Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Osvetnici

1 2 3 4 5 6
  • #16
    1 8

    postova:405
    karakteran @ 28.5.2012. 10:26

    ima filmova koji mi se ne sviđaju i za koje NIKAD neću reći da su smeće. jer nisu.

    ali ima filmova koji su pravljeni za djecu i puni su loše priče, naive, smiješne fabule, osrednjih dijaloga...

    e za njih ću uvijek reći da su smeće.

    p.s. kad odrasteš ono što sad obožavaš bit će ti bez veze. barem je tako bilo meni.

  • #17
    3 1

    postova:167
    apex @ 28.5.2012. 10:34
    znam da kad odrasteš da su neki filmovi koje sam obožavo sranja..znam to itekak dobro..al ovaj film je skup superheroja..i naravno da ne može bit realana itd itd..al zato onda niti ne gledaš taj film s ne znam niti ja kakvim očekivanjima..nego jednostavno ga pustiš i mozak na pašu..zabavljaš se uz njega..ne gledaš jer to realno, moguće itd.. meni je film stvarno bila uživancija i kak je napiso neko prije mene..nasmijali smo se bolje nego u 95% loših komedija..i zato je taj film snimljen..da bi se osstvarila zarada i da bi zabavila ljude..nitko nije reko da je ovo nezz kolko ozbiljan film..jer nije..al daleko je od toga da je to smeće..vjeruj mi da ima jako puno filma kaj su smeće..ovaj definitivno nije niti blizu toga
  • #18
    0 6

    postova:405
    karakteran @ 28.5.2012. 10:41

    svatko ima svoj ukus. ne bi te smjelo dirati što netko misli o filmu za kojeg ti smatraš da je odličan.

    ja ne bih nikog napao ako ovdje napiše da su the warriors smeće. stvar ukusa.

  • #19
    0 2

    postova:167
    apex @ 28.5.2012. 10:47
    slažem se da ima..al ipak smatram da pretjeruješ..trebo si samo napisat da ti se ne svidja il tak neš..al kad kažeš da je smeće onda omalovažavaš.. usput meni su warriorsi vrlo dobar film..kao i većina od waltera hilla
  • #20
    1 7

    postova:405
    karakteran @ 28.5.2012. 10:53

    od waltera hilla ne volim ništa osim the warriors.

    a što se tiče the avengers kada ja nakon dve minute vidim da film dno dna, da nema veze s realnošću da ima dosadne dijaloge i unaprijed predvidljivu radnju i još sa hrpom naivnosti za njega nemam bolju riječ od izrečene.

  • #21
    2 0

    postova:167
    apex @ 28.5.2012. 11:00
    ja samo ne kužim kaj si ti uopće očekivo od filma?
  • #22
    1 6

    postova:405
    karakteran @ 28.5.2012. 11:01

    očekivao sam neku prosječnu zabavu, a ispalo je još gore.

  • #23
    3 1

    postova:167
    apex @ 28.5.2012. 11:05
    u 10 minuta filma kolko si pogledo..nisi niti mogo vidjet nikakvu zabavu
  • #24
    0 9

    postova:405
    karakteran @ 28.5.2012. 11:07

    mogao sam vidjet dovoljno da prosudim dal mi se film sviđa ili ne.

    nisam jedan od onih kojima treba sat i pol da shvate jel im film dobar ili nije. ja to mogu već za par minuta i još se nisam prevario.

  • #25
    3 1

    postova:167
    apex @ 28.5.2012. 12:03
    PA OK!..ja velim da se tebi treba svidjet film?..nisam reko da ti se mora svidjat..samo kažem da ne govoriš da je film smeće..neg samo da kažeš da ti se ne svidja..nije isto kad ti neko kaže da nisi dobar čovjek il da ti kaže da si smeće od čovjeka(nema veze ovaj primjer s tobom neg ti želim sam dat usporedbu)..jel to isto? pa nije..to se odnosi i na filmove
  • #26
    0 7

    postova:405
    karakteran @ 29.5.2012. 11:08

    ne nije to. ako je nešto tako loše da je negledljivo i ako me tjera da za par minuta odustanem onda je to za mene smeće. u ovom filmu odmah znaš kako će završiti. teška naiva i fantazija s otrcanom, glupom i masu puta prožvakanom radnjom koju mogu popušiti samo djeca.

    u svojoj kolekciji imam 50% filmova koji su snimljeni prema istinitom događaju, a ostatak je inspiriran stvarnošću. nemam niti jedan SF film. volim realan život kakav god da je. možda sam zato takav. jednostavno naivni filmovi sa specijalnim efektima i super moćima pojedinca koji može razbacati njih nekoliko badguys nekom zrakom koja izbija iz njega ili letačkim sposobnostima ili čarobnim čekićem i sl. mi se gade. nije im pomogla ni ona poluzgodna koja se tuče ko 3 bruce leeja zategnuta u latex.

    zato su mi koma i supermani i spidermani i thorovi i slična s.....a koja imaju samo jednu svrhu izbit lovu iz džepa djetinjastoj ekipi tj. zaradit na ljudskoj gluposti, pardon naivnosti iliti ga nezrelosti. neki ljudi nikad ne odrastu.

  • #27
    3 1

    postova:167
    apex @ 29.5.2012. 17:57
    ak ti možeš nakon par minuta znat sve o filmu onda nemoj više gubit vrijeme na dugometražne..prebaci se na kratkometražne pa si bez brige
  • #28
    1 7

    postova:405
    karakteran @ 29.5.2012. 17:59

    ne kužiš. djeca puše otrcane klišeje pune naive, a zreli ljudi ih prepoznaju i zaobilaze. blockbusteri su manje više uvjek smeće, čast iznimkama.

  • #29
    7 1

    postova:167
    apex @ 30.5.2012. 13:28
    kak ti ne kužiš da je taj film zabavan..već sam ti to probo objasnit..pa to ko da veliš da su expendables sranje..pa naravno da nisu..al bome niti valjaju nezz niti ja kolko .film je nerealan do boli al je smiješan i uživam gledat elitu od glumaca i uz njih se valjano odmorit i opustit te se prisjetit svojih junaka iz 90-tih dok sam bio kikić..tak moraš i avengerse shvatit..kao nerealnu, neozbiljnu zabavu..kad se odlučim gledat ozbiljan film onda neću gledat avengerse negu ću si stavit neku ozbiljnu drametinu..a ne akcijske filmove..po tome za svaki akcijski film možemo reć da su smeća jer niti jedan nema nikakvu radnju niti bilo kakvu realnost sa stvarnim svijetom..čast iznimkama kojih se ne mogu sjetit u ovom trenutku. Ti uopće ne kužiš kaj avengersi predstavljaju..to je samo zabava koju svi žele vidjet i opustit se uz nju i na trenutak zaboravit svakidašnje probleme..taj film sigurno neće bit nominiran za najbolju režiju niti scenarij itd..al ja bi mu dao oskara za najbolju zabavu ove godine kao i najbolji humor. Iskreno film je mogo ispast katastrofa kao npr Hulk 1..al fala bogu da nije i da sam se ja kao i 70% drugih ljudi uspjeli dobro zabavit i nasmijat. I to je bit ovog filma..(naravno i zarada al nećemo u to ulazit jer nije tema)
  • #30
    4 1

    postova:7
    iky104 @ 30.5.2012. 17:05

    Karakteran,zašto si uopće išao u kino to gledati?To je dječiji film,ja sad ga ledao sa svojim sinom,njemu je bio dobar,on je bio zadovoljan.I zbog toga sam i ja zadovoljan.

1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala