Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

El Camino: A Breaking Bad Movie

1
  • #1
    5 0

    postova:392
    samuraj @ 19.10.2019. 12:56

    Sjećam se kada sam odgledao zadnju epizodu serije bio sam u depresiji jedno mjesec dana. Nisam se nikako mogao pomiriti s tim da je serija zbilja gotova. Tražio sam danima po internetu hoćeli biti kakvog epoliga neriješenog kraja, međutim tada nije bilo još ničega. Sada oko pet godina kasnije naravno da su se dojmovi odavno smirili i da ga nisam gledao sa takvim žarom kao seriju, ali mi je drago da se je snimio i dao seriji jedan kvalitetan završetak. Nije da je ovaj film sad nešto posebno, za one koji nisu gledali seriju bio bi zbunjujuć i dosadan, no ipak mislim da je na kraju ispao dostojan epilog jedne kultne serije.

  • #2
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 22.10.2019. 0:30

    Ajme Samuraju, hvala kaj si napisao osvrt! U potpunosti dijelim tvoje osjećaje naspram serije i filma.

    Rekla sam i sama da ću napisati čim stignem pa nikako... Dala sam ocjenu 9 jer ipak nije za 10. Gledala sam ga s predznanjem, inače bi ocjena vjerojatno bila 7. 

    Više nego solidno ostvarenje. Gledateljima koji nemaju predznanje o radnji bio bi zbunjujući i vrlo vjerojatno dosadan, što nije samo po sebi loše jer je snimljen isključivo s namjerom da zaokruži postojeću priču i dostojno završi kvalitetan projekt. Ne bih ga preporučila nekome tko nije gledao serije, a s druge strane, svakako bi rekla da je must watch za poklonike serije 👍

  • #3
    1 1

    postova:1
    rorschach @ 23.10.2019. 14:03

    Pepperoni / 10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala