Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Maratonci trče počasni krug

1 2 3
  • #31
    0 0

    postova:64
    gajski @ 1.1.2012. 14:43

    Glupost, onda bi i ja bila "kriva" što sam uopće otvorila temu.....

    Uostalom, na ovom portalu se već dugo ništa ne događa, bolje bilo kakvo razmimoilaženje mišljenja nego žabokrečina. Innocent


    aya


    Hvala ti na potpori jer sam se doista htio povući s foruma.

  • #32
    1 0

    postova:514
    fox89 @ 1.1.2012. 16:12

    Čovječe gdje ti je poštovanje, kakav je ovo način izravnog obraćanja!!!!!SurprisedSurprised

    Dlaka fali(nekoliko godina) i moglo bi se slobodno konstatirati da Ti mogu "ćaća" biti.

    A Ti mi se obraćaš kao da smo ovce zajedno čuvali.

    Ma da, to je današnja mladež koja misli ak zna koju riječ engleskog prozboriti da je pokupila cijelu pamet svijeta.

    A u stvarnosti, na elementarnoj kulturi dijaloga ............čista jedinica. 


    Gajski


    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!

    ti baš voliš da sereš koliko si dug i širok, a između ostalog si i preosjetljiv... kad sam rekao da kuhaš, nije to samo na ovoj temi, pišeš gomilu gluposti na svakoj temi koja nema veze s vezom, prozivaš ljude (ako ja nemam pravo tebe prozvati, od kud tebi pravo da prozivaš nekog kak ti se digne???) umjesto da se potrudiš i napišeš BILO KAKAV KOMENTAR NA FILM!!!

    aaa kažeš fali koja godina i možeš mi biti "ćaća" i kaj bi ja sad trebao?!?!, šutjeti zbog toga i ne reći svoje mišljenje.

    svašta... silly old person Laughing

  • #33
    0 0

    postova:64
    gajski @ 2.1.2012. 0:18


    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!

    ti baš voliš da sereš koliko si dug i širok, a između ostalog si i preosjetljiv... kad sam rekao da kuhaš, nije to samo na ovoj temi, pišeš gomilu gluposti na svakoj temi koja nema veze s vezom, prozivaš ljude (ako ja nemam pravo tebe prozvati, od kud tebi pravo da prozivaš nekog kak ti se digne???) umjesto da se potrudiš i napišeš BILO KAKAV KOMENTAR NA FILM!!!

    aaa kažeš fali koja godina i možeš mi biti "ćaća" i kaj bi ja sad trebao?!?!, šutjeti zbog toga i ne reći svoje mišljenje.

    svašta... silly old person Laughing


    fox89

    Poanta sveg je da ja uopće ne želim da se prepucavam s tobom.Druge smo generacije, a iskreno Tvoja naobrazba uopće nije upitna.

    Samo sam se kao stariji "malčice" naoštrio na tvoju bahatost nastupa.

    Doista je besmisleno na ovom portalu da se Ti i ja prepucavamo.

    Pošto su u današnjem svijetu norme "štovanja" davno prestale biti mjera, ako "triba" ja ću "kao stariji" povući prvi korak i odstupiti, jer na koncu doista si Ti dečko iz Belog Grada Zagreba, a ja sam provincijant iz duboke unutrašnjosti.(ej 300 i više kilometara od njeg a tako ga štujem, al što mi to vrijedi).

  • #34
    1 0

    postova:514
    fox89 @ 2.1.2012. 9:34

    Poanta sveg je da ja uopće ne želim da se prepucavam s tobom.Druge smo generacije, a iskreno Tvoja naobrazba uopće nije upitna.

    Samo sam se kao stariji "malčice" naoštrio na tvoju bahatost nastupa.

    Doista je besmisleno na ovom portalu da se Ti i ja prepucavamo.

    Pošto su u današnjem svijetu norme "štovanja" davno prestale biti mjera, ako "triba" ja ću "kao stariji" povući prvi korak i odstupiti, jer na koncu doista si Ti dečko iz Belog Grada Zagreba, a ja sam provincijant iz duboke unutrašnjosti.(ej 300 i više kilometara od njeg a tako ga štujem, al što mi to vrijedi).


    Gajski

    ma sve je na kraju nekako nezahvalno završilo. iskreno nisam imao namjeru da te uvrijedim s onim "prestani kuhati", ali si ti to na kraju shvatio kao uvredu. žao mi je što je na kraju tako ispalo...
  • #35
    0 0

    postova:6
    zrinkof1 @ 17.2.2012. 16:28
    Moja ocjena sve govori...Čista 10-ka
  • #36
    0 0

    postova:6
    gricka @ 19.2.2012. 15:09
    Fenomenalan film sa vrhunskim glumcima.Gledao ga 10ak puta i nikad nije dosadno iznova ga gledati.Smile
  • #37
    0 0

    postova:2
    deki1950 @ 22.2.2012. 1:03

    Nema komentara??? Ne mogu vjerovati!

    Pa evo, neka onda moj bude prvi.

    Definitivno jedna od najboljih "domaćih" komedija, uostalom Srbi su uvijek radili dobre komedije, a samo je jedan Slobodan Šijan.

    Tko nije gledao - obavezno pogledati - to je lektira! Innocent


    aya
     
    amen :) 

  • #38
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 22.2.2012. 17:44
    Ma film je i više nego će-će... samo su moje razmažene oči patile gledajući lošu sliku, šmrc
  • #39
    1 4

    postova:405
    karakteran @ 23.2.2012. 16:13
    davno sam ga gledao još za vrijeme yuge nije me nešto impresionirao previše, ali ko to tamo peva je. i otpisani Smile
  • #40
    1 6

    postova:211
    bumerang @ 24.2.2012. 2:46
    film kao film meni osobno nije legao.Mada,davno sam ga gledao i tada mi je bio smijesan,ali danas jednostavno nejde.To je copy od copy neceg.Mozda ga vrijedi pogledat radi glumacke ekipe.Imaju oni i bolje filmove od ovog.
  • #41
    0 0

    postova:24
    noodles @ 8.3.2012. 17:38


    Zaboravila si spomenuti možda najbolji Šijanov film također istog žanra "Davitelj protiv Davitelja".


    Gajski
     
    evoja cu ga spomenuti
    dakle skidam kapu maestralnomn TASKU NACICU..............

  • #42
    4 1

    postova:256
    manuel robbery @ 12.4.2013. 17:57

    Najbolja crna komedija

  • #43
    4 2

    postova:193
    played @ 15.4.2013. 14:54

    kultna stvar - ludilo

  • #44
    3 2

    postova:203
    franorobert @ 28.10.2013. 14:20

    kakav klasik, ne samo ex-yu, nego i svjetske kinematografije

  • #45
    5 0

    postova:228
    joker12 @ 20.11.2013. 18:19

    Dede nemoj dete da mi vređaš.

    Ma kakvo dete to je kreten. Cool

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala