Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Osvetnici

1 2 3 4 5 6
  • #46
    1 4

    postova:405
    karakteran @ 1.6.2012. 9:54

    šta ćeš ti meni govorit na što ću ja trošit flat rate? tko si ti? forumska policija? etičko povjerenstvo dobrog ukusa?

    a u pravom filmu dobra se radnja da naslutit već u prvih par minuta i prikovat gledatelja za ekran, a ko u ovom šrotu koji je stvoren samo zato da bi naivcima i nezrelim osobama izbili lovu iz džepa. neću više ni komentirat vas slijepce, kad vidim šta pišete i kakav vam je ukus, ispod časti mi je. još nisam gledao blockbuster , a da nije bio smeće. hrana za mediokritete.

    ako vam mentalni sklop dozvoljava za promjenu pogledajte pravi film the warriors, assault on precinct 13, where eagles dare i sl. pa onda nešto komentirajte. tamo ćete vidjet kako se od prve sekunde čovjek zaljepi za ekran, al pazite tamo individue u smiješnim kostimima ne lete ni oni ni njihovi čekići  i štitovi pa možda nećete iste percipirat zanimljivim...pazi ovo: upozorenje prije početka filma "ovdje nitko ne leti, ne nosi smiješne kostime, ne baca leteće štitove i toljage i ne bljuje vatru iz očiju i nitko ne spašava čovječanstvo od kreatura iz bogtepitaj koje galaksije". Cool

  • #47
    2 1

    postova:167
    apex @ 1.6.2012. 10:22
    pa ti stvarno svakom svojom sljedećom rečenicom dokazuješ svima da veze nemaš o filmovima..najbolje da samo postoje filmovi koji se temelje na istinitim događanjima..ti ne shvaćaš da se to ljudima ne da uvijek gledat i da ne žele razmišljat kaj je pjesnik htio reći svojim filmom nego se jednostavno žele opustit i zabavit a ne nakon svakog filma na kraju ronit suze itd itd..nemoj me krivo shvatit..ja volim drame..pogotovo one koje su temeljene po istinitim događajima..al budimo realni frajeru..to nije jedini žanr filma..kaj sad ti nas osuđuješ i pljuvaš jer volimo sf filmove? pa otkud ti to pravo frajeru? Ak se ti samo limitiraš na jedan žanr znaš kaj to onda znači..da si tolko jebeno limitiran i da nemaš nikakav drugi pogled nego sam ravno..ja ti stvarno savjetujem da prestaneš bit nadrkan cijelo vrijeme i da se ne malo..nego puno puno opustiš i prestaneš srat i pljuvat po svemu i svačemu
  • #48
    0 3

    postova:405
    karakteran @ 1.6.2012. 10:29

    1. ja ne pljujem po svemu i svačemu kao ti npr, ja komentiram filmske uratke. onaj tko pljuje to si ti, zagadio si ovaj forum svojim primitivnim komentarima više nego aya u napadu bijesa.

    2. osim što je film žešće glup jer nema veze sa životom, nije ni napravljen dobro. dosadan je i totalno naivan. i ja sam nekad davno kao dijete gledao imperija uzvraća udarac, čak mi se i svidio, moraš priznati bio je bolji od ovog šarenog kičastog sneća kojeg vi kujete u zvijezde.

    btw, kad je neki blockbuster bio remek djelo? ajde da to čujem od vas znalaca.

  • #49
    0 4

    postova:405
    karakteran @ 1.6.2012. 10:40

    ima neke istine u tome. i meni je dosta provokacija ovih "stručnjaka", no dužan sam se obraniti od objeda zato se javljam, inače ne bih. neka mod ovo zaključa.

  • #50
    2 2

    postova:167
    apex @ 1.6.2012. 10:50
    pa ne znam..ja vidim da ti samo pljuješ po onome o ćemu nemaš nikave argumente a to su SF filmovi..soliš svima nama pamet a pojma nemaš o čem pričaš..dobro ti je ovaj lik reko prije mene..to ti je ko da košarkaš priča nogometašu kak da igraš nogomet..ne mogu shvatit kak ti uopće pada napamet komentirat žanr koji ti se gadi..jednostavno nemoj..drži se svojih istinitih drama i nemoj uopće komentirat više niti ovaj film niti bilo kaj kaj ima veze sa SF filmovima..vjeruj mi učinit ćeš i sebi a bome i NAMA svima veliku veliku uslugu..nisi kompetentan uopće raspravljat o ovom filmu (jer ga nisi niti gledo duže od 10 min) a i zato jer se uopće ne kužiš u ovaj žanr..zato te molim da više ništa ne komentiraš gledano uz SF filmove..to ti je stvarno moja preporuka.. osobno meni je najbolji serijal Star Wars..daleko iznad iznad svega kaj ovdje postoji..iza toga mi je Matrix trilogija..Star Wars serijal su jedini filmovi koje mogu pogledat 1000x a da mi niti jednom ne bude dosadno..znači sad ti samo govorim o SF blockbusterima..tu je još definitivno Avatar, LOTR, Dark Night, Jurassic park, Alieni, Blade runner..ufff..da ne zaboravim Inception..dakle to su samo sf filmovi..tu ne spominjem drugi žanr..pa sad ti meni reci da je to sve sranje i majke mi doći ću te ispljuskat :) U pravu si Nia..to je sve od mene kaj se tiče ove teme i ovog filma..
  • #51
    0 6

    postova:405
    karakteran @ 1.6.2012. 10:54

    avatar dobar film? smeće žešće. inception blockbuster? ja govorim o titanicu, hungry games, avataru i sličnim bezveznim uratcima. btw, inception je smeće kao i LOTR.

    btw, opali se mokrom krpom. sjela bi ti ko budali šamar. Plazi jezik

  • #52
    4 0

    postova:60
    trinity @ 1.6.2012. 10:55

    Swan , pokušati objasniti ljubiteljima superjunaka da su ti filmovi smeće je 1. nemoguće, 2. nepotrebno. Ja sam jednostavno prihvatila činjenicu da je velikom broju, inače pametnih i obrazovanih ljudi, ne nužno klincima i budalama, to odlična zabava i gušt, pa nek se vesele. To što tebi ili meni, ili nekom trećem para ide na uši nakon takvih filmova ne znači da smo pametniji ili "vrijedniji" od ovih drugih- jednostavno tražimo nešto drugo od filma, i kraj priče. (Hvala bogu, i jednih i drugih filmova ima na bacanje, pa birajmo svi ono što nam odgovara).Osmijeh

    @nia@ - kolegijalno? Nemoj se srditi, ali ovdje uopće nema ljudi, i kad se jednom u sto godina dogodi da netko konačno i diskutira o nečemu, treba ih odmah zamoliti da s time prestanu, jer SMETAJU nekome? Kome? Nema žive duše. Vidim da si tu "domaća", pa ako ti je stalo da ovaj forum konačno zaživi i bude posjećeniji, uživaj i potiči to što se netko konačno oko nečeg zdušno raspravlja. OsmijehNamiguje

  • #53
    1 1

    postova:60
    trinity @ 1.6.2012. 11:04

    Ah, zaboravila...@apex - ja recimo vidim OGROMNU razliku između SF-a kao što su Blade Runner i Matrix (jebeni filmovi, top ten, definitivno), te ovih raznih ispraznih (ponavljam- meni, ne nužno svima) Iron Man-a i kompanije....Znači nije uopće poanta žanra, nego kvalitete filma. U svakom žanru može se naći odličnih filmova, i loših filmova, pa tako i u SF-ima. Ako si gledao BR-a, pa zar ga, ajd reci iskreno, stvarno možeš staviti u istu košaru s Avengersima?

  • #54
    0 3

    postova:405
    karakteran @ 1.6.2012. 11:06

    @trinity

    pametan komentar. ništa za dodati. ipak dosadi zidu govoriti dobar dan jer ovo nije nikakva konstruktivna diskusija nego objašnjavanje slijepcima elementarne stvari za koje oni nisu sazreli. nadam se da će tema uskoro pod ključ, već su mi se ogadili.

    edit: mislim da je i ova podjela ok, to je ono što ovi slijepci ne vide. the avengers je stvarno šrot.

  • #55
    3 1

    postova:167
    apex @ 1.6.2012. 11:11
    Naravno da ne mogu..to se uopće ne može uspoređivat niti na bilo koji način..ajmo to podijelit onda na SF filmove i na SF filmove sa superjunacima..možemo onda stavit to u 2 kategorije..al o tome sam već raspravljo da su avengersi ili da bolje objedinimo to u jednu kategoriju a to su marvel filmovi(u kojem nema mjesta za ghost ridera jer je to definitivno najveći shit uz daredevila koji je proizveo marverl)..dakle marvel filmovi su napravljeni iz samo 2 razloga..da zabave i opuste ekipu te da pokupe brdo i brdo love..dok npr. blade runner nije rađen sam zato da zgrabi lovu..ne znam jesi gledala prvi samostalni uradak od Geogre Lucasa? zove se THX 1138..eto u tu bi kategoriju svrstao Blade runnera..al naravno da su marvel filmovi potpuno nerealni i neozbiljni i ja to nisam nikad opovrgnuo
  • #56
    2 1

    postova:167
    apex @ 1.6.2012. 11:14
    sljepac si jedino ti jer ne vidiš ništa drugo osim svojih "istinitih" filmova..drugim riječima mašte nemaš apsoluno nikakve..moram priznat da mi te je i žao u neku ruku jer si tolko limitiran
  • #57
    3 1

    postova:60
    trinity @ 1.6.2012. 11:15

    Pa i meni je šrot, šrot su mi i Iron Man, i Transformersi, i hrpa tih filmova, ali velim ti, vjeruj mi, da uopće nije stvar u tome da gledatelji takvih filmova nisu "sazreli", pa im se zato to sviđa. Znam osobno jednog Doktora fizike, stvarno jebeno inteligentan i zreo čovjek, koji u slobodno vrijeme samo guta takve filmove i uživa ko malo dijete. Inteligencija mu je neupitna, a ipak ga čovjek ne bi natjerao da gleda Warriorse ni pištoljem.Osmijeh

  • #58
    3 1

    postova:167
    apex @ 1.6.2012. 11:19
    pa to i pokušavam cijelo vrijeme i reć..kaj sam ja sad malo dijete il nezz niti ja kaj samo zato jer mi se svidjaju avengersi? pa to mi je najbolja zabava bila kaj se tiče ove godine..vjerojatno dok ne dodje dark knight - rises..uz avengerse sam se tolko nasmijo kolko se nisam već godinama..nek mi neko kaže najsmiješniju komediju na ovoj planeti i ne bi se tolko nasmijo ko na avengersima..pa sad reci da sam malouman,glup, djetinjast, nezreo il bilo kaj drugo..
  • #59
    1 0

    postova:60
    trinity @ 1.6.2012. 11:27

    @apex@ Nisam to gledala, moram priznati, nisam niti čula za taj film. Inače, meni uopće kod tih "superhero" filmova ne smeta to što su nerealni, zapravo kad bolje pogledaš- ako su filmovi bijeg od stvarnosti, čemu gledati filmove koji su temeljeni isključivo na realnosti? Ajmo onda što dublje u svijet mašte. Meni smeta što, za razliku od BR-a ili Matrixa, (čak i Minority reporta npr.) nemaju neku stvarno jako maštovitu, nevjerojatnu, fantastičnu ideju oko koje se čovjek stvarno zabezekne. Da je meni bilo vidjet moju facu kad se Neo probudio u onoj kadi i kad su ga ćelavog odspojili s kablova...ono: WTF???

    E, to mi fali u ovim superhero filmovima, nekako su samo nizanje akcijskih scena, nigdje iznenađenja.

  • #60
    0 1

    postova:167
    apex @ 1.6.2012. 11:37
    dobro kažeš..al eto svi marvelovi filmovi su na istu foru rađeni..al jebemu život ak ih nije bilo gušt pogledat ih sve na jednom mjestu i u zajedničkoj akciji..:)..tak da velim to nije ozbiljan film niti ima nezz kakvu dobru radnju niti na kraju kad pogledaš ne možeš niti očekivat da neko od glavnih likova i pogine..tak da eto avengersi su stvarno filmovi za zajebanciju dok eto matrix mi je onak fkt samo dvije stepenice ispod Star Wars serijala..ee vidiš minority report..da da..isto moram priznat vrlo dobar film..makar mi se nije svidio kad sam ga prvi put pogledo..ko i za večinu filmova..valjda ih uspijem tek doživjet nakon kaj ih 2. pogledam :)
1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala