Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Planina Brokeback

1 2 ... 4 5 6 7 8
  • #76
    1 1

    postova:580
    arnol @ 2.2.2009. 12:55

    Arnol, ova tema je otišla kvragu odavno, između ostalog zahvaljujući i tebi. Zašto sada već 4 puta ponavljaš kao papiga: Ima li dojmova o filmu? Nema jebenog dojma o filmu, niti tebe taj dojam zanima.

    Kolega Buzdovan dignuo je srećom cijeli topik na višu razinu, postavljajući pitanje je li trpanje žene u guzicu također naznaka homoseksualizma Laughing. Fokusirajmo se sada na to, jer je nekoliko magnituda inteligentnije od prethodne rasprave.

    Ja bih rekao da trpanje žene u guzicu nije naznaka ali bi mogao biti oblik Innocent.


    gordan


     Ne nije zbog mene tema otišla kvragu, na moj komentar su se nizali drugi.

    Vidim da sam ti "antipatična", razlog nije ni važan, no uz toliku toleranciju čemu smeta baš moje mišljenje o filmu.

    Ponavljam ja ograničena papiga iz jednostavnog razloga da se jave i nešto napišu i drugi korisnici koji nisu željni svađe na koju potiču stare kolegice.

    Da mene zanima dojam ako smijem nešto reći u svoje ime i ja sama !

    Sljedila sam tvoje riječi i otvorila temu , no čemu vraćanje na ovu ako nije vezana filmom ? 

    Znači na tvom portalu su samo neki poželjni.

    Ne znam što si sve čuo o meni, ali gle i ja sam ljudsko biće ,nisam lezba, obična žena koja bar iskreno piše i nikoga ne vozam, niti ne glumim.

    Koliko bezobraznih stvari čitam o ljudima i nikome ništa, samo moje riječi tu smetaju ?

    Hvala ti lijepa na tvojem ponašanju prema meni.

     Čitaj kronološki što i tko piše.

    Opet smo skrenuli sa filma. 

  • #77
    2 1

    postova:541
    franz @ 2.2.2009. 13:46

    .. arnol nije ograničena niti je zbog nje tema otišla u krivom smjeru, drugi su zaslužni za to!

    .. arnol je ipak za Vas dama i ponašajte se tako, a ne kao kočijaši režite,"a pucate od pravde i tolerancije!"

    .. vi ste izneli svoje stavove mi svoje i dobro! znamo tko je peder na ovim stranicama, i šta sad treba se ljutit i svađat narednih 16 stranica!

    .. ipak je ona cura i di Vam je kultura i bonton sad nestao?

    am bestenWink

    von franz

  • #78
    3 0

    postova:519
    buzdovan @ 2.2.2009. 13:53

    .. arnol nije ograničena niti je zbog nje tema otišla u krivom smjeru, drugi su zaslužni za to!

    .. arnol je ipak za Vas dama i ponašajte se tako, a ne kao kočijaši režite,"a pucate od pravde i tolerancije!"

    .. vi ste izneli svoje stavove mi svoje i dobro! znamo tko je peder na ovim stranicama, i šta sad treba se ljutit i svađat narednih 16 stranica!

    .. ipak je ona cura i di Vam je kultura i bonton sad nestao?

    am bestenWink

    von franz


    franz

    Daj, molim te, napiši nam tko je "peder na ovim stranicama"!    

    Da i mi nešto saznamo...     Laughing               

  • #79
    1 2

    postova:541
    franz @ 2.2.2009. 14:11

    .. dr.buzdovan s obzirom da je tebi sve smiješno na ovom potalu jesi siguran da nisi neka luda s dvorca ili pacijent koji si je umislio da je doktor!!

    mogao bi raditi u cirkusu tako znaš!! pa se tam valjaj..

    franz

  • #80
    2 0

    postova:519
    buzdovan @ 2.2.2009. 14:41

    .. dr.buzdovan s obzirom da je tebi sve smiješno na ovom potalu jesi siguran da nisi neka luda s dvorca ili pacijent koji si je umislio da je doktor!!

    mogao bi raditi u cirkusu tako znaš!! pa se tam valjaj..

    franz


    franz

    Franz, nisi fer!

    Pa, dogovorili smo se u kantini da ću ja biti doktor, a ti Napoleon! I sada si sve pokvario, vratit će nas opet nazad...

  • #81
    1 1

    postova:193
    crna_guja @ 2.2.2009. 15:07

    Franz, nisi fer!

    Pa, dogovorili smo se u kantini da ću ja biti doktor, a ti Napoleon! I sada si sve pokvario, vratit će nas opet nazad...


    buzdovan

    Frone, nismo ti mi ovce! Ovce su ti puno veće! -  reka je jedan mrav Eustahiju Brziću kad je ovaj umislio da je pas čuvar!

    (veza s gornjim postom, a i inače - imena Frone i von Franz te phisičko stanje uma)

  • #82
    0 2

    postova:580
    arnol @ 2.2.2009. 15:14

    .. arnol nije ograničena niti je zbog nje tema otišla u krivom smjeru, drugi su zaslužni za to!

    .. arnol je ipak za Vas dama i ponašajte se tako, a ne kao kočijaši režite,"a pucate od pravde i tolerancije!"

    .. vi ste izneli svoje stavove mi svoje i dobro! znamo tko je peder na ovim stranicama, i šta sad treba se ljutit i svađat narednih 16 stranica!

    .. ipak je ona cura i di Vam je kultura i bonton sad nestao?

    am bestenWink

    von franz


    franz
    franz, ja bi stvarno voljela nekoliko muških komentara o ovom filmu.
    Planina Brokeback je tu iskorištena u svrhu prepucavanja, nakon sami komentara o filmu došlo je tu nepotrebne prepiske o krivim stvarima .
    Imamo poneki komentar o filmu i samoj temi filma, a ispalo je da ne kažem što.
    Poštujem tvoj stav koji je isti kao i moj i stavove svih komentatora.
    Ne pokušavam niti ušutkati niti promjeniti nikoga tko misli drugačije.
    Film je tužan i temom i po meni činjenicom da se radi o ljubavi između dvojice muškaraca.
    Slično se događalo ljubavnim vezama žena i muškaraca.
    Ovaj put ću pogledati čitav taj film. 

  • #83
    0 2

    postova:580
    arnol @ 2.2.2009. 15:21

     Evo vidim tu je i odličan prijedlog za izvrsni film M. Formana Let iznad kukavičjeg gnijezda !

    S planine u gnijezdo ! 

  • #84
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 2.2.2009. 16:04

    ............ Ako vrijedi gledati neka netko odgovori, netko naravno nepristran, isključivo gledajući na film kao film. .......

    Ovo je dio mog komentara prvog posta o ovoj temi.

    Tema je već otišla odavno kvragu što govori dovoljno o nama svima, mi koji priznamo svoje svjetonazore smo "glupi" ili što ? Vi koji ne govorite o svojim svjetonazorima dotičete se nas i napadate.

    U svakom slučaju veliki apsurd, čitam i ne mogu se načuditi ljudskoj gluposti !

    Nakon Vaših rasprava iako sam imao namjeru nekad pogledati film sada svakako ne želim.

    Prve dojmove o filmu sam dobio u novom žanru "analna drama" . Laughing i puko sam od smijeha, ali ovo sve dalje strava i užas, neki od Vas su definitivno prema "ARNOL" prešli čak i granicu pristojnosti pa bi bio red i da se ispričate!

    Sad ako želite možete napadati mene ja Vam neću više ništa odgovoriti na ovoj temi ! 

    Lijep pozdrav

    Gorlock !

  • #85
    5 0

    postova:193
    crna_guja @ 2.2.2009. 17:52

    Evo, ja ću se sada malo potruditi za one koje zaista zanima nešto o filmu, dati svoje nepristrano, žensko, desničarsko mišljenje o filmu "Planina Brokeback".

    Film "Planina Brokeback" sam pogledala prvi puta kad ga je prikazivala tv Nova prije sigurno godinu i po dana (H. Ledger još bio živ). No prvo sam odgledala neki drugi film i onako nevoljko, homofobno, uletjela pola sata nakon početka. Kad je film završio, nisam puno toga doživjela, bila sam poprilično ravnodušna, ali sam ipak kad je išao drugi put, nakon godine dana (čini mi se u listopadu prošle godine) znala da ga želim pogledati cijelog otpočetka. Dakle, od svega što sam uspjela shvatiti iz prve, to je da ga još jednom želim pogledati. 

    I onda mi se zaista svidio. 

    Sadržaj:U predivnom planinskom krajoliku dva kauboja Enis DelMar (Heath ledger) i Jack Twist( Jake Gyllenhaal) postaju prijatelji, a ubrzo i mnogo više. Nakon ljeta vraćaju se svojim starim životima, koji ih očito ne ispunjavaju. Ponovni susret nakon 4 godine, pokazat će da su se osjećaji među njima održali, a njihova veze u idućih 17 godina čak i ojača tijekom povremenih susreta u planinskim pustopoljinama.

    Priča je duboka i široka, a slojeve se otkriva tek ponovnim gledanjem. Sam Heath Ledger se toliko "izgubio" u ulozi Ennisa, da je gotovo neprepoznatljiv. Ulogu je prihvatio, jer mu je jedan ujak bio homić, pa je doživio, proživio i shvatio njegove patnje te ih je želio prenijeti na male ekrane i napravio je to majstorski. Zbog njegove uloge neke su mu zadrte budaletine željele čak na sprovodu raditi nerede i nemilo su se naslađivali njegovom smrću. Na kraju su odustali od nereda, ali ne i od naslade! Cry

    Jake Gyllenhaal je  s druge strane napravio drugo čudo, jer je od lika koji nije imao tako snažne karakteristike kao Ennis, stvorio navjerojatno drag i simpatičan lik Jack Twista.

    Iako sam bila zadrti homofob, sve scene između glavnih glumaca su mi bile vrlo prihvatljive, štoviše erotične, iako i nije bilo nekih strašnijih fizičkih kontakata (osim jedne eksplicitne scene seksa). Međusobni naboj kojeg su glumci uspjeli ostvariti u filmu potaknuo je nagađanja da su se njiih dvojica zaista zaljubila za vrijeme snimanja filma, u što čisto sumnjam, jer se Ledger tijekom filma "spetljao" sa Michelle Williams koja mu je u filmu glumila ženu.

    Film je snimljen prema kratkoj priči Annie Proloux iz zbirke "Priče iz Wyominga", a zbog nezgodne tematike je čekao godinama na ekranizaciju. Ledger i Gyllenhaal su bili pri dnu ljestvice poželjnih glumaca za te uloge, jer se nitko drugi nije htio toga uhvatiti. Uglavnom, film je snimljen negdje 2005, nakon što je Ang Lee tražio sebi nekakvu temu, koja neće proći neopaženo.I uspio je u tome!Wink A navedeni glumci su se pokazali kao savršen izbor!

    Ang Lee je u kineskom stilu napravio film miran na površini, ali u kojem tutnji grotlo raznih osjećaja, pa kad film završi u stvari ne znate što vam se dogodilo.Sve je u redu dok ne shvatite da vas je pogodilo negdje duboko gdje niste ni znali da vam obitavaju osjećaji.

    Kraj priče je iznimno tužan, uz neočekivane detalje koji vas pogode kao kamenom u prsi. I inače sam prava plačipizda cvilidreta kad se radi o tužnim filmovima, ali na Planinu Brokeback sam ridala satima poslije, a muka mi je bila danima. CryCryCry

    Po meni, film vrijedi svake minute, ali nije za svakoga! Laughing

    Evo, toliko!  

  • #86
    1 1

    postova:580
    arnol @ 2.2.2009. 18:26

    ............ Ako vrijedi gledati neka netko odgovori, netko naravno nepristran, isključivo gledajući na film kao film. .......

    Ovo je dio mog komentara prvog posta o ovoj temi.

    Tema je već otišla odavno kvragu što govori dovoljno o nama svima, mi koji priznamo svoje svjetonazore smo "glupi" ili što ? Vi koji ne govorite o svojim svjetonazorima dotičete se nas i napadate.

    U svakom slučaju veliki apsurd, čitam i ne mogu se načuditi ljudskoj gluposti !

    Nakon Vaših rasprava iako sam imao namjeru nekad pogledati film sada svakako ne želim.

    Prve dojmove o filmu sam dobio u novom žanru "analna drama" . Laughing i puko sam od smijeha, ali ovo sve dalje strava i užas, neki od Vas su definitivno prema "ARNOL" prešli čak i granicu pristojnosti pa bi bio red i da se ispričate!

    Sad ako želite možete napadati mene ja Vam neću više ništa odgovoriti na ovoj temi ! 

    Lijep pozdrav

    Gorlock !


    gorlock

     Ja ga nisam prvi put odgledala do kraja iz više razloga, uključujući činjenicu da nije moj žanr drama.

    No, da nije za svakoga, znači treba staviti natpis nije film za što" priglupe ". Nema veze.

    Otišlo je predaleko, ali sam film niti nije razlog.

    Možda i neki muškarac da pravi komentar o odgledanom filmu. 

    Hvala na realnom istupu gorlock ! 

  • #87
    1 1

    postova:2
    sa_mar @ 26.9.2009. 23:06
    film je odlican!
  • #88
    1 1

    postova:5
    monique @ 28.9.2009. 11:35
    sad sam napokon pogledala taj film, nikad prije mi se nije dalo. i film je stvarno odlican, ja jedino ne volim tuzne krajeve..... i sve nedoreceno. ali to je car filma, mozes ga zavrsit kako tebi odgovara... pretuzna prica, nije me bas rasplakala ali da me ostavila da razmisljam i danas o njemu, definitivno.... bas idem skinut s torrenta pa pogledat jos jednom... krajolik, glumci, prica 10/10.....
  • #89
    1 1

    postova:1
    kasicj @ 15.5.2011. 23:38

    Sve su jači lobiji tih pedera u htjenjima da njihovi bolesni umovi dođu do izražaja

    Prestanite puštati takve homofilmove  jer ne želim doživjeti da mi djete danas-sutra kaže da je normalno da se 2 muškarca ili 2. ženske vole, bolesno, Cryodvratno.

  • #90
    3 1

    postova:2527
    bearfoot @ 16.5.2011. 0:08

    savršeno odglumljen film, nabijen emocijama i erotikom, Tongue out

    Laughingtoliko dobar film da su se velikom dijelu članova portala gaće tresle od straha dok su ga gledaliLaughing, sudim po komentarima...

1 2 ... 4 5 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala