Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

DINAMO, DINAMO

1 2 3 4
  • #1
    0 0

    postova:220
    gor @ 21.11.2008. 3:34

    Ajmo ljudi par komentara o našem dragom Dinamu. Prvo: Mamić - dobar ili loš. Ekipa - hrpa luzera ili se najde nekaj.

    Stadion - Kajzerica ili Maksimir. Itd, itd. Samo perite do usijanja. Dok tema ne pregori.

  • #2
    0 0

    postova:43
    masni @ 21.11.2008. 20:34

    Ja sam za to da se izgradi jedan stadion između Splita i Zagreba, a da se sve ostalo kaj je neprofitabilno poruši.I tam nek lijepo igraju svi naši klubovi te tri europske utakmice kaj odigraju godišnje. 

    Ne razumijem zakaj bi se u sport na čije utakmice dolazi 500 ljudi ulagalo tolko novaca. Zato da bi naši manageri mogli tu i tamo utopiti nekog igrača u Europu. Ja ne želim plaćat porez zato da bi se 4 nogometna managera, mahom mafijaša, bogatila.

    Nek treniraju na livadi kraj Save, lijepo peku roštilj u prirodi, plaće bi im smanjil na 5000 kuna, a najveće zvijezde dobivale bi 10000.

    Huligane bi tukel od jutra do sutra. Na Golom otoku bi bil krasan kamp za takve. Ove kaj vole Dinamo više od mame bi pital dal im Mamić daje novce za nove gaće, da ne hodaju z golim jajcima po gradu?

    Izaberite mene za predsjednika HNL-a, i svi budemo živjeli bolje. Osim 500 hrvatskih nogometaša, i par sto huligana. Ali to je mala žrtva za prosperitet Hrvatske.

  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 21.11.2008. 21:38

    Ja sam za to da se izgradi jedan stadion između Splita i Zagreba, a da se sve ostalo kaj je neprofitabilno poruši.I tam nek lijepo igraju svi naši klubovi te tri europske utakmice kaj odigraju godišnje. 

    Ne razumijem zakaj bi se u sport na čije utakmice dolazi 500 ljudi ulagalo tolko novaca. Zato da bi naši manageri mogli tu i tamo utopiti nekog igrača u Europu. Ja ne želim plaćat porez zato da bi se 4 nogometna managera, mahom mafijaša, bogatila.

    Nek treniraju na livadi kraj Save, lijepo peku roštilj u prirodi, plaće bi im smanjil na 5000 kuna, a najveće zvijezde dobivale bi 10000.

    Huligane bi tukel od jutra do sutra. Na Golom otoku bi bil krasan kamp za takve. Ove kaj vole Dinamo više od mame bi pital dal im Mamić daje novce za nove gaće, da ne hodaju z golim jajcima po gradu?

    Izaberite mene za predsjednika HNL-a, i svi budemo živjeli bolje. Osim 500 hrvatskih nogometaša, i par sto huligana. Ali to je mala žrtva za prosperitet Hrvatske.


    masni

    Pa kad je riječ o pljuvanju, pametovanju, propovijedanju... tu je "masni", kralj, silom bi dotjerao red među sve, jer ipak on zna najbolje iako nema pojma o čemu piše. Ja baš i nisam neki nogometni stručnjak, a da ih Hrvatskoj treba to stoji, ali ne mogu preporučiti sebe, jer kao što rekoh nisam kompetentna osoba za, to. Ali isto tako ne mogu se složiti da bi "masni" bio najbolje rješenje za Hrvatski nogomet, prije možda neki savjetnik Fiedel Castra, budući su im načini rješavanja problema slični. Pored ovakovog stručnjaka, Mamić se ipak čini kao dobro rješenje iako mislim da bi Dinamo bio mnogo bolji bez obojice Mamića. Vidimo iz priloženog da bi "masni" između ostalog bio i dobar upravitelj zatvora i to na Golom Otoku, pa predlažem u toku su smjene u pravosuđu, obrati se novom ministru, a budući dobor planiraš objekte tipa stadiona, imaš i šanse u ministarstu graditeljstva, Pošto planiraš i visinu plaće, ne znam kako misliš ako ljudi ne igraju taj sport zaraditi plaću, a pošto ti očigledno baš i ne voliš sport, ime ti je potpuno na mjestu "masni".

     Eto ja malo op'ro "masnog", a tema Dinamo. Što reći Dinamo je uvijek bio, bit će i ostati Dinamo. Svima pa i njima
    dođe kriza, i proći će, ali da ljudi koji štete klubu trebaju odstupiti, to bi svakako trebali učiniti.

  • #4
    0 0

    postova:43
    masni @ 21.11.2008. 21:59

    Buhahahahaha... E, jesi me opro :) . Vidim da te peče još nešto od ranije. Cijeli dan čekaš da nešto napišem, i onda skačeš na tipkovnicu, i svojim velikim umom šibaš po meni ko bičem :), a masa kliče tvojoj pameti :))))))

    Stvarno si smiješan. Radije se obrazuj malo. Nauči recimo kaj znače riječi ironija, sarkazam i tako to...

  • #5
    0 0

    postova:541
    franz @ 21.11.2008. 23:01

    Ja sam za to da se izgradi jedan stadion između Splita i Zagreba, a da se sve ostalo kaj je neprofitabilno poruši.I tam nek lijepo igraju svi naši klubovi te tri europske utakmice kaj odigraju godišnje. 

    Ne razumijem zakaj bi se u sport na čije utakmice dolazi 500 ljudi ulagalo tolko novaca. Zato da bi naši manageri mogli tu i tamo utopiti nekog igrača u Europu. Ja ne želim plaćat porez zato da bi se 4 nogometna managera, mahom mafijaša, bogatila.

    Nek treniraju na livadi kraj Save, lijepo peku roštilj u prirodi, plaće bi im smanjil na 5000 kuna, a najveće zvijezde dobivale bi 10000.

    Huligane bi tukel od jutra do sutra. Na Golom otoku bi bil krasan kamp za takve. Ove kaj vole Dinamo više od mame bi pital dal im Mamić daje novce za nove gaće, da ne hodaju z golim jajcima po gradu?

    Izaberite mene za predsjednika HNL-a, i svi budemo živjeli bolje. Osim 500 hrvatskih nogometaša, i par sto huligana. Ali to je mala žrtva za prosperitet Hrvatske.


    masni

    ... katastrofa velikih razmjera!!

    u kojem ti svijetu živiš, tebe ne bi izabrao ni za niš.. znači ti bi volio biti upravitelj golog otoka i mučio ljude od citiram "jutra do sutra" odnosno sve one koji tebi ne pašu a to je večina, te zlostavljao na razne načine, mučio itd!!

    ukratko i savjet potraži si stručnu pomoć jer nečeš daleko dogurati maščobo sa svojim karakterom! što prije to bolje..

    ja te ne moram više komentirati, dovoljno sam o sebi pričaš grozote!!

    franz


  • #6
    0 0

    postova:43
    masni @ 21.11.2008. 23:12
    Franz, ti si osoba smanjenog intelektualnog kapaciteta, pa te neću vrijeđat. Odi spat, i reci sutra doktoru da terapija kompjuterom ne daje rezultate.
  • #7
    0 0

    postova:541
    franz @ 21.11.2008. 23:17
    Franz, ti si osoba smanjenog intelektualnog kapaciteta, pa te neću vrijeđat. Odi spat, i reci sutra doktoru da terapija kompjuterom ne daje rezultate.
    masni


    maščobo pun si nekakove, agresije i negativne energije, ratoboran si, u čemu je tvoj problem odi se lječiti u ustanove!sam si spomenio da bi mučio ljude!! eeeejjj stani malo - pa nisi normalan odi se lječit ponavljam ti!

    franz

  • #8
    0 0

    postova:43
    masni @ 21.11.2008. 23:23
    O, Bože Laughing
  • #9
    0 0

    postova:541
    franz @ 21.11.2008. 23:24

    bolje komentirati, nedaj Bože više ovakove lude!!

    franz

  • #10
    0 0

    postova:220
    gor @ 21.11.2008. 23:57
    A di je tu Dinamo? Lijepo se dogovorite dečki da odete negdje na cugu, napijte si i rješite sve. Mene zanima dokle će klan Mamić i jel netko misli da to valja ili se samo meni čini da sve ide u...
  • #11
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 22.11.2008. 8:18
    A di je tu Dinamo? Lijepo se dogovorite dečki da odete negdje na cugu, napijte si i rješite sve. Mene zanima dokle će klan Mamić i jel netko misli da to valja ili se samo meni čini da sve ide u...
    gor

    E moj prijatelju, ja sam navijao za Dinamo od kad znam za sebe, a sada više i negledam njihove utakmice, to ti sve govori. I ja bi volio neke promjene, a da li je Mamić sposoban za to ili ne, ne bi ulazio u dublju raspravu o tome, da su rezultati očajni jesu. Osobno mislim da ne smijemo prodavati olako igrače kada imamo dobru ekipu.

    Što se tiče onih koji samu znaju pljuvati, radije neka daju koristan prijedlog.

    Franz: preporuka pozovi "masnog" u caffe pa ga razbij, doći ću Vas gledati, a možda se i pridružim u tučnjavi.

  • #12
    0 0

    postova:541
    franz @ 22.11.2008. 10:45

    ... ma nije loša preporuka ali neču se zamarati s tim snobom, dovoljno je sam sebe opisao! nije čovjek kriv što je Bolestan..

    nego što se tiće dinama, ja sam isto od malih nogu fan ali moram priznati od kad po meni je počela loša igra i sve ostalo, a to je i prije maminja ( po meni ) negledam niti jednu utakmicu!!

    inače kad god sam mogao otišao sam na stadion gledati tekmu, naravno samo na sjevernu tribinu!

    dok danas pratim samo repku i ostale strane repke! klubovi me ne zanimaju više..

    bla bla...

    franz

  • #13
    0 0

    postova:29
    gemini @ 22.11.2008. 14:33

    ...možda sam novi ali mislim da bi Dinamu sad jedina mogla

       pomoći Nives C koja je od prije poznata sa svojim darom motiviranja cijelih nogometnih ekipa, što u

       RH to i dalje. Dakle dečki prvo teorija (pročitati knjigu od Nives) a onda praksa na terenu.

    Ujedno to je i moj novi prijedlog za novu-vedriju temu- Nives C

    gemini

  • #14
    0 0

    postova:541
    franz @ 22.11.2008. 15:22

    ...možda sam novi ali mislim da bi Dinamu sad jedina mogla

       pomoći Nives C koja je od prije poznata sa svojim darom motiviranja cijelih nogometnih ekipa, što u

       RH to i dalje. Dakle dečki prvo teorija (pročitati knjigu od Nives) a onda praksa na terenu.

    Ujedno to je i moj novi prijedlog za novu-vedriju temu- Nives C

    gemini


    GEMINI

    ...Laughing .. vrlo dobro, a tko zna možda si u pravu!

    franz

  • #15
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 22.11.2008. 19:23

    Hello, o čemu Vi to opet. Tema je "DINAMO", nestručni ljudi pljuju po svemu što predstavlja to ime pa čak zazire i u čitav taj sport - nogomet.

    Halo pa nekome je to ime "DINAMO" svetinja, a Franzu očito je pa je logično da se našao povrijeđenim.

    Gordane, ja sam isto tako iskritizirao "masnog" kao nestručnu osobu, a sad opet udri po meni. Zašto, zato što se naši stavovi ne slažu, kako to da ja nisam ništa loše napisao o Goru?

    Pa zato što je čovjek kao i ja razočaran s ovim našim nogometom i sa sadašnjim Dinamom, pa je to htjeo podjeliti s javnošću i čuti druga mišljenja a pri tome nije pljuvao po "DINAMU" ..........

    No dobro, tema o Slavici Ecclestone je totalna glupost, trač rubrika, ali opet za nekog dovoljno da započnu opet pljuvat po drugima, a kad se dotakne njih onda se nađu uvrijeđenima.

    Ovaj novi lik GEMINI, dao je dobar komentar i za Dinamo i za Slavicu kulturno ih oprao .

    No pošto sam ja na ovoj stranici zato jer volim film bolje da se pokreću filmske teme, a ne trač rubrike.

    Ti si mene predložio Gordane, ponovo da me izbrišeš zbog razlike u mišljenju, a ja ću tebi javno ponuditi prijateljstvo i šaljem ti zahtjev za prijatelja, te da preispitaš svoju savjest.

1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala