjasnije...


    crna_guja


     Te istospolne ljubavne veze, na to mislim.

    Čula sam da su navodno bolje.

    Ne znam, ali bi da ih uopće nema. 

  • #17
    1 1

    postova:541
    franz @ 31.1.2009. 22:14

     Živio stric franz ! 

    Grli, ljubi ženu !

    Za veze od Eve i Adama pa nadalje ! 


    Arnol


    .. tako je teta arnol!! slažem se s tobom!

    .. das ist naturlich, arnol ist grose frau und frau mit achten!!!

    .. kuss fur arnol!! Innocent

    von franz

  • #18
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 31.1.2009. 22:18

     Istospolnih ljubavnih veza ima na žalost.

    Film je nagrađen i zato što ih nema baš puno sa ovakvom temom.

    Prirodno je da je pomalo odbojan.

    Tko je znatiželjan ili voli takve teme kokice, sokić......  


    Arnol
    Sorry Arnol nisam htjeo povrijediti tvoje emocije sad ću to i popraviti. Malo sam se zanijeo. Pročitaj ponovo moj post odozgo........ Smile
  • #19
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 31.1.2009. 22:19

    Ne neću se pretvoriti u homoseksualca ako pogledam film o "pederčinama" (ispričavam se onima koji su se osjetili povrijeđenima ovim nazivom). NITI ĆU GLEDATI OVAJ FILM.

    Moram priznati Gordan jako si me nasmijao sa žanrom "analna drama" upravo to i priliči. Što se tiče situacije sa dvije žene koje se deklariraju kao takove bljak bljak. Zašto dva puta bljak, pamtim riječi jedne moje bivše gazdarice koja reče: "muški je vrag a ženskio je dva vraga". U svakom slučaju ne podržavam bilo kakovu istospolnu zajednicu.  

    Što se tiče Ramba, napisat ću mu osobno scenarij za peti dio u kojem će pažljivo birati kome plasirati metak u čelo bez imalo milosti.  Laughing

    Slažem se sa "crnom gujom" da možda je dobio poneki oscar zato što nema baš mnogo ovakovih filmova.

    Umjesto ovog filma odabrao sam ugodno provesti vrijeme sa klincima i ženom a kasnije ću gledati PREDATORA. ponovo.


    gorlock

    Gorlock,

    tražio si nepristrano mišljanje i dobio ga, ali mi se čini da ga nisi imao namjeru pogledati ni bez, ni sa preporukom. 

    Ipak, nije ovaj film za svakoga ...

  • #20
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 31.1.2009. 22:22

    Gorlock,

    tražio si nepristrano mišljanje i dobio ga, ali mi se čini da ga nisi imao namjeru pogledati ni bez, ni sa preporukom. 

    Ipak, nije ovaj film za svakoga ...


    crna_guja

    Tražio i dobio i ponavljam odlučio kvalitetnije provesti večer sa klincima i ženom a ipak ne gledati takova sranja.

    Hvala na pomoći u odluci! Smile

    p.s. Gordan se ne javlja sigurno gleda film pa će mi prepričati kakva je to analna drama bila ? Laughing

  • #21
    2 0

    postova:193
    crna_guja @ 31.1.2009. 22:25


     Te istospolne ljubavne veze, na to mislim.

    Čula sam da su navodno bolje.

    Ne znam, ali bi da ih uopće nema. 


    Arnol

    Hm... nisam ništa takvog čula, a ne bih ni znala.Surprised

    Problem je u tome što ih ne možemo negirati, a čini se da će ih s obzirom na uporabu hormona u prehrani biti sve više i više. 

    Možemo se zapitati, nije li i to jedan od načina kojim priroda kontrolira prenapučenost... a možda je i to bolja metoda od ratova.

  • #22
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 31.1.2009. 22:35

    Problem je u tome što ih ne možemo negirati, a čini se da će ih s obzirom na uporabu hormona u prehrani biti sve više i više. 

    Možemo se zapitati, nije li i to jedan od načina kojim priroda kontrolira prenapučenost... a možda je i to bolja metoda od ratova.


    crna_guja
    Pa da to sam i mislio za sve je kriva prehrana, onda ja jedem zdravu hranu dok mi ne pada na pamet da općim s muškarcom Laughing 
  • #23
    2 1

    postova:541
    franz @ 31.1.2009. 22:42

    .. ma katastrofa!!! albtraum!

    .. odobrite jedno zlo ili nevolju, ona će povući za sobom drugu, druga treću, lančana reakcija je neizbježna dok ju se neriješi u korijenu.

     .. ne slažem se s crnom gujom!

    von franz

  • #24
    2 0

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 22:45
    Sorry Arnol nisam htjeo povrijediti tvoje emocije sad ću to i popraviti. Malo sam se zanijeo. Pročitaj ponovo moj post odozgo........ Smile

    gorlock


     Ništa, ništa, tu smo da isnesemo svoje stavove.

    Vi muški pravac Venerin brijeg.

    Malo sam prosta, ali  kad su već planine. 

    Ipak se i ispričavam. 

  • #25
    1 0

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 22:58

    Hm... nisam ništa takvog čula, a ne bih ni znala.Surprised

    Problem je u tome što ih ne možemo negirati, a čini se da će ih s obzirom na uporabu hormona u prehrani biti sve više i više. 

    Možemo se zapitati, nije li i to jedan od načina kojim priroda kontrolira prenapučenost... a možda je i to bolja metoda od ratova.


    crna_guja

    crna_gujo bilo je kroz stoljeća istospolnih veza.

    Hm, RAT ili SIDA ?

    Ono što sam čula i vidjela neke parove dosta su ljubomorni, ipak im veze potraju.

    Ponekad sretnem tetku od jednog poznanika, ona to ne taji i dugo je živjela sa istom ženom, no meni je malo muka kada ju vidim.

    Od susjede sin homoseksualac već pomalo ostario, majci je strašno žao što  mu tako prolazi život.

    Ljubazan je i pristojan, ali šteta, stvarno šteta. 

    Više vjerujem u prijateljstvo između muškarca i žene, nego žene i žene, čast izuzetcima.

  • #26
    4 0

    postova:193
    crna_guja @ 31.1.2009. 23:48


     Te istospolne ljubavne veze, na to mislim.

    Čula sam da su navodno bolje.

    Ne znam, ali bi da ih uopće nema. 


    Arnol


    Arnol,

    koliko sam shvatila nisi pogledala Planinu Brokeback!

    Pa bi li mi onda objasnila što si točno ocijenila sa 0.5??? 

    Film kojeg nisi pogledala ili homoseksualce??

    Ako ne želiš pogledati film kao Gorlock, to je u redu! ! Ako ne voliš homiće i to je u redu!

    Ali da ocjenjuješ film kojeg ni pogledala nisi.... to veze ni sa čim nema, ženska glavice!

    Niti je pošteno, niti inteligentno! Mislim da si s tim potezom rekla mnogo o sebi!

  • #27
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 1.2.2009. 0:11

    Evo par primjera pravih kauboja.......

  • #28
    2 0

    postova:422
    jana_banana @ 1.2.2009. 0:23
     Nikako si ne mogu dočarati dva muškarca u zagrljaju, ebiga, ni dvije žene. 
    Arnol


    Draga Arnol, ja za najozbiljnije ne kužim kako si to ne možeš dočarati. Pa kaj ti ne gledaš tv, ne čitaš novine, ne čuješ ni ne vidiš svijet koji te okružuje? Još mi je bolja ona - bilo je toga i kroz povijest - zbilja??

    Homoseksualnost postoji i suoči se s tim. Voljela ti to il ne - postoji čak i među životinjama, pa sad jel prirodno ili nije??? bits me...

    U svakom slučaju svaka diskriminacija je za osudu, a naročito ona neargumentirana - radi takvih stvari ljudi uglavnom ginu.

    Neznanje je ubojica, a neznalice posežu za oružjem. Ljuta sam ko pas kad pročitam što ste sve ispljučkali u svojim postovima, al nedaobog da se nekaj veli protiv crkve ili ljubljenog hdz-a (o Thompsonu - bolje da šutim).

    Homoseksualci su ak niš drugo u crkvenim redovima jako česta i dobro zaštićena sorta, pa nikom niš - to je valjda nešto iznad običnih, smrtničkih poimanja dobra i zla... O Sanaderu presvijetlom odavna se svašta šuška, pa se i ušuška.

    Al po tebi je sve to prljavo, zlo i naopako - a jedan stvarno kvalitetan film, koji btw nisi i nećeš pogledati - ocjenjuješ???

    Ljuta sam! 

  • #29
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 1.2.2009. 0:24

    Evo par primjera pravih kauboja.......

    gorlock

    Sve OK; ali ja ni ovdje ne vidim žene! ha ha ha ha!Wink
  • #30
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 1.2.2009. 0:26

1 2 3 4 ... 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala