Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Planina Brokeback

1 2 3 ... 6 7 8
  • #1
    0 4

    postova:2916
    gorlock @ 31.1.2009. 9:45
    Drama Anga Leeja o zabranjenoj ljubavi dvojice mladih kauboja, nagrađena s tri Oscara

    Pomalo mi je neshvatljivo da se ovaj film svrstava pod žanr drama - romantika ? 

    Iako je ovaj film dobio oscare, nisam ga gledao zbog osobnih svjetonazora.

    Ako vrijedi gledati neka netko odgovori, netko naravno nepristran, isključivo gledajući na film kao film.

    U većini slučajeva gledam sve filmove nevezano za temu, ali ovaj film nisam ?

  • #2
    2 2

    postova:114
    skype @ 31.1.2009. 12:45
    Drama Anga Leeja o zabranjenoj ljubavi dvojice mladih kauboja, nagrađena s tri Oscara

    Pomalo mi je neshvatljivo da se ovaj film svrstava pod žanr drama - romantika ? 

    Iako je ovaj film dobio oscare, nisam ga gledao zbog osobnih svjetonazora.

    Ako vrijedi gledati neka netko odgovori, netko naravno nepristran, isključivo gledajući na film kao film.

    U većini slučajeva gledam sve filmove nevezano za temu, ali ovaj film nisam ?


    gorlock
    Nemam ni ja stomak za ovakve filmove , pa da je osvojio i 28 Oscara !  

  • #3
    2 0

    postova:193
    crna_guja @ 31.1.2009. 14:41

    Gorlock,

    potpuno nepristrani komentar - film je remek djelo, ali je činjenica da ti neprihvatljivost tematike može pokvariti užitak.

    Tvoj doživljaj ovisi o tome kako ćeš sam pristupiti filmu, koji je dubok i slojevit, i na najvišem nivou u svakom pogledu (gluma, režija, muzika...).

  • #4
    4 1

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 14:59

     Istospolnih ljubavnih veza ima na žalost.

    Film je nagrađen i zato što ih nema baš puno sa ovakvom temom.

    Prirodno je da je pomalo odbojan.

    Tko je znatiželjan ili voli takve teme kokice, sokić......  

  • #5
    6 2

    postova:711
    gordan @ 31.1.2009. 17:38

    Skup homofoba :), samo na mojtv.hr portalu.

    Što se tiče svjetonazora, vjerojatno Vam nije usađeno ni da ubijate svaki dan po gradu, pa svejedno gledate ubojstva na televiziji i navijate za Ramba da spiči koji rafal Vijetnamcu u čelo.

    Ako pogledate film o homoseksualcima to Vas neće pretvoriti u homoseksualce, osim ako možda sumnjate u svoju seksualnost?

    Zašto je podžanr romantika, a trebao bi valjda biti "analna drama"? Gorlock, legendo Laughing. Sirov, ali legenda.

    Kad bi se dvije sisate curičke našle u klinču to vjerojatno ne bi smetalo tvom svjetonazoru Laughing, premda Crkva ni takav odnos ne odobrava. Nekako bi to pregrmio i pogledao, priznaj Laughing.

  • #6
    5 0

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 18:29

     Ja ću dodati samo da mi nema lijepšeg od spontanog zagrljaja između muškarca i žene ! 

  • #7
    3 0

    postova:193
    crna_guja @ 31.1.2009. 18:47

    Skup homofoba :), samo na mojtv.hr portalu.

    Što se tiče svjetonazora, vjerojatno Vam nije usađeno ni da ubijate svaki dan po gradu, pa svejedno gledate ubojstva na televiziji i navijate za Ramba da spiči koji rafal Vijetnamcu u čelo.

    Ako pogledate film o homoseksualcima to Vas neće pretvoriti u homoseksualce, osim ako možda sumnjate u svoju seksualnost?

    Zašto je podžanr romantika, a trebao bi valjda biti "analna drama"? Gorlock, legendo Laughing. Sirov, ali legenda.

    Kad bi se dvije sisate curičke našle u klinču to vjerojatno ne bi smetalo tvom svjetonazoru Laughing, premda Crkva ni takav odnos ne odobrava. Nekako bi to pregrmio i pogledao, priznaj Laughing.


    gordan

    Moram priznati da me zadnji dio dobro nasmijao, jer bi veći dio muškog gledateljstva scenu s dvije uspaljene cicate ženskice zasigurno popratio s odobravanjem.Surprised Slično je i s nasiljem, slažem se uz u većem dijelu!

    Na kraju moram priznati da sam i ja homofob, ali ovaj film ide daleko iznad i izvan te tematike.

    PS: Arnol, meni je još lijepši nespontani zagrljaj između muškarca i žene.

  • #8
    5 1

    postova:519
    buzdovan @ 31.1.2009. 19:06

    Priznajem da sam i ja nesimpatizer homoseksualaca, takozvani Homo vulgaris, podvrsta balkanski homofob.

    No, ovaj ću film pogledati iz nekoliko razloga, a jedan od njih je i tragično preminuli Heath Ledger kojeg sam smatrao vrlo dobrim glumcem.

    Potpisujem Gordanov komentar zbog kojeg sam se iskreno zapitao zašto imam odbojnost prema filmovima ovakve tematike, a s užitkom gledam raznorazna klanja, silovanja i nabijanja na kolac umotana u termine "kultni film" ili "remek djelo"!? 

  • #9
    2 2

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 19:06

    Moram priznati da me zadnji dio dobro nasmijao, jer bi veći dio muškog gledateljstva scenu s dvije uspaljene cicate ženskice zasigurno popratio s odobravanjem.Surprised Slično je i s nasiljem, slažem se uz u većem dijelu!

    Na kraju moram priznati da sam i ja homofob, ali ovaj film ide daleko iznad i izvan te tematike.

    PS: Arnol, meni je još lijepši nespontani zagrljaj između muškarca i žene.


    crna_guja

     Draga gujo, rekli ste svi što stoji, ali pomisao da gledam dva muškarca ili dvije žene u zagrljaju, joj, brrrr, nekako ne znam, nije mi prirodno.

    Vjerujem da je priča jaka, ali evo mene odbija da ga pogledam.

    Spontani ili nespontani, svejedno, samo da su MUŠKARAC i   ŽENA u zagrljaju.

     Jedino što sam ja čula da su takve veze navodno iskrenije, bolje i dugotrajnije.

  • #10
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 31.1.2009. 19:49

    Priznajem da sam i ja nesimpatizer homoseksualaca, takozvani Homo vulgaris, podvrsta balkanski homofob.

    No, ovaj ću film pogledati iz nekoliko razloga, a jedan od njih je i tragično preminuli Heath Ledger kojeg sam smatrao vrlo dobrim glumcem.

    Potpisujem Gordanov komentar zbog kojeg sam se iskreno zapitao zašto imam odbojnost prema filmovima ovakve tematike, a s užitkom gledam raznorazna klanja, silovanja i nabijanja na kolac umotana u termine "kultni film" ili "remek djelo"!? 


    buzdovan

    Podvrsta - Balkanski homofob?? ha ha ha!

    Baš me zanima tvoja reakcija na film. 

    Žao mi je što ja nemam BHT1...

  • #11
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 31.1.2009. 19:51

     Draga gujo, rekli ste svi što stoji, ali pomisao da gledam dva muškarca ili dvije žene u zagrljaju, joj, brrrr, nekako ne znam, nije mi prirodno.

    Vjerujem da je priča jaka, ali evo mene odbija da ga pogledam.

    Spontani ili nespontani, svejedno, samo da su MUŠKARAC i   ŽENA u zagrljaju.

     Jedino što sam ja čula da su takve veze navodno iskrenije, bolje i dugotrajnije.


    Arnol

    Koje veze misliš? Nije najjasnije...

  • #12
    3 1

    postova:541
    franz @ 31.1.2009. 20:05

     Draga gujo, rekli ste svi što stoji, ali pomisao da gledam dva muškarca ili dvije žene u zagrljaju, joj, brrrr, nekako ne znam, nije mi prirodno.

    Vjerujem da je priča jaka, ali evo mene odbija da ga pogledam.

    Spontani ili nespontani, svejedno, samo da su MUŠKARAC i   ŽENA u zagrljaju.

     Jedino što sam ja čula da su takve veze navodno iskrenije, bolje i dugotrajnije.


    Arnol

    .. slažem se s teta arnol!!

    .. niti ću gledati niti me zanima! niti imam komentar osim !!! aloo bljak!!muškarac s muškim i žena s ženom kaos

    von franz



     

  • #13
    3 1

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 21:27

    .. slažem se s teta arnol!!

    .. niti ću gledati niti me zanima! niti imam komentar osim !!! aloo bljak!!muškarac s muškim i žena s ženom kaos

    von franz



     


    franz

     Živio stric franz ! 

    Grli, ljubi ženu !

    Za veze od Eve i Adama pa nadalje ! 

  • #14
    1 3

    postova:2916
    gorlock @ 31.1.2009. 21:56

    Ako pogledate film o homoseksualcima to Vas neće pretvoriti u homoseksualce, osim ako možda sumnjate u svoju seksualnost?

    Zašto je podžanr romantika, a trebao bi valjda biti "analna drama"?
    gordan

    Ne neću se pretvoriti u homoseksualca ako pogledam film o "pederčinama" (ispričavam se onima koji su se osjetili povrijeđenima ovim nazivom). NITI ĆU GLEDATI OVAJ FILM.

    Moram priznati Gordan jako si me nasmijao sa žanrom "analna drama" upravo to i priliči. Što se tiče situacije sa dvije žene koje se deklariraju kao takove bljak bljak. Zašto dva puta bljak, pamtim riječi jedne moje bivše gazdarice koja reče: "muški je vrag a ženskio je dva vraga". U svakom slučaju ne podržavam bilo kakovu istospolnu zajednicu.  

    Što se tiče Ramba, napisat ću mu osobno scenarij za peti dio u kojem će pažljivo birati kome plasirati metak u čelo bez imalo milosti.  Laughing

    Slažem se sa "Arnol" da možda je dobio poneki oscar zato što nema baš mnogo ovakovih filmova.

    Umjesto ovog filma odabrao sam ugodno provesti vrijeme sa klincima i ženom a kasnije ću gledati PREDATORA. ponovo.

  • #15
    3 1

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 22:03

    Ne neću se pretvoriti u homoseksualca ako pogledam film o "pederčinama" (ispričavam se onima koji su se osjetili povrijeđenima ovim nazivom). NITI ĆU GLEDATI OVAJ FILM.

    Moram priznati Gordan jako si me nasmijao sa žanrom "analna drama" upravo to i priliči. Što se tiče situacije sa dvije žene koje se deklariraju kao takove bljak bljak. Zašto dva puta bljak, pamtim riječi jedne moje bivše gazdarice koja reče: "muški je vrag a ženskio je dva vraga". U svakom slučaju ne podržavam bilo kakovu istospolnu zajednicu.  

    Što se tiče Ramba, napisat ću mu osobno scenarij za peti dio u kojem će pažljivo birati kome plasirati metak u čelo bez imalo milosti.  Laughing

    Slažem se sa "crnom gujom" da možda je dobio poneki oscar zato što nema baš mnogo ovakovih filmova.

    Umjesto ovog filma odabrao sam ugodno provesti vrijeme sa klincima i ženom a kasnije ću gledati PREDATORA. ponovo.


    gorlock

     Hej hej gorlock, moja malenkost se usudila reći da je nagrađen zato što nema puno ovakvih filmova.

    To stvarno i mislim .

     Nikako si ne mogu dočarati dva muškarca u zagrljaju, ebiga, ni dvije žene. 

1 2 3 ... 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala