Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Liga prvaka

1 2 3 4 5 6
  • #16
    2 0

    postova:416
    taurus @ 22.9.2013. 23:24

    Nezahvalno je i nemoguće,rekao bih,porediti igrače i ekipe iz različitih vremenskih perioda,u bilo kojem sportu.Drugačiji se nogomet igrao prije 15-20 a da ne govorim i više godina te su se kroz decenije smjenjivale mnoge momčadi u dominaciji na europskoj sceni.Od Reala sa početaka Lige Šampiona krajem 50-ih preko Benfice sa Eusebiom te Intera u 60-im kao i sjajnih Ajaxa i Bayerna u 70-im predvođenih legendarnim Cruyffom i Beckenbauerom do Milana,Ajaxa i Juventusa iz 90-ih,svaka dekada je imala timove koji su dominirali i nevjerovatne igrače koji su ih predvodili do uspjeha.Danas je tu internet,You Tube pa se mnogo više ljudi može uključiti u praćenje i komentarisanje utakmice nego ranije a trenutno su aktualni Bayern i Barcelona pa otuda i toliki hvalospjevi o njihovoj igri kao i o nastupima Messija i Ronalda sa kojima se možda malo i pretjeruje ponekada.Izvrsni igrači definitivno ali kao dio svojih vrhunskih ekipa i sada ih proglašavati boljima od Zidane-a,Del Piera,originalnog Ronalda,Ronaldinha,Henry-a,Xavia,Pirla (Igrača koji su sve osvojili:Ligu Prvaka,Svjetsko Prv.) i ostalih je za mene pretjerivanje.Messi sa Argentinom nije uradio ništa,čak nema ni osvojen kup Južne Americe (na domaćem terenu poraz od Urugvaja),Ronaldo također u Portugalu prilično limitiran u odnosu na nastupe za Real itd.Hoću da kažem,svaka čast njima na njihovoj igri zadnjih par sezona,možda jesu trenutno najbolji igrači ali proglašavati ih najboljima svih vremena jednostavno nema smisla.A da ne ulazimo u priču o sudijskom "guranju" Barcelone prilično često i u Europi (Chelsea npr) itd.Svaka era ima svoje ekipe koje dominiraju,za 10g biće neki novi Ronaldo kojega će nove internet generacije zvati najboljim svih vremena,stoga nemojmo pretjerivati.

  • #17
    0 1

    postova:8
    nasher61 @ 23.9.2013. 12:13

    U potpunosti se slažem s Taurusom. Čak i s onim dijelom gdje suci guraju Barcelonu (ni ja ih ne volim :P). A, što kažes na guranje Juventusa od strane sudaca u Serie A, taurus? ;)

  • #18
    1 0

    postova:416
    taurus @ 23.9.2013. 12:42

    Koje guranje Juventusa,pa jel Milan ima evo već 4 utakmicu zaredom dosuđen penal?A ako aludiraš na farsopoli,ovo nije portal za tu tematiku,koga interesuje svi dokazi postoje online,ja ću samo reći tj.postaviti pitanje:Da li je ekipi koja je tada u svom sastavu imala najboljeg golmana svijeta Buffona,najbolji stoperski par Cannavaro i Thuram,najboljeg lijevog veznog Nedved,najboljeg lijevog beka Zambrottu,dva najbolja defanzivna vezna Emersona i Vieiru te napadače kakvi su bili Del Piero,Trezeguet i tada mladi talent Ibrahimović predvođenih Capellom imala potrebe za nekakavim namještanjem?Smiješno.

  • #19
    0 1

    postova:8
    nasher61 @ 23.9.2013. 12:47

    Lol, pa šalio sam se. Slažem se da ovdje nije mjesto da se priča o Calciopoliu ali je tu sigurno nešto bilo. Što se tiče penala za Milan, onaj sinoc je opravdan kao i onaj u prošlom kolu nad Polijem.
    Ali moraš priznati da je Inter prošle sezone bio pre često oštećivan od strane sudaca.  

  • #20
    2 1

    postova:204
    iwax @ 23.9.2013. 17:12
    Finale barca chelsea che pobjeduje
  • #21
    0 2

    postova:203
    franorobert @ 2.10.2013. 23:24

    Juve totalno razočaranje ove sezone!! A nakon drugog kola možemo slobodno reći da je Bayern trenutno najkompletniji i najjači sastav lige prvaka, bravo Pep... 

    PSG = Ibra

  • #22
    1 0

    postova:416
    taurus @ 3.10.2013. 0:20
    Juventus ce najbolje odigrati protiv najjacih protivnika,veceras je trebala biti pobjeda ali dvije kardinalne greske su presudile.Ostali rezultati,uglavnom ocekivani.
  • #23
    1 3

    postova:203
    franorobert @ 24.10.2013. 3:20
    Treće kolo gotovo, komentari? :) Najveća iznenađenja su remi Barce i Milana, te težak poraz Arsenala koji je sjajan ove godine... A Ibrahimović 4 komada zabio, kod od šale - stroj od čovjeka. I btw, sjajna tekma Reala i Stare Dame
  • #24
    1 2

    postova:256
    manuel robbery @ 24.10.2013. 11:46

    Nikada nisam vidio smejsniji crveni karton nego onaj Chielliniu sinoc, sramotno je na kakav je nacin Real pobjedio. Sudac je potpuno unistio utakmicu a to je nesto sto se ne bi smjeslo desavati ni na mnogo nizim razinama natjecanja ali eto desava se u elitnooj razini gdje nikako ne bi smjelo.

    Uvedite tehnologiju, dosta je bilo kontrovrznih odluka i  utakmica. Naravno da nece, kako bi onda mogli da namjstaju ako imaju sistem u kojem su greske prakticno onemogucne, onda bi pokvarili ekran prije meca najvjerovatnije. Platini bi pustio virus ili poslao razbijaca sa palicom.

  • #25
    2 1

    postova:416
    taurus @ 24.10.2013. 11:46

    Remi Milana i Barcelone uopšte nije iznenađenje,Milan ima vrhunske igrače i bio je 7 puta Europski prvak,iznenađenje je možda za one koji su nogomet počeli pratiti prošle godine i vjeruju u novinarske bajke o Barceloninoj nepobjedivosti.Isto važi i za Borussiju,odlična ekipa i mnogo uigranija od Arsenala a što se tiče utakmice Real-Juventus,svi koji su gledali mogli su da vide kolika "zvijezda" i "veličina"je Ronaldo,sudac apsolutno naklonjen domaćinu i nedorastao za utakmice ovoga ranga a Juve je zaslužio barem bod.

  • #26
    2 3

    postova:203
    franorobert @ 24.10.2013. 12:06

    Razlog iznenađenja zbog Barcelone i Milana ne leži u Barcinoj nepobjedivosti, već u tome da Milan ima očajan start sezone!?

  • #27
    2 1

    postova:203
    franorobert @ 3.11.2013. 17:02

    ovaj tjedan opet sjajni dvoboji, Real vs. Juve, Barca vs. Milan :D

  • #28
    2 1

    postova:371
    cala @ 5.11.2013. 20:07

    Juventus-Real Madrid / / Arena1 20:45 \ \

    nisam neki fan ni jednih ni drugih ali navijat ću za Real pošto u njemu igra Modrić

    rezultat-2:3 moja slobodna procjena

  • #29
    2 3

    postova:203
    franorobert @ 5.11.2013. 20:13

    garantiram da će realovci zabiti minimalno 3 komada...

  • #30
    2 1

    postova:256
    karter @ 5.11.2013. 20:45

    Garantiram da neće. Mislim da neće ni dobit. Remi.

1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala