Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

2001: Odiseja u svemiru

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • #61
    0 0

    postova:666
    doom @ 4.2.2011. 0:17
    ja mislim da ako napises nediraj ili tipa tako nesto nije znak nepismenosti nego pridajem tome ..brzo tipkanje po tastaturi,nepaznji,umor ili samo narijece nekog kraja niko ovde neradi za lovu i niko ovde nije (valjda) profi novinar da mora strikno pisati kak treba pa i zasto bi ,......svi znamo sta znaci NEDIRAJ ILI TI NE DIRAJ ...mislim da su to bas banalne primjedbe tj  ...svako ko nekog ide ispravit za nesto tipa gore navedeno je cisto ...podje...bavanje i prcanje ....zato dajte rade komentrajte filmove itd!!
  • #62
    0 0

    postova:54
    zvone @ 4.2.2011. 15:59


    Samo da te podsjetim, zašto sam se osjetila uvrijeđenom...

    ...."Vjerojatno ti je i Brena bolja od Beethovena  Wink,  no banalnost tvog filmskog ukusa ne mjenja vrijednost dijela o kojima ti donosiš sud. Nije sve za svakoga. "....zvone

    Npr. zatoWink!

    No ok, sve 5, no hard feelings, kao što si i sam rekao, novi si ovdje, pa ti je oprošteno. Innocent

    P.S. Kad su ovi iznad već opičili po pravopisu (na koji sam ja, btw, jaaaako osjetljiva) - nije dijela nego djela, hehe...


    aya


    Skuzio sam da sam te povrijedio. Zelio sam dati vise jedan generalni stav, a projecirao sam ga na tebe, zato sam ti se i  ispricao. NHF  Wink

    A sto se pravopisa tice, mislim da ne vodi nikuda lektorirati tudje tekstove. Ako nemam sto reci o temi vec se bacim na trazenje tipfelera i gresaka u tekstu, time na kraju pokazujem da sam po pitanju teme poprilicno razoruzan, zar ne? (ne ide ovo tebe vec one koji su napravili cijelu kobasicu lektorirajuci tudje postove, a istovremeno pisuci svasta u vlastitim.  Smile )

    @bozoli

     Procitaj malo ovu svoju recenicu:  "Fala bodu da je snimljen prije, koliko ono... 40 godina kada je takvo nešto moglo proći, i u ovom slučaju upravo zahvaljujući specijalnim efektima."

    Pa reci, kad idemo ZAJEDNO upoznati jovila?  Wink

  • #63
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 4.2.2011. 16:13
    Laughing Davno se nisam tako slatko nasmijala! Laughing HVALA PUNO, interceptor87! Laughing

    bozoli


    haha....

    nema na cemu...

    i drugi put... Laughing

  • #64
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 4.2.2011. 17:52

    @bozoli

     Procitaj malo ovu svoju recenicu:  "Fala bodu da je snimljen prije, koliko ono... 40 godina kada je takvo nešto moglo proći, i u ovom slučaju upravo zahvaljujući specijalnim efektima."

    Pa reci, kad idemo ZAJEDNO upoznati jovila?

    zvone


    Ok, Možda tu jesam bila malo preoštra prema filmu... Embarassed

    My point is da je u redu kritizirati film, ali ne i forumaša.

    Joj, Zvone, pridružila bih ti se, ali... bolje da ostane na tome Wink

  • #65
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 4.2.2011. 22:03
    film je stvarno gledan od pocetka do kraja. gluma,rezija,scenarij,ma,sve odlicno
  • #66
    0 0

    postova:158
    jovil @ 4.2.2011. 23:02


    Skuzio sam da sam te povrijedio.@bozoli

     Procitaj malo ovu svoju recenicu:  "Fala bodu da je snimljen prije, koliko ono... 40 godina kada je takvo nešto moglo proći, i u ovom slučaju upravo zahvaljujući specijalnim efektima."

    Pa reci, kad idemo ZAJEDNO upoznati jovila?  Wink


    zvone

    Što se ovdje događa?? kao da se neka urota priprema prema meni Cry, a , da nikad s ovo dvoje forumaša ni riječ da prozborim , i gdje sam ja u svem u ovoj priči sporedan i nebitan lik.

    Najljepše vas molim da svoju romansu gradite i stvarate u ljepšim scenarijima!!Cool

  • #67
    0 0

    postova:94
    frxi @ 5.2.2011. 0:10
    pa zar jos ima se sta pricat o ovom dosadnom filmu nemerem vjerovat, sam se o necem glupom volko prica- zna se sta je dobar film  npr. Planeta tameInnocent
  • #68
    0 0

    postova:158
    jovil @ 5.2.2011. 0:22
    pa zar jos ima se sta pricat o ovom dosadnom filmu nemerem vjerovat, FRXI

    Konačno se netko usudioSmile
    Kapu skidam!!
  • #69
    0 0

    postova:666
    doom @ 5.2.2011. 1:25

    monolit:bozanstvo

    hall:covjekov armagedon(koji je sam stvoril)

    putovanje:teznja za necim višim

    pocetak filma:pocetak evolucije potaknuto monolitom(bozanstvom)

    zavrsetak filma:evolucija opet potaknuto monolitom(bozanstvom)

    zakljucak filma : ZAKLJUCITE SAMI!!

  • #70
    0 0

    postova:1962
    aya @ 5.2.2011. 11:50

    monolit:bozanstvo

    hall:covjekov armagedon(koji je sam stvoril)

    putovanje:teznja za necim višim

    pocetak filma:pocetak evolucije potaknuto monolitom(bozanstvom)

    zavrsetak filma:evolucija opet potaknuto monolitom(bozanstvom)

    zakljucak filma : ZAKLJUCITE SAMI!!

    doom

    Jel' ti to za*ebavaš???
  • #71
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 5.2.2011. 12:28

    pa dosta više O.o

    vi koji volite odiseju super, kaj vas briga za ove koji se ne razumiju u filmove LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

    cheers xD

  • #72
    0 0

    postova:94
    frxi @ 5.2.2011. 13:15

     jeb.. stepenica ja ovih stepenica Tongue out

  • #73
    0 0

    postova:50
    dragmio @ 5.2.2011. 14:08

    Najbolji film svih vremena.

    Ko ne kuži, nema mozga. :PPPPPPP

  • #74
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 5.2.2011. 15:51

    nisam pogledao film...

     nakon ovoga na forumu...necu ga sigurno ni pogledat... zgadio mi se

     Laughing

  • #75
    0 0

    postova:114
    mersault @ 5.2.2011. 16:14

    Oh man, how I hate this

    Neko digne prašinu nekim postom, onda mu neko drugi očita bukvicu, i na kraju se ispostavi da je sve bio ˝mali nesporazum˝.

    @zvone

    Ne vidim razlog da povlačiš bojna koplja, pa i ja sam stek'o dojam da djevojka slusa, ako ne Brenu, a ono barem Feminem ili Maju Šuput.

    @aya

    Niko ne osporava nekome pravo da mu se nešto ne svidi, but c'mon, očekujem konstruktivniju primjedbu od one: ˝film nema priču˝. To moze proć' u komentarima za akcije, trilere itd., ali nikako za nešto što se ukalupilo u kanon umjetnosti.

    A ako već goriš od želje za didaktikom i kojekakvim pojedinačnim ˝porukama filmova˝, onda nekoga iz mlađe generacije za ruku, u videoteku, i podići ˝Leteće Međede˝, or something like that. 

    Pa dajte, nismo u 4. osnovne, da tražimo poruke u filmu, i šta je režiser/scenarist ˝šćeo rijet˝. 

    Dakle:

    -diskreditirati umjetničko djelo zbog nedostatka priče i dinamike - no, no i no;

     -tražiti poruku u umjetničkim filmovima kao kriterij za vrednovanje (opet ću citirat fešn gerua) no - no.

    Znači, nije problem u negativnom stavu prema filmu, nego u argumentima kojima braniš taj stav.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala