Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Plavi cvijet

1
  • #1
    1 2

    postova:3
    donator @ 25.7.2022. 7:26

    Vrlo snažan, uvjerljiv film pun emocija. Odnos triju žena jedne obitelji oslikan je na način koji me ostavio u mislima. Ne samo o tim likovima nego o životu uopće. Baš dobro i suvereno izvedeno s moćnom glumom i režijom. Jako mi se svidjela i muzika. Osmijeh

  • #2
    0 2

    postova:19
    jutro @ 21.10.2022. 13:54

    Vrhunska gluma Vanje Ćirić, odlična režija. Uvjerljiva priča.

      Vrijedi pogledati.

  • #3
    1 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 23.10.2022. 17:54

    ...materijal za kratki film ala dokumentarni, ženska trkeljanja, muški svi testosteronski primitivni, isto ko i svi naši "rumunjski" filmovi, 3 ženske generacije neostvarenih ćežnji bez pokrića, koma,sucks, kotoplaća. 

    ....jedina vrijedna scena je završna, kad joj se život izvrti i mater javi da je mrtva.

    ...murina, tereza, plavi cvijet, itd, ženska trkeljanja koja se mogu mjerit sa muškim brzi i žestoki (serbski filmovi), ...hrana za primozak, ....zbornica korak ispred, ista, šema, ali bolji zaključak, tj, sve je u kurcu, ako nemaš riješenje, jedi govna, i dobro žvači.

    Neš'ti pameti, ogresta, matananovič i kompanija, naši Hanekei,Trieri ,Duprati, Noei,Aronofskii, nema šansi, noga u dupe i žicaj majku Havc za još festivalskih nagrada ,sa festivala di časte jedan drugog na tuđi račun,...državna sisa je sve sto imaju... nek odjebu ili napune kina, ili osvoje berlin, cannes, veneciju.

  • #4
    1 2

    postova:6
    anthrax @ 20.11.2022. 13:39
    Ajde ne seri gospe ti. Idi onda u tu tvoju Serbiju
  • #5
    0 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 3.12.2022. 10:49

    KRE10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala