Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bitka na Neretvi

1 2 3
  • #31
    1 8

    postova:2916
    gorlock @ 8.11.2016. 17:31

    Upravo tako @aya

    Nisam gledao @caochroach sada, ne pada mi napamet.

    Nije me taj film uzdrmao, hebe mi se tko hoće neka gleda, sve zavisi tko gleda i iz kojeg kuta.

    Rekao sam film kao film je obično propagandno smeće i kao takav ne preporučujem ga nikome.

    Hvala Bogu danas to djeca ne moraju znati u školama niti ih itko tjera da gledaju ovakova smeća.

    edit:

    Film koji zorno prikazuje to vrijeme je Sokol ga nije volio i jako je dobro napravljen film.

  • #32
    2 1

    postova:1473
    buffalobill @ 8.11.2016. 17:55

    ha ha a rekao si da se neces dati uvuci u raspravu,usput sokol ga nije volio je odlican film,zorno prikazuje kaos koji je vladao u to doba,nesto slicno radi i film kad cujes zvona

  • #33
    2 7

    postova:2916
    gorlock @ 8.11.2016. 18:03

    Ha ha ha...

    Dobro si me nasmijao. Prvo ne prihvačam titulu poglavnika foruma.

    Drugo, niti jedna vjera ne uči,nikoga ničemu lošem, a kamoli vjeronauk u školi koji čak niti nije obvezan predmet.

    Treće, to nema nikakve veze sa temom i ne mijenja činjenicu da je film propagandno komunističko,smeće.

  • #34
    6 5

    postova:559
    nelson @ 8.11.2016. 18:22

    živio drug tito i naši dalm partizani koji su se borili tamo  odličan film uvijek ga rado pogledam,nije za desničare ovo gledati

  • #35
    1 3

    postova:108
    lukas abramović @ 27.8.2017. 20:50

    Kada te u Americi pitaju nabroji najbolje filmove koje si gledao, treba ti pola sata da se odlučiš...

    A kada te pitaju ovdje, samo dereš: Bitka na Neretvi, Valter brani Sarajevo, Most, Jelenko, Vlak u snijegu, H-8, Breza, Vuk Samotnjak i više se nećeš dati zaustaviti...

  • #36
    0 4

    postova:517
    svrljozvrljo @ 11.4.2024. 17:36

    Propaganda onda i propaganda i sad. Za gledanje iz vizure nekog stranca, film je , kao istčono-europski tj. iz bivšeg istočnog komunističkog bloka ( možete se zavaravat da juga to nije..), čist dobar. Ali iz kuta hrvatskog obrazovanog građanina, film je veličanje tita i partizana, kao pravednici na ovim prostorima, a 1945 su pokazali svoju pravdu i okupirali Hrvatsku na 45 god. uz ogromna prešućena stratišta, i s namjerom da Hrvat zauvjek bude gost na svojoj zemji.

    HRT ne bi smio prikazivat taj film. Pogotovo bez kontekstualnog predgovora poznavatelja povijesnih okolnosti. 

    ...ajd, bar su četnici prikazani vjerno, al one koje nije ubio B.Dvornik, su kasnije u partizanskoj uniformi, orgijali nad pobijeđenim vojskama.

  • #37
    1 0

    postova:7
    20cent @ 11.4.2024. 21:00

    Preko vode do slobode

    Naprijed braćo tifusari

    Pa to su bezvremenske rečenice Švarceneger sa svojim I'll be back pizd... nije im do koljena

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala