Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Prometej
3D katastrofa potrošenog filmaša koji zaista više nema ništa pametnog za reći

Gledali smo: Prometej

1 2 3 4
  • #1
    1 0

    postova:599
    lordadamko @ 5.6.2012. 18:33

    8.0

    Ratings: 8.010/ from 13,755 users

    na imdb-u ima solidnu ocjenu...ja film jos nisam pogledo pa neznam jel je ovoliko pljuvanje opravdano...kad izade dvd-rip bum vidio...

    sam sam primjetio da je kriticar kasnije spomenuo da je ovo tek osrednji SF...a dao ocjenu 1...pitam se pitam kolika je ocjena nekom ispod prosjeka???Neodlučan

  • #2
    5 0

    postova:560
    crnisokol @ 5.6.2012. 18:38

    1/5??

    Jednostavno ne vjerujem da je Scott napravio loš film, a kamoli toliko loš...

  • #3
    1 0

    postova:186
    boatenga @ 5.6.2012. 18:55

    S obzirom da mi je Alien (samo prvi dio) jedan od najboljih filmova ikad, baš me plaši ovaj osvrt..

    No, vidjet ćemo..

  • #4
    8 3

    postova:12
    besi @ 5.6.2012. 19:20

    žalosno je sta su tebi uopce platili da ides gledat ovaj film a kamoli da pises kritiku i jos dobis novce za to...
    film definitivno nije ono sta su svi fanovi aliena ocekivali ali da je tolko los nije...

    procito sam barem 15 recenzija ovog filma po stranim uglednim filmskim stranicama i svi mu daju ocjene tipa 7/10 ili 8/10...

    ali naravno nađe se neki razočarani kritičar i popljuje cijeli film a da ne spomene uopce dobre stvari filma koji definitivno ima, jer nisi ti pametniji od 90 % kriticara u svijetu..

    i zato je žalosno sta su ti uopce dali da napises kritiku za ovaj film..

  • #5
    4 1

    postova:377
    gestapo @ 5.6.2012. 19:35

    Zato se ja neobaziram na kriticare ako me nesto zanima pogledam i prosudim sam dal je meni dobar ili ne.Vecina kriticara nemoze objektivno napisati kritiku i to nemoze niko tvrditi da moze.

  • #6
    4 0

    postova:213
    zac @ 5.6.2012. 20:20

    Idem gledat film, kad odgledam dat ću komentar, čini mi se ovak odoka da je 1 preloša ocjena za najočekivaniji SF godine, no dobro dok ne vidim neću komentirat.

  • #7
    2 1

    postova:1962
    aya @ 5.6.2012. 20:59

    Ufff, kada sam vidjela podnaslov, pomislih - M.M. se vratio! Plazi jezik

    Bit će da je Janko imao neka druga očekivanja...da je baš za 1, nekako ne vjerujem, dok se sama ne uvjerim.

  • #8
    5 2

    postova:1
    mirda1976 @ 5.6.2012. 21:16

    Gospodine, prvo, čini se kao da ste imali malo, previsoka očekivanja od filma...Napisati za Prometheus da je 'osrednji SF akcić s lošim glumcima'- ispričavam se, ali, onda ne znate adekvatno pristupiti  sedmoj umjetnosti kao filmski kritičar. Priznajem, i ja sam očekivao i možda nisam dobio puni proizvod koji sam htio, ali, film je odličan. Do pojave holograma, mišljenja sam da nečemo više što novog vidjeti, pa se također uzdam u dobro odrađenu glumu i scenarij, kada odem pogledati novi film. Gluma u ovom filmu je dobra a radnja vrhunska- zašto mislim da je radnja dobra, to ću vam reči na kraju txt. A ako ste tako pojmili prometheus,  da se počnete baviti kritikom o povrtlarstvu, uzgajanju pavijana, timarenju konja... Pa jeste li uopče pogledali film i pri ome još malo pokušali shvatiti kako se, i kamo vodi priča  Btw,  Inače, film se treba pogledati... tehnički(naravno) bezprijekoran, možda malo i prezahtjevan za današnju publiku željnu samo jurnjave, sisa i ostalih "điđi" holywood-a. I možda je u tome problem. Slika, atmosfera filma, sve je na nivou, i svakako preporučam ljudima da ga pogledaju. I za kraj, zašto sam siguran da će te kroz dvije do pet godina polako sve pohvatati što se sa ovim filmom željelo. Zašto? Pa, ja bi osobno ovu kritiku razumio... kada bi ovo bio jedini Prometheus koji čemo vidjeti.  Sa štovanjem, Mirda.

  • #9
    6 3

    postova:61
    gavran123 @ 5.6.2012. 21:28

    Ovo je definitivno najlošija recenzija nekog filma koju sam čitao tokom svog života. Gosp. Matić ostavite se pisanja i dodajte malo mainstreama u svoj snobovski ukus ipak (nekim čudom) pišete za ovaj portal i trebali biste znati da ovo čita većinom mainstream publika...toliko....

  • #10
    9 3

    postova:4
    stanjkof @ 5.6.2012. 22:20

    LOL koji glupi review nekakvog nadobudnog wannabe kritičara...

  • #11
    5 1

    postova:167
    apex @ 5.6.2012. 22:43
    iskreno nisam pogledo film i čak me i nije tolko naljutilo kaj ga je popljuvo kolko me naljutilo kaj je popljuvo R. Scotta..reko je da on nema dobrog filma već 10 godina što je potpuna glupost..osim robin hooda koji je i po meni stvarno loš..ostali filmovi su mu vrh kao što su Body of Lies, American Gangster, Matchstick Men i posebno mi je odličan Kingdom of Heaven..i iskreno jedva čekam vidjet prometeja jer ne vjerujem da je pod njegovom palicom to moglo ispast tak loše
  • #12
    5 2

    postova:1
    puckmanmostar @ 6.6.2012. 11:03

    Nisi ti ništa gledao meni se čini dragi moj kritičaru.

  • #13
    6 1

    postova:1
    sasha turkovic @ 6.6.2012. 11:35

    A mozda kriticar jednostavno nije shvatio ''osrednji SF akcic s losim glumcima'' :)

     
  • #14
    5 2

    postova:3
    martin16 @ 6.6.2012. 12:07

    ma daj molim te, za svaki film koji doslovno potuče rekorde, i koji se čeka jako dugo vremena da ga se popljuva do kraja. Ljud ako ovo čitate ne vjerujte filmskim kritičarima ni riječ, još da dodam pljuvanje po Ridleyu Scottu, i glumcima to je već nepromišljeno i neprofesionalno. Uostalmo šta gospodine kritičaru očekujete od današnjih filmova?

  • #15
    5 2

    postova:167
    apex @ 6.6.2012. 12:25
    ajd nećemo ga više osuđivat..to je njegova kritika i ak mu se ne svidja onda mu se ne svidja..ja sam isto tako dosta kritika pročito i od domaćih kritičara i od stranih i niko nije oduševljen filmom..svi kažu solidan film ništa više od toga..tak da mu se ne treba uzet za zlo kaj je baš tolko kritičan bio(makar se ne slažem s njime uopće) Moram se dotaknut svog najboljeg frenda na ovom forumu a to je @karakteran..za razliku od njega koji o filmu napiše da je smeće il da nije smeće..ovaj kritičar je na fini način reko da mu se ne svidja film..i to cijenim
1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala