Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Joker

1 2 3
  • #31
    4 6

    postova:1962
    aya @ 24.11.2019. 19:58

  • #32
    4 2

    postova:1962
    aya @ 25.11.2019. 14:59

    Aleksa, Aleksije, nisi fer ovako lupati minuse sa svih profila, kada ja bidna imam samo jedan! Da vidimo, karakteran, aleksije, aleksije 2, clauden, key, prema, logar, hugs...jesam koji zaboravila? Namiguje

  • #33
    3 2

    postova:507
    pandaboy @ 25.11.2019. 15:37

    ...davor petrić, mislim da je i budda (ili sličan nick imao jednom) tko će više brojati... Neodlučan 

    Predlažem lujxv za sljedeći...ili možda east_clintwood, biser, smartphone, individua...

  • #34
    1 9

    postova:32
    seronja @ 10.12.2019. 20:28

    Teški shit od filma.

  • #35
    5 0

    postova:1
    joyo23 @ 26.1.2020. 22:11
    Moram reći da sam razočarana poprilično negativnim komentarima na film Joker. Smatram ga apsolutno vrijednim i kvalitetnim filmom, možda najboljim u prethodnoj godini, koja je po mom mišljenju, nadmašila sva očekivanja. Najbolju recenziju koju sam pročitala za film Joker: https://www.bitno.net/kultura/film-i-tv/film-joker-dubinska-kritika-suvremenog-drustva-koju-bi-svi-trebali-pogledati/#.XhYuhE5NToQ.facebook Smatram da je film savršeno uklopio onu stripovsku priču o Jokeru i Batmanu, u jednu istinitu stvarnost današnjeg svijeta. Iznjeta je kritika modernog društva u nekoliko sfera, ali najbitnija poruka je definitivno ona o nastanku zla i njegovoj proliferaciji. Film je otvorio jako puno tema za razmišljanje, i jednostavno je perfektno kako je redatelj prenio toliko bitnih problema unutar priče o nekakvom "luđaku". O izvedbi glavnog glumca je uopće glupo raspravljati, budući da je brilijantna. Mislim da je film stekao popularnost zbog površnih zapažanja, i ne vjerujem da su ga svi baš dubinski "shvatili". Ali svakako vjerujem da su se nakon gledanja Jokera svi mogli zapitati: "Koliko sam daleko ja od sebe do Jokera?"
  • #36
    4 0

    postova:14
    duskoperic @ 21.3.2020. 21:04

    Vjerojatno drugačiji od očekivanja. Meni odličan.

  • #37
    1 0

    postova:208
    jeremiah @ 1.1.2022. 22:42
    Vidim trijestsedam komentara, pa reko možda šta i vrijedi. Počnem čitat komentare, kad ono 95% komentara se odnosi na izdrkavanje u umotvorinama dva tri kretena.I? Ko ima dužeg? Kakav kompleksaš moraš biti da braniš neke svoje teze pred neznanim auditorijem o nekom jebenom filmu na jebenom forumu??? Šta ti je internet. Sad svaki drkadžija ima svoj kutak za izdrkavanje. Šta ko je reko, zeko je reko!
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala