Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Novi film Larsa Von Triera izaziva kontroverze
Premijera filma "The House That Jack Built" u Cannesu završila je tako da je više od 100 ljudi napustilo projekciju

Novi film Larsa Von Triera izaziva kontroverze

1 2 3
  • #1
    3 1

    postova:1090
    yuma @ 15.5.2018. 16:16

    Po traileru bih rekla da film neću pogledati. Zašto? Filmovi ovog tipa ostavljeni su daleko iza mene; gledala sam ih kad sam bila tinejđerka i adolescentica željna uzbuđenja i adrenalina, nepoznatih i strašnih iskustava, misterije, života na rubu i tako dalje. Danas sam odrasla žena, željna mira, tišine, ugode, balansa, meditacije, dobrote, nježnosti i dobrog pravosudnog sustava Smije se

  • #2
    0 4

    postova:1473
    buffalobill @ 15.5.2018. 16:40

    onda moras odseliti na neku drugu planetu ili otici u Indiju i leci pod palmu,makar sumnjam da bi te tamo stitio"dobar pravosudni sustav" no vidjecemo kad dođe film..

    I jos nesto,ovo nije film za tinejđere,opcenito za mlade,njegovi filmovi su za zrele ljude koji su skupili dovoljno negativnih iskustava u zivotu

  • #3
    2 0

    postova:1090
    yuma @ 17.5.2018. 16:01

    Buffalo, 

    Inteligentne osobe biraju uvijek kada su to u prilici, pa tako ja biram; filmovi koje ću pogledati su u skupini stvari koje mogu odabrati. Familija i planet nisu.

    Nisam rekla da je ovo film za tinejđere, nego da je ovo uznemirujuć film, a takve sam rado gledala prije 20 godina.

    Nisam rekla da Lars radi loše filmove, već da ovoga neću pogledati, iz gore navedenog razloga.

    Dakle, ne bi ti škodilo da počneš čitat s razumijevanjem, zreli čovječe.

  • #4
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 17.5.2018. 16:18

    "dobrog pravosudnog sustava"...aaaaaaa genijalno.....iako želja koja se neće ispuniti...da se razumijemo, pravosuđe je rezultat zakonodavca, tj sabora, a daljnja obrazloženja su suvišna....

  • #5
    1 0

    postova:1473
    buffalobill @ 17.5.2018. 18:12
    Ma dobro Yuma salim se malo,citam s razumijevanjem bez brige,ali moram priznati da osim dva frenda ne znam nikog ko voli bas sve njegove filmove,a to ukljucuje i Nimfomanku i Antikrista I jos nesto meni je Lomeci valove iz 1996-e najtezi njegov film
  • #6
    0 0

    postova:256
    karter @ 19.5.2018. 20:54

    Bilo bi čudno da nije izazvao kontroverze, a to napuštanje dvorane je kod ludog danca ništa novo. Međutim mišljenja sam da kreativno nije ni sjena nekadašnjeg autora. Teško je reći koji je njegov najteži film, ali mislim da je spomenuti lomeći valove po meni njegovoj najbolji uradak, vrhunsko dijelo, nakon toga filma bilo je sasvim jasno što dalje od njegovih filmova možemo očekivati i kada se uopće upuštati u gledanje njegovih djela.

  • #7
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 19.5.2018. 21:52

    Nemogu reći da sam neki njegov fan, ima lik potencijala, ali isto tako mislim da je on jedan od onih režisera kojemu je bitno prvenstveno da uvijek ima prepoznatljiv stil što je u nekim filmovima pogođeno, a u nekima potpuno isforsirano i bezveze. Meni je također "Lomeći valove" njegov najbolji film. Solidni su još i "Nimfomanka" i "Ples u tami". Ostalo jedva gledljivo ili uopće negledljivo. Tako da ni o ovome kao ni bilo kojem njegovom filmu prije gledanja nemogu naslutiti ništa.

  • #8
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 20.5.2018. 6:07
    Ni Melankolija ti se ne sviđa?
  • #9
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 20.5.2018. 12:44

    "Melankolija", "Antikrist" i "Dogville" definitivno su meni tri njegova najdosadnija i najbesmislenija filma. 

  • #10
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 20.5.2018. 13:20

    "ma odi znas di" kak bi rekao Nelson,mogu se sloziti samo za Dogville koji je i meni bio dosadan
    ako su ti tocne godine iz profila, jos si mlad pa ti oprastam

  • #11
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 20.5.2018. 13:39

    Ma gle, u ta tri filma jednostavno ne vidim nikakvu poantu, osim da budu drugačiji od drugih. U ostalom meni je kod filmova najbitnije da doživim emocionalnu bliskost s likovima i da me zanima što će se s njima na kraju dogoditi. Ako toga nema onda me ni film više ne zanima. Kod njegovih filmova koje sam naveo da mi se sviđaju ta bliskost postoji, kod ovih nepostoji.

  • #12
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 20.5.2018. 21:03
    kaze mi frend da su ovi koji nisu napustili projekciju u Cannesu 10 minuta pljeskali nakon filma.. i da je Lars izjavio da se jedino boji da nece biti dovoljno ljudi koji ce mrziti taj film
  • #13
    1 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 20.5.2018. 23:14

    Lars je Kralj živučih redatelja. Njegovi se filmovi ne propuštaju...a mnogi se više nikad ne gledaju drugi put jer se usade u leđnu moždinu. 

  • #14
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 20.5.2018. 23:16

    Ha, vidit ćemo, kod njega se nikad ne zna.

  • #15
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 21.5.2018. 5:56

    Bravo Svrljo,kratko i jasno

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala