Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

2001: Odiseja u svemiru

1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10
  • #46
    0 0

    postova:158
    jovil @ 3.2.2011. 21:21

    Evo, o tome pričam...ne znaš niti "ne diraj" napisati gramatički točno, 


    trinity

    Samo da se zahvalim jednom forumašu( branitelju nepismenih), koji se evo vidim ne oglašava(sad sam se malo izgubio pa mnogo riskiram: neoglašava ili ne oglašava???????').

    U potpunosti te razumijem, jer valjda nije popularno branit crnu ovcu sajta!!Cry

  • #47
    0 0

    postova:60
    trinity @ 3.2.2011. 21:23

    Kaj se ljutiš odmah, pa ionako nema žive duše, par kratkih crtica o astrologiji neće nikome poremetiti ritam (kojeg nema).

    Htjedoh reći da doživljavam Vodenjake kao iznimno inteligentne, tankoćutne, nadarene, maštovite i osebujne( u pozitivnom smislu) ljude, što se uvijek i spominje kao njihove karakteristike, pa mi je bio čudan prilično nemaštovit i jednoličan (opet moje mišljenje) izbor serija. Samo to.

    Evo, a sada dalje na Odiseju....

  • #48
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 3.2.2011. 21:27

    heh..ma ja se ne ljutim sigurno...

    cak mi i zabavno citat ovo...

    al se skrenulo sa teme malo... Smile

    ipak nije tema Metallica i Hladno pivo haha

  • #49
    0 0

    postova:60
    trinity @ 3.2.2011. 21:30

    Samo da se zahvalim jednom forumašu( branitelju nepismenih), koji se evo vidim ne oglašava(sad sam se malo izgubio pa mnogo riskiram: neoglašava ili ne oglašava???????').

    U potpunosti te razumijem, jer valjda nije popularno branit crnu ovcu sajta!!Cry


    jovil
    Hehehe, pa mogao si odmah reć da si crna ovca...u tom slučaju - Respect. Wink

    P.S. Znam da nismo svi gramatički navudreni, pa da ti olakšam za ubuduće - Svaki glagol s negacijom ispred, osim nemam i neću (iako se ovaj zadnji nedavno promijenio u ne ću, što meni nikako nije leglo- piše se ODVOJENO. Smile
  • #50
    0 0

    postova:60
    trinity @ 3.2.2011. 21:34

    heh..ma ja se ne ljutim sigurno...

    cak mi i zabavno citat ovo...

    al se skrenulo sa teme malo... Smile

    ipak nije tema Metallica i Hladno pivo haha


    interceptor87
    A što mogu kad su te teme nestale. Daj otvori neku o Metallici, pa da mogu laprdat. Ili neku gdje se može o bilo čemu pričat, a nije onaj chat gdje se skupi deset ljudi i više niko nikoga ne može pratit od hrpe smajlića i uskličnika...ko u birtiji, nit čuješ, nit vidiš...Laughing
  • #51
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 3.2.2011. 21:37

    zasto imam osjecaj ,da na ovome forumu,a i na chatu Smile ...svi svakoga uce gramtiku??

    mislim nije lose da te netko nesta nauci..al sad tu glumit neke gramaticare....

     vec sam naletio , na par takvih slucajeva...  Smile

    svi smo mi na brdovitom balkanu... Smile

  • #52
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 3.2.2011. 21:39
    A što mogu kad su te teme nestale. Daj otvori neku o Metallici, pa da mogu laprdat. Ili neku gdje se može o bilo čemu pričat, a nije onaj chat gdje se skupi deset ljudi i više niko nikoga ne može pratit od hrpe smajlića i uskličnika...ko u birtiji, nit čuješ, nit vidiš...Laughing
    trinity
     


    zato postoje privatni razgovori... Wink

    il na forumu,cavrljanje otvorit novu temu,,,,

     moze bilo koja tema,,al ej samo da ne bude 2001: Odiseja u svemiru hahahah

  • #53
    0 0

    postova:158
    jovil @ 3.2.2011. 21:48
    Hehehe, pa mogao si odmah reć da si crna ovca...u tom slučaju - Respect. Wink

    P.S. Znam da nismo svi gramatički navudreni, pa da ti olakšam za ubuduće - Svaki glagol s negacijom ispred, osim nemam i neću (iako se ovaj zadnji nedavno promijenio u ne ću, što meni nikako nije leglo- piše se ODVOJENO. Smile

    trinity

    Kocentriraj se malo na analizu one Krležine misli, a ne traženju dlake u jeziku.

    Uđoh malo u tvoj profil i vidjeh da si Lav i sad bi da me pojedeš(ovcu)

    Ok, priznajem, tvoja naobrazba je očito planetarna, tako da mi ništa drugo ne preostaje nego da se povučem.Surprised

  • #54
    0 0

    postova:60
    trinity @ 3.2.2011. 21:48

    zasto imam osjecaj ,da na ovome forumu,a i na chatu Smile ...svi svakoga uce gramtiku??

    mislim nije lose da te netko nesta nauci..al sad tu glumit neke gramaticare....

     vec sam naletio , na par takvih slucajeva...  Smile

    svi smo mi na brdovitom balkanu... Smile


    interceptor87
    Ha, gle...ak čovjek kaže da nikad nije siguran, a sad će bit siguran, mislim da škodit sigurno ne može. Izgleda da ljudima koji su navikli pisati 'kak se spada' svoj vlastiti jezik, malo smeta što ispada da ga toliko ljudi uopće ne zna. Ali - slažem se- na chatovima i forumima to nije najbitnije, to samo mi babe proklete stalno nekaj imamo za prigovorit. Vidim da muške baš briga kaj i kak pišu, i nemam baš naviku ispravljati ih, al kad me već potegao za jezik...
  • #55
    0 0

    postova:60
    trinity @ 3.2.2011. 21:51

    Kocentriraj se malo na analizu one Krležine misli, a ne traženju dlake u jeziku.

    Uđoh malo u tvoj profil i vidjeh da si Lav i sad bi da me pojedeš(ovcu)

    Ok, priznajem, tvoja naobrazba je očito planetarna, tako da mi ništa drugo ne preostaje nego da se povučem.Surprised


    jovil


    A daj ti isto sad- pružim ti ruku pomirenja i tolerancije, a ti i dalje ciničan i sarkastičan. Da, ne sviđaju mi se tvoje serije i Krleža...i da, tebi se sigurno ne sviđa sto stvari koje ja volim. I, kaj onda? Big deal.

    Sad sam već zaboravila dal' ti se uopće sviđa 'Odiseja', jer smo fakat otišli da ne kažem kud....

  • #56
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 3.2.2011. 21:57

    sta nije tema Ilijada ?

    Laughing

  • #57
    0 0

    postova:60
    trinity @ 3.2.2011. 22:04

    sta nije tema Ilijada ?

    Laughing


    interceptor87
    Hmmm...ne sjećam se koja je tema više...Hladno pivo?Laughing
  • #58
    0 0

    postova:1962
    aya @ 3.2.2011. 23:22
    Ma sve 5 aya, ja fakat ne znam zasto si se osjetila uvrijedjena. Nisu moji argumenit bili ad hominem vec si ti postavila jednu tezu s kojom se, eto, nisam mogao sloziti. Ja te ne poznajem, novi sam na forumu i siguran sam da nisi umno osiromasena Wink ali mislim kako ćeš se složiti sa mnom kako su kić, neukus, šund, danas postali sveopci trademark. zvone


    Samo da te podsjetim, zašto sam se osjetila uvrijeđenom...

    ...."Vjerojatno ti je i Brena bolja od Beethovena  Wink,  no banalnost tvog filmskog ukusa ne mjenja vrijednost dijela o kojima ti donosiš sud. Nije sve za svakoga. "....zvone

    Npr. zatoWink!

    No ok, sve 5, no hard feelings, kao što si i sam rekao, novi si ovdje, pa ti je oprošteno. Innocent

    P.S. Kad su ovi iznad već opičili po pravopisu (na koji sam ja, btw, jaaaako osjetljiva) - nije dijela nego djela, hehe...

  • #59
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 3.2.2011. 23:41


    Samo da te podsjetim, zašto sam se osjetila uvrijeđenom...

    ...."Vjerojatno ti je i Brena bolja od Beethovena  Wink,  no banalnost tvog filmskog ukusa ne mjenja vrijednost dijela o kojima ti donosiš sud. Nije sve za svakoga. "....zvone

    aya


    E, upravo je zato Zvone postao Zvončica. Djetinjasto djetinjastom.


    Nediraj mi Krležu i vrati se svojim očajnim kućanicama.

     
    jovil

     @Zvone: A ovo je zašto sam tako osjetljiva na svake i najmanje uvrede. Zvone, molim te upoznaj - Jovila.  Wink

  • #60
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 3.2.2011. 23:44

    ok...

    ekipa,

     mislim da ovo više nema nikakvog smisla... Cool

    jos koji post pa cemo pocet vracat iz graha,karata,dlana,kugle itd....

    mislim ono, tema... 

    2001:Odiseja u svemiru...

    a mi smo sada poceli novu 2011 : Astrologija u zvijezdama....

    mislim da kod par ljudi trenutacno prevladava znak Marsa... Laughing

    ako uopce ima toga u astroloziji... Smile


    interceptor87
    Laughing Davno se nisam tako slatko nasmijala! Laughing HVALA PUNO, interceptor87! Laughing
1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala