Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Duh Michaela Jacksona obraća se bivšoj supruzi?
Michaelova bivša supruga Lisa Marie Presley posjetila je vidovnjakinju preko koje je navodno komunicirala s njim

Duh Michaela Jacksona obraća se bivšoj supruzi?

1
  • #1
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 11.2.2010. 19:33

    Joj, crni Casper.... :)))))))))))))) Bu! Buuuuu

    Edit:

    Smrdali mu život s lažnim optužbama, i sad kad je mrtav, ni sad mu nedaju mira! Katastrofa kak dalko ide ljudska glupost!

    @Avatar, pravo veliš!

  • #2
    0 0

    postova:27
    djule @ 11.2.2010. 19:45
    pedofilčina šugava kaj je bil crnac pa je postal belac
  • #3
    0 0

    postova:42
    avatar @ 12.2.2010. 1:19
    pedofilčina šugava kaj je bil crnac pa je postal belac
    djule


    Kaj si fulao topic? Možda da pročitaš članak a ne gledaš samo slike!

    I da si gledao tv u zadnje vrijeme možda bi skužio da to sa Jacksonovom navodnom pedofilijom je potpuna laž, koja je morala tek sada izaći na vidjelo, jer nitko nema koristi od nje sad kad je naravno-mrtav.

    Priču je započeo neki novinar imenom Bashir koji je ogrnuo ogromne pare tako što je intervju od 2 sata izrezao u 10-to minutni sa naravno izvučenim riječima(ne rečenicama) volim djecu ... jako ih volim...., a zašto ??? ,,, objavljeno sad nakon 10-15 god.

  • #4
    0 0

    postova:104
    nerona @ 12.2.2010. 16:59
    Ajd' da ne diramo glazbu, već glupače- i, to je preblago rečeno, koje nešto vide i čuju, hej, krepen čovjek im se obraća za oprost, tako nešto.............Ma, hajde, prije poludit', nego kužit te idiotarije!!! A, gdje dosad bijaše nespominjana majka te djece????? Vračara ju "probudila"...........ma, nemreš to probavit!!!!
  • #5
    0 0

    postova:540
    zubak @ 12.2.2010. 21:49
    ahhahahahahahahhahahahahhahhahah,nemam sta dodat.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala