Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kum

1 2 3 4
  • #31
    3 2

    postova:128
    mario1505 @ 23.2.2016. 13:10
    I ka se sjecam isto, bio sam 2.srednje. Ostao doma hineci da sam bolestan, starci na poslu. Lepo pogledao sva tri kuma uz dve pikse pringlesa. Tada sam si jos mogao dozvoliti takve eskapade bez da se udebljam instantno 4 kile.
  • #32
    1 2

    postova:277
    marlonbrando @ 30.4.2016. 19:06

    Klasik ponovno na TV-u, ne može bolje od ovoga za subotu večer Cool

  • #33
    1 2

    postova:603
    robertini @ 30.4.2016. 21:24

    Kao da filmu fali krevetske akcije ;-) a i previše je melodramatike...

    Inače je zanimljiv Namiguje

  • #34
    5 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 30.4.2016. 23:39

    desetka ko suza, stvarno se pamti ,a može se ga gledat svakih pet godina i opet je zakon. stvarno smo mi ljudi malo bolesni, takvi masakri, laži itd,a mi sretni

  • #35
    1 0

    postova:74
    sahalin @ 1.5.2016. 20:29

    ovi su mila majka za današnje političare. ok zaplet i režija. pacino mi je u kumu 1 bio lijeeeeeeeep

  • #36
    3 1

    postova:1091
    yuma @ 2.5.2016. 10:14

    SPOILER (pitanja i odgovori)!

    Film je uistinu sjajan. Meni su neki dijelovi bili nejasni; primjerice, zašto su mafijaši ubili Lucu koji je išao u izvidnicu, kako je napravljena zasjeda Sonnyju kad je išao koknut Carla, zašto je Karlo bio godinama pošteđen iako je direktan krivac za Sonnyjevu smrt a i šora im sestru, zašto je Don kad je vidio tipove s pištoljima trčao prema njima umjesto da se skrio.. Onda sam otišla na IMDB i dobila pregršt odgovora ili pretpostavki (s obzirom da nitko ne može biti 100% siguran u neke motive). Ali jedan odgovor mi je najjači; na pitanje zakaj Sonny vara svoju ženu: Sonny's wife, Sandra, is well aware that Sonny sleeps with other women and actually prefers it that way. It is described in the book that Sonny Corleone has an abnormally large penis, so large that it actually gives his wife stomachaches. Lucy Mancini, who it turns out has a congenitally loose vagina, is able to deal with the size of Sonny's penis and thus they start an affair.

    Smije se


  • #37
    0 8

    postova:2
    nedzad_bih @ 6.6.2016. 1:56

    Mnogo filmova sam pogledao ali Kum 1 i 2 nikada u zivotu.Svaki put odlucim gledat cu i uvijek me nesto smete sa te ideje..Valjda utice i to saznanje da se radnja filma odvija kroz vise vremenskih perioda ,to vracanje u proslost i prepricavanje mi nikada nije lezalo u filmovima..

  • #38
    0 3

    postova:208
    jeremiah @ 18.3.2017. 21:29
    Ne znam što bi se moglo pametno reći o filmu i stvarima vezane uz film,a da nije već stotinu puta prožvakano. Iako mi nije najdojmljivija scena, ali se uvijek u sebi nasmijem kad se toga sjetim; James Caan ide u osvetnički pohod razbucati šogija koji mu je po ko zna koji puta izmlatio sestru. I uhvati ga pred nekim stepeništem, razbije ga ko konja, a ovaj ne zna šta bi mu još napravio, pa ga ugrize za ruku kojom se držao za gelender, pa mu skine cipelu s noge izmlati ga njome, onda dohvati kantu za smeće pa je baci na njega, pa se dohvati poklopca od kante i mlati ga njime Itd Itd. Uglavnom to se zove afekt. Netko gore spomene Kejđa. Pa di bi taj kvazi-glumac uopće prismrdio filmskom studiju da nije Coppolin nećak. U zadnje vrijeme više vodi računa o onoj svojoj trajnoj nego o filmovima koje snima(ako se to tako uopće može nazvati). Što bi Ćiro reko:"utvara si da je glumac".
  • #39
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 23.3.2017. 17:24

    Obvezna filmska lektira za sve naraštaje, večeras na HTV-u.

    Usporedite sa današnjim vremenom i vidjet će te da se ništa nije promijenilo.

    I u našem društvu imamo barem jednog GodFathera.

  • #40
    0 0

    postova:4
    perica jokić @ 15.4.2017. 11:05

    Film za sva vremena!

  • #41
    0 2

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 19.8.2017. 16:41

    Odlican ! Sve pohvale za Al Pacina i Marlon Brando . 

  • #42
    2 2

    postova:37
    eerceg2002 @ 5.10.2017. 17:58

    Inače govorim da niti jedan film nije savršen, da svaki film ima manu, ali ovaj film je izuzetak. Marlon Brando u jednoj od najboljoj glumačkoj izvedbi svih vremena, Al Pacino također ne zaostaje. režija besprijekorna, fenomenalna glazba, prepun ikoničnih trenutaka koje ćemo oduvijek pamtiti: od uvodne scene do krštenja i gledanja Michaela kako od dobrog i običnog momka postaje glava mafije. Kratko i jasno za mene, a vjerujem i za mnoge druge, najbolji film svih vremena.

  • #43
    0 3

    postova:542
    leon123 @ 11.5.2018. 9:04
    Film bez ijedne mane.Jebeno neponovljivi klasik. 10/10
  • #44
    0 0

    postova:66
    mightywez @ 12.5.2018. 12:49
    Ovo je za mene savršen film. Glumci, glazba, režija, scenarij sve je odlično i bolje nije moglo bit. Najbolji primjer filmske umjetnosti. Bar meni.
  • #45
    1 0

    postova:14
    duskoperic @ 21.3.2020. 21:03

    Best of the best!!!!!!

1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala