Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Maratonci trče počasni krug

1 2 3
  • #1
    6 2

    postova:1962
    aya @ 29.12.2011. 13:18

    Nema komentara??? Ne mogu vjerovati!

    Pa evo, neka onda moj bude prvi.

    Definitivno jedna od najboljih "domaćih" komedija, uostalom Srbi su uvijek radili dobre komedije, a samo je jedan Slobodan Šijan.

    Tko nije gledao - obavezno pogledati - to je lektira! Innocent

  • #2
    1 1

    postova:377
    gestapo @ 30.12.2011. 10:46
    Film je dobar ali definitivno nije  "domaci" !!
  • #3
    3 1

    postova:1962
    aya @ 30.12.2011. 11:33
    Film je dobar ali definitivno nije  "domaci" !!
    gestapo
    Zato sam i stavila navodnike...u vrijeme kada je sniman, to je bila Juga, pa se smatrao domaćim, a sada zato idu navodnici - razumiješ? Wink
  • #4
    1 1

    postova:377
    gestapo @ 30.12.2011. 12:47
    ahhhaaa ,navodnici oke :)............
  • #5
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 30.12.2011. 13:08
    Zato sam i stavila navodnike...u vrijeme kada je sniman, to je bila Juga, pa se smatrao domaćim, a sada zato idu navodnici - razumiješ? Wink

    aya


    ma da razumije ne bi pitao...

    nakon nebrojeno gledanja ovog remek djela još uvijek se uspijem od srca nasmijati, iako, usudit ću se napisati,noćni prizor na groblju najlošiji je dio filma, zbrzan i loše odrađen, jednostavno neuvjerljivo i ispod nivoa ostatka filma...

  • #6
    1 2

    postova:377
    gestapo @ 30.12.2011. 17:37


    ma da razumije ne bi pitao...

    nakon nebrojeno gledanja ovog remek djela još uvijek se uspijem od srca nasmijati, iako, usudit ću se napisati,noćni prizor na groblju najlošiji je dio filma, zbrzan i loše odrađen, jednostavno neuvjerljivo i ispod nivoa ostatka filma...


    bearfoot
    ej , nabijem te na onu stvar!
  • #7
    2 2

    postova:2527
    bearfoot @ 30.12.2011. 18:13
    ej , nabijem te na onu stvar!
    gestapo

    onu stvar??

  • #8
    0 2

    postova:64
    gajski @ 30.12.2011. 18:30

    Nema komentara??? Ne mogu vjerovati!

    Pa evo, neka onda moj bude prvi.

    Definitivno jedna od najboljih "domaćih" komedija, uostalom Srbi su uvijek radili dobre komedije, a samo je jedan Slobodan Šijan.

    Tko nije gledao - obavezno pogledati - to je lektira! Innocent


    aya


    Topal komentar u duhu Ante Trumbića.Cool

    Kakvo iznenađenje od Tebe Aya.

    Iskreno mislio sam da naginjes k desnoj polovici kako to promovira primjerice  Gorlock(za mene prva perjanica portala i volio ga netko il ne volio to mu se mora priznati)

    Nadam se da nećeš krivo protumačiti ovo.

    Kunem se nikakve zlobe od mene, samo velim "iznenađenje".Smile 

  • #9
    0 3

    postova:2915
    gorlock @ 30.12.2011. 20:17


    Topal komentar u duhu Ante Trumbića.Cool

    Kakvo iznenađenje od Tebe Aya.

    Iskreno mislio sam da naginjes k desnoj polovici kako to promovira primjerice  Gorlock(za mene prva perjanica portala i volio ga netko il ne volio to mu se mora priznati)

    Nadam se da nećeš krivo protumačiti ovo.

    Kunem se nikakve zlobe od mene, samo velim "iznenađenje".Smile 


    Gajski 

    Kolega @Gajski - ovaj film gledao sam jako davno - dok mi svijest još nije bila razvijena.

    Pa ipak kako sam ljubitelj filma nedavno sam ga ponovo pogledao. Teško mi je biti objektivan za ovu vrstu filmova - jer jako je malo uspješnih komedija - pa mi komedije i nisu baš "favorite" žanr.

    Da je neka urnebesna komedija - zasigurno nije, - možda to i proizlazi iz toga što nisam baš ljubitelj crnog humora, a niti recimo to tako ove vrste tragikomedije. 

    Ovaj film teško se može usporediti sa primjerice nekim Burtonovim filmom, a sa nekim drugim filmovima ove vrste na području Jugoslavije - ne znam niti da ih je bilo. 

    Pa ako je to jedini film ovakove vrste na području ex YU nije za čuditi se da je najbolji, jer da je imao žestoku konkurenciju u ovom žanru, što nije, bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi onda bio ocijenjen. 

    A što se tiče desne strane - uvijek se vozim desnom stranom, osim kada skrećem ulijevo - ali i onda se opet vozim desnom stranom. Zar je uopće moguće voziti se lijevom stranom a da pri tome ne izazoveš primjerice prometnu nesreću ? WinkLaughing

  • #10
    1 1

    postova:213
    zac @ 30.12.2011. 21:47
     Zar je uopće moguće voziti se lijevom stranom a da pri tome ne izazoveš primjerice prometnu nesreću ? WinkLaughing
    gorlock

    Moguće je. U Britaniji i Australiji. No ako si nepažljiv vozeći lijevom stranom možeš izavati nesreću.CoolLaughingLaughingWink
  • #11
    1 1

    postova:1962
    aya @ 30.12.2011. 22:41

    Ovaj film teško se može usporediti sa primjerice nekim Burtonovim filmom, a sa nekim drugim filmovima ove vrste na području Jugoslavije - ne znam niti da ih je bilo. 

    Pa ako je to jedini film ovakove vrste na području ex YU nije za čuditi se da je najbolji, jer da je imao žestoku konkurenciju u ovom žanru, što nije, bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi onda bio ocijenjen. 

    gorlock

    Lijevo ili desno, što se tiče kvalitete filma je nebitno. Ja se ionako deklariram - "ravno, pa malo desno, sa lijevim felšem" Laughing.

    Nego Gorlo.....nešt' mi nije jasno:

    - kako možeš uspoređivati Tima Burtona sa S.Šijanom, njihov rad ama baš nikakove sličnosti nema (s time da meni Burton nikad nije "legao", od Beetlejuice-a do Edwarda, Charliea i Sweeney Toda).

    - ja sam zbilja živjela u uvjerenju da ti puno znaš o filmu, a sad si me malo zatekao - jedini film takve vrste na području ex YU, pa nema konkurenciju ??? ALO!!!

    A Tko to tamo peva? A Tajna manastirske rakije? Da ne nabrajam dalje.....

    Ili ti zbilja izbjegavaš "lijeve" filmove? Wink

  • #12
    0 1

    postova:1962
    aya @ 30.12.2011. 22:42

    Ni jednosmjerna ne spada u tu kategoriju koliko znam, osim ako ne želiš pokositi sve koji su parkirani? Al' valjda HDZ zna bolje :P
    senilno_magare

    MAGOOOOOOO!

  • #13
    0 1

    postova:64
    gajski @ 30.12.2011. 22:57

    U svakom slučaju ovaj portal ne smije robovati osnovnom stajalištu da se samo mogu komentirati filmovi, serije i slično.

    Zašto ponekad ne otvarati i teme gdje ćemo malo  filozofirati i o nekim općim društvenim temama.(primjerice ove godine se obilježava 30 godina od smrti najvećeg Hrvata 20 stoljeća Miroslava Krleže i eto odlične teme za sučeljavanje)

    U ovoj temi se nazirao težak okršaj @gestapo i @bearfoot i smatram da sam svojim uključenjem u temu barem malčice pomogao da potencijalni veliki okršaj ne eskalira.(prednovogodišnji dani su i neka naš gordan ima mirnu večerSmile)

    @ gorlock i @ aya Isprika što sam uzeo k sebi pravo da Vas spominjem, a da mi  ni jednom gestom niste dali pravo za to.

    P.S. Isprika što sam uzeo k sebi pravo da proglašavam Krležu najvećim Hrvatom 20 stoljeća. 

  • #14
    0 2

    postova:2915
    gorlock @ 30.12.2011. 23:01

    Moguće je. U Britaniji i Australiji. No ako si nepažljiv vozeći lijevom stranom možeš izavati nesreću.CoolLaughingLaughingWink
    zac


    Ideš ..........

    Stari pa ti otkrivaš Ameriku! Zapravo ne : Britaniju i Australiju ! Laughing

  • #15
    0 1

    postova:2915
    gorlock @ 30.12.2011. 23:02

    Ni jednosmjerna ne spada u tu kategoriju koliko znam, osim ako ne želiš pokositi sve koji su parkirani? Al' valjda HDZ zna bolje :P
    senilno_magare

    E neka je baš moj post probudio @senilno tovare ! Pa dobroošao ! Laughing
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala