Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Osvetnici

1 2 ... 4 5 6
  • #76
    3 5

    postova:371
    cala @ 5.11.2013. 17:34

    zašto se ovaj (meni)glupi film zove osvetnici,što ne bi trebali biti spasioci,kome se osvećuju...wtf

    dosta mi je samo da vidim ova dva lika na slici i to je to-i daj mi objasnite,ovaj kapetan America,gledao sam film i primjetio da je lik jadan,neki superheroj a konstantno ga treba spašavati...

    nadalje;čudi me da se stariji članovi portala skroz furaju na ovaj film za djecu,to mi je malo čudno jer kad vidim sve te likove....ne znam,djeluju mi ko power rangersi a onaj ko ima preko 20 i fura se na power rangerse-seek help dude

  • #77
    2 0

    postova:228
    joker12 @ 19.11.2013. 19:43

    Ovaj film je meni dobar. Ali ovo nije neki kultni klasik. Kao što je već prije napisao @apex, ovaj film je napravljen zbog zabave i zarade. Ja ga uvijek gledam kad hoću 'poslat mozak na pašu'.

  • #78
    4 2

    postova:208
    jeremiah @ 16.4.2016. 21:12
    Vidim danas na programu taj film, pa reko da vidim komentare. Kad ono ni manje ni više nego 79. Ko normalan mora uopće pogledat taj film da bi zaključio da se radi o najobičnijoj zajebanciji za pustit mozak na pašu. Ne kažem da možda nema koji svijetli trenutak, ali se ipak radi o zajebanciji na koju ne treba trošiti riječi. A vidim 80% komentara otpada na međusobno nadjebavanje nekih dvoje likova koji, kao što je to često slučaj forume zamijene recimo saborskim klupama, dolcemsanatorijima ili tako nečim sličnim...
  • #79
    0 6

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 28.9.2017. 14:22

    Edit : Bas sam danas pogledao po 2 put . Fantastican film . Glumci odradili odlican posao . Pogotovo odmazdnici : Evans kao Amerika , RDJ kao Iron Man , Mark kao Hulk , Scarlett Smije se kao Black Widow , Hemsworth kao Thor i Jeremy kao Hawkeye . Hiddleston kao negativac ( Loki ) isto bio odlican . Sporedni likovi su takodze odlicno odglumjene . Pogotovo  Gwyneth Paltrow koja kao Pepper Potts obavila vise nego odlican posao Smije se .Jackson kao Fury isto nam dao dobru performansu . Efekte su vrlo ljepo uradnjene i uklopene sa pricu . Nije obavezno procitati Avengers stripove da bi prepoznao ovo rjemek delo .


    Zakljucak : Jos jedan marvelov masterpiece .  Well done Marvel . 


    10/10 

  • #80
    0 4

    postova:542
    leon123 @ 17.7.2018. 23:49
    Odlican film.Toliko pozitive u jednom filmu dugo nisam vidio.Film ima sve dobar cgi,dobru pricu,dobar soundtarck,dobru glumu... 9.6/10
  • #81
    2 0

    postova:93
    malo @ 8.3.2020. 13:37

    Volim SF, ali ne taj žanr, a stripove nikada nisam volio. Iz pristojnosti dajem ocjenu 7,5.

1 2 ... 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala