Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Maratonci trče počasni krug

1 2 3
  • #16
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 30.12.2011. 23:07

    - kako možeš uspoređivati Tima Burtona sa S.Šijanom, njihov rad ama baš nikakove sličnosti nema (s time da meni Burton nikad nije "legao", od Beetlejuice-a do Edwarda, Charliea i Sweeney Toda).

    - ja sam zbilja živjela u uvjerenju da ti puno znaš o filmu, a sad si me malo zatekao - jedini film takve vrste na području ex YU, pa nema konkurenciju ??? ALO!!!

    A Tko to tamo peva? A Tajna manastirske rakije? Da ne nabrajam dalje.....

    Ili ti zbilja izbjegavaš "lijeve" filmove? Wink


    aya

    1. teško je ovaj film usporediti s bilo kojim a kamoli sa Burtonovim - jedina poveznica im je crni humor.

    2: Što se tiče poveznice između Maratonaca i Tko to tamo peva - po meni osim što su komedije nema ama baš nikakve poveznice, osim ako su za tebe oba filma crnohumorne tragikomedije. A tu Tajnu manastirske Rakije -NISAM gledao, pa ne znam! 

    3. Kako već napisah komedije mi nisu "favorite" žanr, a ponajmanje komedije sa prostora ex Yu. 

    Tako da dalje neću polemizirati o ovoj temi. 

  • #17
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 30.12.2011. 23:09

    @ gorlock i @ aya Isprika što sam uzeo k sebi pravo da Vas spominjem, a da mi  ni jednom gestom niste dali pravo za to.

    P.S. Isprika što sam uzeo k sebi pravo da proglašavam Krležu najvećim Hrvatom 20 stoljeća. 


    Gajski


    Samo daj @Gajski nema problema!

    A što se Krleže tiče, imao sam čast osobno ga upoznati i imam puno prijatelja koji su ga poznavali, no to je tema o kojoj neću javno raspravljati. 

    Bio je velik čovjek pokoj mu duši i moj sugrađanin. 

  • #18
    1 1

    postova:1962
    aya @ 30.12.2011. 23:15

    2: Što se tiče poveznice između Maratonaca i Tko to tamo peva - po meni osim što su komedije nema ama baš nikakve poveznice, osim ako su za tebe oba filma crnohumorne tragikomedije.

    3. Kako već napisah komedije mi nisu "favorite" žanr, a ponajmanje komedije sa prostora ex Yu. 

    gorlock

    Pa nego dašta su nego crnohumorne tragikomedije (sorry ak' to nije čisto hrvatski izraz, uvijek me frka da kod tebe ne pogriješim Wink). Pa sad - ako to nije dovoljna poveznica + da su oba filma Šijanovi uradci, onda ne znam kakvu još poveznicu hoćeš....

    A ovo pod 3 ti je argument po prilici - ja ne volim Talijane, pa zato neću jest Nutellu! Innocent



     

  • #19
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 30.12.2011. 23:19

    Pa nego dašta su nego crnohumorne tragikomedije (sorry ak' to nije čisto hrvatski izraz, uvijek me frka da kod tebe ne pogriješim Wink). Pa sad - ako to nije dovoljna poveznica + da su oba filma Šijanovi uradci, onda ne znam kakvu još poveznicu hoćeš....

    A ovo pod 3 ti je argument po prilici - ja ne volim Talijane, pa zato neću jest Nutellu! Innocent

     aya

    pod 3.) mi nije argument nego činjenica!

    a ako je Tko to Tamo peva crnohumorna tragikomedija - kakva je Maratonci - onda ću ja biti slijedeći premijer! 

  • #20
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 30.12.2011. 23:30

    Kolega @Gajski - ovaj film gledao sam jako davno - dok mi svijest još nije bila razvijena.

    Pa ipak kako sam ljubitelj filma nedavno sam ga ponovo pogledao. Teško mi je biti objektivan za ovu vrstu filmova - jer jako je malo uspješnih komedija - pa mi komedije i nisu baš "favorite" žanr.

    Da je neka urnebesna komedija - zasigurno nije, - možda to i proizlazi iz toga što nisam baš ljubitelj crnog humora, a niti recimo to tako ove vrste tragikomedije. 

    Ovaj film teško se može usporediti sa primjerice nekim Burtonovim filmom, a sa nekim drugim filmovima ove vrste na području Jugoslavije - ne znam niti da ih je bilo. 

    Pa ako je to jedini film ovakove vrste na području ex YU nije za čuditi se da je najbolji, jer da je imao žestoku konkurenciju u ovom žanru, što nije, bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi onda bio ocijenjen. 

    A što se tiče desne strane - uvijek se vozim desnom stranom, osim kada skrećem ulijevo - ali i onda se opet vozim desnom stranom. Zar je uopće moguće voziti se lijevom stranom a da pri tome ne izazoveš primjerice prometnu nesreću ? WinkLaughing


    gorlock

    dakle, ovakvo trpanje govana na jednu hrpu već dugo, ako ikada, nisam pročitao...ovako nešto može napisati samo totalni retardus bez imalo kulture i čak i površnog znanja o filmu...ex-yu kinematografija je obilježena vrhunskim komedijama, svi ih znamo, osim @gorlocka....uspoređivati Burtonove filmove i komedije ex-yu je toliko besmisleno da me čudi da se portal nije urušio...

    e da...nabijem vas i desne i lijeve na "onu stvar", što bi rek'o@gestapo... 

  • #21
    0 1

    postova:1962
    aya @ 30.12.2011. 23:33

    @ gorlo

    A pazi...nikad se ne zna...kod nas i bjeloglavi sup može bit' premijer....!!!

  • #22
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 30.12.2011. 23:39

    dakle, ovakvo trpanje govana na jednu hrpu već dugo, ako ikada, nisam pročitao...ovako nešto može napisati samo totalni retardus bez imalo kulture i čak i površnog znanja o filmu...ex-yu kinematografija je obilježena vrhunskim komedijama, svi ih znamo, osim @gorlocka....uspoređivati Burtonove filmove i komedije ex-yu je toliko besmisleno da me čudi da se portal nije urušio...

    e da...nabijem vas i desne i lijeve na "onu stvar", što bi rek'o@gestapo... 


    bearfoot


    @međede retardirani, žao mi je što se moji ukusi komedija i tvoji uvelike razlikuju, ali jasno mi je da jedan retard tipa tebe to ne može shvatiti i da prihvačaš samo ono što je tebi dobro.

    Što se tiče komedija - bio sam dovoljno jasan općenito! 

    Ali evo jedan meni dobar skeč, možda i tebi bude dobar pogotovo što je novije produkcije i dolazi sa prostora ex YU! 

  • #23
    0 1

    postova:64
    gajski @ 30.12.2011. 23:40

    Pa nego dašta su nego crnohumorne tragikomedije (sorry ak' to nije čisto hrvatski izraz, uvijek me frka da kod tebe ne pogriješim Wink). Pa sad - ako to nije dovoljna poveznica + da su oba filma Šijanovi uradci, onda ne znam kakvu još poveznicu hoćeš....



     


    aya


    Zaboravila si spomenuti možda najbolji Šijanov film također istog žanra "Davitelj protiv Davitelja".

  • #24
    0 1

    postova:1962
    aya @ 30.12.2011. 23:45

    Zaboravila si spomenuti možda najbolji Šijanov film također istog žanra "Davitelj protiv Davitelja".

    Gajski

    Znam, znam, ma mogla sam cijeli Šijanov opus nabrojati, ali to ne bi Gorli mijenjalo ništa na stvari.
  • #25
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 30.12.2011. 23:55
    Znam, znam, ma mogla sam cijeli Šijanov opus nabrojati, ali to ne bi Gorli mijenjalo ništa na stvari.

    aya


    Pa ne bi, kad nisam gledao niti te Davitelje ili možda jesam ali se ne sjećam jer je bilo jako davno!

  • #26
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 31.12.2011. 0:07


    @međede retardirani, žao mi je što se moji ukusi komedija i tvoji uvelike razlikuju, ali jasno mi je da jedan retard tipa tebe to ne može shvatiti i da prihvačaš samo ono što je tebi dobro.

    Što se tiče komedija - bio sam dovoljno jasan općenito! 

    Ali evo jedan meni dobar skeč, možda i tebi bude dobar pogotovo što je novije produkcije i dolazi sa prostora ex YU! 


    gorlock

    koji "ona stvar" sad ovaj stupidni video ima s bilo čime??? to je kapa za hrpu govana koja si nasrao ili što??? 

  • #27
    1 1

    postova:514
    fox89 @ 31.12.2011. 1:42

    e da...nabijem vas i desne i lijeve na "onu stvar", što bi rek'o@gestapo... 


    bearfoot


    bearfoot, koliko god cijenim tvoje filmsko mišljenje, ponekad si jednostavno glup i provociraš bez razloga...

    što se tiče filma, meni osobno uz tko to tamo peva i dolly bell najbolje ex-yu komedije, a vjerojatno i filmovi. jebala vas politika, da vas jebala, i vaši profašistički pogledi, a isto tako i jugonostalgičarski. peace.

    a ti @gajski, prestani kuhati di nije potrebno...

    again, cheers.

    btw. magare, ne možeš vjerovati koliko si me obradovao ponovnim javljanjem :)   imaš nekoliko velebita kad se vidimo Smile

  • #28
    0 0

    postova:64
    gajski @ 31.12.2011. 13:08

    a ti @gajski, prestani kuhati di nije potrebno...


    fox89

    O kakvom kuhanju pričaš.

    Ja sam se uključio u temu iz najčasnijih pobuda.

     Prijetio je požar i sebe sam doživio kao vatrogasca.Smile

    Ok, evo dajem riječ da se više neću uključivat u bilo kakvu polemiku, jer časne pobude vrlo često budu krivo shvaćene i protumačene kao u ovom slučaju.

    Htjel sam biti vatrogasac, a optužen sam za spletkarenje.

    Sretna Nova Godina svim članovima portala. 

  • #29
    0 1

    postova:1962
    aya @ 1.1.2012. 1:34

    O kakvom kuhanju pričaš.

    Ja sam se uključio u temu iz najčasnijih pobuda.

     Prijetio je požar i sebe sam doživio kao vatrogasca.Smile

    Ok, evo dajem riječ da se više neću uključivat u bilo kakvu polemiku, jer časne pobude vrlo često budu krivo shvaćene i protumačene kao u ovom slučaju.

    Htjel sam biti vatrogasac, a optužen sam za spletkarenje.

    Sretna Nova Godina svim članovima portala. 

    Gajski

    Glupost, onda bi i ja bila "kriva" što sam uopće otvorila temu.....

    Uostalom, na ovom portalu se već dugo ništa ne događa, bolje bilo kakvo razmimoilaženje mišljenja nego žabokrečina. Innocent

  • #30
    0 0

    postova:64
    gajski @ 1.1.2012. 14:35

    a ti @gajski, prestani kuhati di nije potrebno...


    fox89

    Čovječe gdje ti je poštovanje, kakav je ovo način izravnog obraćanja!!!!!SurprisedSurprised

    Dlaka fali(nekoliko godina) i moglo bi se slobodno konstatirati da Ti mogu "ćaća" biti.

    A Ti mi se obraćaš kao da smo ovce zajedno čuvali.

    Ma da, to je današnja mladež koja misli ak zna koju riječ engleskog prozboriti da je pokupila cijelu pamet svijeta.

    A u stvarnosti, na elementarnoj kulturi dijaloga ............čista jedinica. 

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala