Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Osvetnici

1 2 3 4 5 6
  • #31
    0 5

    postova:405
    karakteran @ 31.5.2012. 9:20

    @apex

    zijev

    @ iky

    1. bez ljutnje, ali čitaš li ti moje postove?  gdje piše da sam išao u kino gledat tu naivu?

    2. drago mi je za tvog sina. 

    edit: kad vas sve čitam ovdje zapitam se nekad postaju li ovdje isključivo djeca (ljudi) s posebnim potrebama?

  • #32
    2 1

    postova:560
    crnisokol @ 31.5.2012. 10:37

    a jeste se našli prepucavat...čovjeku se ne sviđa film i gotovo...ima nas svakakvih...isto treba uzeti u obzir da mu je cijeli SF žanr sranje pa onda prosudite koliko se osvrće na sam film...isto da ja kažem da je neki od virtuaza klasike sranje jer ne volim klasičnu glazbu već rock Smije se

  • #33
    0 9

    postova:405
    karakteran @ 31.5.2012. 10:52

    sokole slijep si ko šišmiš. kad sam pročitao prvu rečenicu mislio sam da si napokon došao pameti, a kad ono ćorak.

    činjenica da ne volim SF jer nema veze sa životom i to je jedini razlog. ali kakve to veze ima s klasikom i rockom? pa volim iz svakog genrea ponešto. usporedba ti stoji kao svinji sedlo.

    zaista, koji je IQ ekipe koja ovdje posta?

    edit:

    braćo hrvati! Plazi jezik

    broj TD koje sam skupio u svega nekoliko dana je impresivan.  moram vam se zahvaliti zbog toga i odati vam priznanje na uloženom trudu i savjesnom shvaćanju dužnosti. drago mi je da ste vrijedni i da revno gazite istinu koju nesebično dijelim s vama. vaš mi prkos govori da istu podnosite kao ja naivne filmove i tjera me da i dalje nastavim razbijati tabue i artikulirati ono što se većina vas ne usudi ni pomisliti.

    srdačno vaš

    karakteran

  • #34
    4 1

    postova:167
    apex @ 31.5.2012. 16:06
    @karakteran zaista, koji je IQ ekipe koja ovdje posta? stvarno ne vidim ikakve potrebe da ovdje ikoga vrijeđaš..ak ti se ne svidja ova ekipa prošeći negdje drugdje Ak ti se ne svidja SF..pa koju p.m. uopće onda komentiraš SF filmove? raspravljaj radije o kratkometražnim ljubavnim dramama il tak neš sl..a nas pusti da uživamo u SF spektaklima
  • #35
    1 5

    postova:405
    karakteran @ 31.5.2012. 16:29

    dečko smiri hormone, znam da istina boli, ali ako je i od tebe previše je.

    ja napišem da nisam išao gledati film niti dao lipe za isti, a dvojca (jesi i ti među njima? ne da mi se tražit sad) udri po meni zašto sam "išao gledati" film ako mi se ne sviđa? haaaalooo?

    dodam da je film neozbiljan pun naive i kao takav dušu dao za mediokritete, a vi me bez ijednog argumenta ispljujete.

    i posljednje: tko ti brani da uživaš u tom smeću? pa ovo je forum gdje se iznose stavovi, nisam ja policija koja ide po kućama i otima filmove ili brani ulaz u kino dvorane.

    da stvarno, kad čovjek sabere sve te vaše bisere, koji vam je IQ?

  • #36
    4 1

    postova:167
    apex @ 31.5.2012. 16:36
    istina boli? Istina je samo jedna..a to je da nemaš pojma kaj je dobar film, niti se imalo kužiš u bilo kaj kaj ima veze s filmom..drži se ti samo realityja o sestrama Kardashian jer za drugi niti nisi a komentiranje filmova pusti nama ostalima s malim IQ-om..jer nema smisla da se uspoređujemo s tvojim ogromnim IQ-om..sam jedno pitanje..kaj moram i ja gledat reality show o sestrama Kardashian da mi poraste IQ il kak to ide?
  • #37
    0 5

    postova:405
    karakteran @ 31.5.2012. 16:40

    1. dečko koji je tvoj problem?

    2. kaj fali sestrama kardashian? realnije su od vaših munjara, pardon superheroja koji rigaju vatru, a iz očiju im sijevaju munje i gromovi kojima ubijaju ljude i spašavaju čovječanstvo... Cool

    3. bojim se da ti o filmu pojma nemaš. evo danas je na htv 2 bilo jedno remek djelo "mary and tim" za koje ti sigurno nikad nisi ni čuo što i nije grijeh, ali si spreman i za njega reći da je šrot jer ga ja volim, jel tako pametni? Poljubac

  • #38
    3 1

    postova:167
    apex @ 31.5.2012. 16:47
    1. tI 2. fali im mozga kao i svim reality sranjima koje postoje samo da ljudima posišu sav mozak tak da me čudi da ti još uvijek imaš tak visok IQ 3. iskreno neću ti lagat i nisam nikad čuo za taj film tak da ga uopće ne želim komentirat jer ne znam o njemu apsolutno ništa
  • #39
    0 5

    postova:405
    karakteran @ 31.5.2012. 16:51

    1. nisam ja tvoj problem neg istina koju nemreš probavit. kad odrasteš budeš se smijal svemu ovom.

    2. ovo za reality to je još jedna floskula koju je netko ispalio, a ti je bez razmišljanja isfuravaš. kakvo ispijanje mozga? pa za to služe ove tvoje izmišljotine, a ne prikaz realnog života.

    daj se stari skuliraj malo.

  • #40
    3 1

    postova:167
    apex @ 31.5.2012. 16:58
    ja ne mogu probavit istinu? probavljam je svaki dan..aha znači vjerujem da si napeto gledo i big brother i sada survivor? neee..moje izmišljotine služe za opuštanje mozga od svakodnevnih problema..a ne za ispijanje..za to služe ova tvoja sranja
  • #41
    0 5

    postova:405
    karakteran @ 31.5.2012. 17:07

    niti jedan od navedenih realitija nisam gledao.

    kao i kad kažeš da je film loš jer je sf naiva isto je i kod realitija. a ti nijanse ne razlikuješ.

  • #42
    4 1

    postova:167
    apex @ 31.5.2012. 17:15
    a zašto to ne gledaš? pa to ti je isto realan život..možda si gledo onda dvornikove? aha znači sf filmovi su sranje (i za djecu su)..al reality show (to je za ozbiljne ljude poput tebe) gdje gledaš kak neko spava i sere na wc-u i te pizdarije to je u redu?
  • #43
    0 7

    postova:405
    karakteran @ 31.5.2012. 17:21

    čuj u realitima koje ja gledam nitko "ne sere na wc-u" kak ti to slikovito kažeš. dvornikovi? šta je to majketi? sve realitije koje sam gledao i koje gledam su isključivo američki. najbolji mi je pawn stars njega obožavam, pa american restoration. a film ko film - isto kao i realiti: ima dobrog, ima lošeg.

  • #44
    2 1

    postova:16
    orion @ 31.5.2012. 23:57

    Moram priznati nisam očekivao bog zna šta o filmu ali sam mislio bit će dobar jer i ostali marvel filmovi su dobro napravljeni.Moram priznati da sam se iznenadio, film je predobar stvarno me vratilo u djetinjstvo kada sam gledao crtiče od marvela, prvih 15 minuta film ima malo sporiju radnju ali je to za očekivati jer se mora radnja razviti.Najviše mi se svidio hulk jer jednostavno je neuništiva a malo mi je žao što ga nije glumio edward norton s ovzirom da je bio najbolji hulk do sada ali ga je i ovaj glumac dobro odglumio, film prepun akcije, zabavan imaš se na šta nasmijati a i malo te odvuče od realnosti na neko vrijeme taman da ti se mozak odmori od svih gluposti. Sigurno najbolji film ove godine bar dok ne izađe the dark knight  pa čemo onda vidjeti

  • #45
    6 1

    postova:16
    orion @ 1.6.2012. 0:47

    Mislim da osoba koja ne voli SF i njemu je realnost puno zanimljivia od " smeča" blokbustera nema pravo komentirati SF film pogotovo ako ga nije pogledao, ako si pravi filmoljubac onda znaš da svakom filmu se radnja mora razviti a 10 pišljivih minuta ti ništa k ne znači. To što ti imaš sliku u glavi kakav je film ne znači da će biti takav a da tvoj dojam opčenito o SF filmove da su za djecu je čisti kako bi se na našem reklo bullshit jer svako ima svoj ukus što se tiće filmova samo zato što netko voli SF odmah je dijete ili djetinjast nije istina samo imamo veču maštu od nekih a realnost kakva je danas je više umjetna nego ovaj film si se ponašaju umjetno, varaju itd. samo kaj im je loša gluma, rađe bi potrošio 2 sata svog života na ovaj film nego gledajuči ljude kak se umjetno i plastično ponašaju u svakodnevnom životu jer ja mislim da nam je svima to dosta.

    Uglavnom zaključak ako ti se žanr SF ne sviđa nemoj gledati te filmove pa makar to bilo 10 minuta ne troši svoju internet mrežu bezveze skidajuči filmove ako več unaprijed znaš da češ ga popljuvati a pogotovo nemoj komentirati mislim nitko ti ne brani komentirati ali to je kao da košarkaš govori nogometašu kak da igra

1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala