Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tajna Nikole Tesle

1 2
  • #16
    0 0

    postova:580
    arnol @ 8.1.2009. 19:57

    Ne znam za reprizu. Hvala za avatar.
    Kad je bio taj film i ima li repriza ?

    p.s. onaj prvi avatar ti je bio ljepši ali i ovaj je simpa.  Smile


    gorlock

  • #17
    1 0

    postova:711
    gordan @ 8.1.2009. 20:16
    Masni, account ti je isključen na 7 dana, zbog vrijeđanja korisnika i oftopičarenja. Ako već želiš razgovarati o stvarima koje nemaju veze s temom, otvori novu temu. U raspravama bi se trebao koristiti civilizirani jezik, bez sakanja, fakanja i psovanja općenito. Također sam već nekoliko puta napomenuo da političke teme baš i nisu poželjne na ovom forumu, jer je ovaj sajt zamišljen kao zabavni, a ne politički portal.
  • #18
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 8.1.2009. 20:48

    E, moj Masni!

    Došao sam na ovaj portal jer volim filmsku umjetnost,a otkad znam za sebe visim po kino dvoranama i skupljam filmove.

    Tema ovog članka je film Tajna Nikole Tesle, a ti si ničim izazvan odlutao i stao vrijeđati Hrvate!?

    Možemo raspravljati o svemu, možemo i polemizirati, ali svaki puta kada se tvoje moždane sinapse krivo prespoje pa razbacaju neurotransmitere na sve strane tvoje glavuše, ja ću oštro odreagirati po cijenu micanja s ovog portala... 

  • #19
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 8.1.2009. 21:13

    Došao sam na ovaj portal jer volim filmsku umjetnost,a otkad znam za sebe visim po kino dvoranama i skupljam filmove.

    buzdovan

    Za "masnog" nemam što dodati.

    Što se tiče filmske umjetnosti tu strast mnogi djelimo na ovom portalu pa tako i ja.

    Imam cca 350 video kazeta 80% originala i ne znam što ću s njima, svi su mi dragi, stoje na polici i izgledaju kao velike knjige. DVD-e više i ne brojim a i nemaju mi tu čar kao video kazete.

    Svjestan sam da će s vremenom video kazete propasti, a što ću?

  • #20
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 8.1.2009. 21:26

    Zanimljiva je sudbina video kazeta. Podsjeća me na sudbinu gramofonskih ploča koje su polako otišle u povijest,a zamijenili su ih drugi mediji.

    No, kao i gramofonske ploče tako ću i video kazete sačuvati kao podsjetnik na neke lijepe dane prošlosti. Uskoro će nas u trgovinama gledati čudno kad poželimo kupiti video kao i kod donedavnih pokušaja kupnje gramofona ili nove gramofonske igle!

    Šteta! Meni nedostaju i stara zagrebačka kina sa svojim tapkarošima ispred blagajni i prodavačima koštica i kikirikija iz pletenih košara prekrivenih novinskim papirom...  

  • #21
    0 0

    postova:580
    arnol @ 9.1.2009. 7:50

    Nedavno sam se žalila prijateljici na nedostatak prostora u regalima čije police u velikom broju zauzimaju video kazete. Kaže ona baci video kazete kao što sam ja svoje.Učinilo mi se to kao najgluplja izjava tek započete godine. Imam dva pokvarena videa, no vidjela sam da ima zakupiti video i dvd player zajedno, normalno kupit ću ga uskoro. Sam dvd nudi puno, ali nije to to.Drago mi je da ima ljudi zbog kojih neće izumrijeti video kazeta. 

    Ugodno šuškanje gramafonske ploće i njeno bogatstvo i toplinu zvuka ne može ništa zamjeniti. Srećom pa se proizvode nebeski skupi gramafoni, ali tu su. Vrhunski hifi, slušanje na pojačalima u A klasi ne može bez gramafonske ploće.

    A , oni prodavači pred kinima sjetim ih se kada kupujemo iz ovih ogromnih vrećetina kokice, kikirikija ni nema. Nestrpljivo sam uvijek čekala da mi mama kupi pred kinima Zagreb,Balkan,Partizan ( na Kvatriću), stvarno je šteta što više nema malih kina na način na koji ih je bilo. Bila sam nedavno u Mosoru na nekoj priredbi. Uništen prostor, baš šteta. Mosor je kino i tako bi trebalo funkcionirati !

    Godinama idem u taj Cinestar i nikako da dobijem onaj osjećaj da sam u kinu.

    Bilo kako bilo, dobro je da filmova ima i da se presnimavaju stari i snimaju novi.

    Da nadovežemo i velikog Nikolu Teslu koji je u velikoj mjeri zaslužan za to sve što imamo ! 

    Hvala mu !

    Bar nas tv neće nikada iznevjeriti ! 

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala