Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Novi film Larsa Von Triera izaziva kontroverze
Premijera filma "The House That Jack Built" u Cannesu završila je tako da je više od 100 ljudi napustilo projekciju

Novi film Larsa Von Triera izaziva kontroverze

1 2 3
  • #16
    1 2

    postova:144
    imba @ 29.5.2018. 12:26

    Lars je neshvaćeni genije  :)   ljudi  napuštaju projekcije jer se ne mogu suočiti sa vlastitom ljudskom prirodom koju njegovi filmovi savršeno opisuju.

  • #17
    1 2

    postova:1473
    buffalobill @ 29.5.2018. 14:06

    i to sa onom mracnom stranom, koju manje vise uspjesno duboko potiskujemo

  • #18
    2 0

    postova:80
    cor @ 5.6.2018. 0:19

    imba, valjda zato jer 99% posto ljudi nije kao njegovi likovi. i zato neshvaćen, ajde molim te, samo čudak koji voli pričati o čudacima. manjini.

     da li si uopće gledao film?!!!

  • #19
    0 0

    postova:144
    imba @ 7.7.2018. 13:21

    očito da nisam još gledao ovaj film jer dolazi tek na jesen ove godine, ali sam gledao druge njegove filmove i zato to kažem.  To su uglavnom teški filmovi za gledati, ali imaju vrhunsku produkciju i razrađuju tematike u koje se ostali redatelji ne usude dirati.

  • #20
    2 0

    postova:1473
    buffalobill @ 16.2.2019. 17:28
    no konacno sa ga odgledao,ovo je previse i za mene,ne u smislu nasilja i patologije, vec jednostavno ne vidim smisao filma,mozda da netko od dezurnih kriticara napravi neku suvislu analizu pa da se onda referiram
  • #21
    2 0

    postova:392
    samuraj @ 16.2.2019. 19:52

    Gledao sam ga prije par tjedana i moram ti priznat da sam se baš pitao dali si ga i ti gledao i što misliš o njemu. Čekao sam da bude ovdje konačno uvršten pa da onda nešto napišem, kako ga još nema napisat ću tu. Ja ti iskreno nemogu dati neku suvislu analizu i mislim da nemože nitko. Stvar je jednostavna - film je sranje. Početak je čak i solidan ( ono prvo ubojstvo žene koju je ja mislim glumila uma Thurman ) ostali dio filma zamorno preseravanje s onim ispraznim filozofskim monolozima u kojima zapravo o glavnom liku i njegovim motivima ne saznajemo ništa. Brutalnost me također kao i tebe nije prestravila, valjda sam već navikao gledati sve i svašta.

    Smisao? Možda da u svakome od nas čući psihopat i sadist što je naravno totalno glupo. No ja sam mišljenja da je ovdje smisao da smisla nema.

  • #22
    2 0

    postova:1473
    buffalobill @ 16.2.2019. 20:00

    ma da,kao da se totalno pogubio,jedino mi je bilo interesantno vidjeti Brunu Ganza koji je sinoc umro,nisam ni znao dok sam danas gledao film
    ono recekliranje vlastitih filmova je u biti jadno,Matt Dillon cak i fizicki lici na Wiliima Defoea iz Antikrista ,a vrtila mi se po glavi i  antologijska uloga Javiera Bardema u Nema zemlje za starce od brace Coen

  • #23
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 16.2.2019. 20:34

    Kad već spominješ Coene, jesi li gledao njihov novi film? Njega također još nisu uvrstili ovdje na portalu.

  • #24
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 16.2.2019. 22:18

    nisam ga gledao

  • #25
    2 0

    postova:1473
    buffalobill @ 17.2.2019. 18:29

    evo danas sam gledao The ballad of Buster Scruggs,cuj ovo je dobro,malo me podsjetiloi na Tarantina i njegov The hateful Eight,cini mi se zadnja prica najslabija u tom onibusu,s tim da ne mogu naci neki zajednicki lajtmotiv,price su ok  i kako idu prema kraju postaju sve bolje

  • #26
    1 0

    postova:507
    pandaboy @ 17.2.2019. 18:41

    Ok, dakle da preskočim ovaj ako nisam jaki Von Trier fan? Tako mi se barem čini prema komentarima... Neodlučan

    edit:nvm, pregledao malo komentare i trailer, ne čini mi se da će tako brzo na red, ako uopće :P

  • #27
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 17.2.2019. 19:08

    Pandaboy, slobodno ga zaobiđi nećeš napraviti nikakav propust. Vjerujem da se film nije svidio ni najžešćim Trierovim obožavateljima, a kamo li onima koji ga baš nesipatiziraju.

    Što se tiče "The ballad of buster scruggs" tu se slažem da malo zrači nečim Tarantinovskim. Prva priča mi je najbolja, a onda doslovno svaka slijedeća mi je slabija od one predhodne. Mišljenja sam da je tih priča trebalo biti manje, recimo tri, šest priča je previše za trajanje od 130 minuta. Ali ajde može to proći, bolji je nego zadnja dva Coenova filma, iako ni ovo nije ništa posebno.

  • #28
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 17.2.2019. 19:17
    samo malo, na koja zadnja dva mislis?
  • #29
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 17.2.2019. 19:42

    "Inside Llewyn Davis" i "Ave, Cezare".

  • #30
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 17.2.2019. 19:57
    a to,ma nisam ih ni gledao ali vjerujem ti,meni su Nema zemlje za starce i Covjek zvan hrabrost njihovi referentni filmovi,s tim da je ovaj drugi kao remake imao brilijantni predlozak iz 69'
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala