Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Liga prvaka

1 2 3 4 5 6
  • #1
    2 1

    postova:203
    franorobert @ 18.9.2013. 12:28
    Tema za sve nas nogometne ljubitelje. :) Počelo je, počelo! 17.9. Real Madrid otvara sa 6 komada, Juventus podbacuje, a Bayern užasno uvjerljiv.
  • #2
    1 1

    postova:203
    franorobert @ 18.9.2013. 13:17

    P.S. Ne znam zašto ime teme nije ostalo Liga Prvaka

  • #3
    0 0

    postova:311
    auran @ 18.9.2013. 19:10

         Ipak si uspio staviti naslov Liga prvaka.Namiguje Večeras nas očekuje prava poslastica Barcelona - Ajax. U nedoumici sam za koga navijat pošto su mi oba kluba jako draga. Sentimentalno sam vezan za Ajax, a s druge strane sviđa mi se Barcelonin stil igre. Hmmm...Neodlučan

  • #4
    2 0

    postova:371
    cala @ 18.9.2013. 20:49

    ja navijam za to da utakmica bude zanimljiva sa što više golova,iskreno volio bih da ajax priredi iznenađenje,inače (pošto ne igra liverpool) onda navijam za bayern 

  • #5
    2 0

    postova:416
    taurus @ 18.9.2013. 21:29

    Imali smo temu najboljih filmova pa eto,iako ovo nije sportski portal,da vas pitam za koje timove navijate/simpatizirate u Europi?Ja sam dugogodišnji fan Juventusa.

  • #6
    2 0

    postova:416
    taurus @ 18.9.2013. 21:51
    Super,raznovrsno :).
  • #7
    0 0

    postova:311
    auran @ 18.9.2013. 22:02

         Od malih nogu navijam za Ajax. Iako već jako dugo vremena ne osvaja europske naslove i nije na razini svojih najboljih izdanja od prije dvadesetak godina, Ajax mi je još uvijek najdraži europski klub uz Leeds United.Cool 

  • #8
    2 0

    postova:416
    taurus @ 18.9.2013. 22:15

    Ajax oduvjek prava fabrika kvalitetnih igraca a i Leeds je imao nekoliko "ludih" sezona početkom protekle decenije.Zanimljivi izbori kolege filmski komentatori,samo da nam se ne naljute djevojke sa portala što ga pretvaramo u sportski trenutno :) .

  • #9
    1 2

    postova:203
    franorobert @ 19.9.2013. 12:47

    A najviše me veseli što su razigrani i Messi i Ronaldo :D

  • #10
    1 0

    postova:18
    bondjamesbond @ 19.9.2013. 16:46

    Basel ugodno iznenađenje jučer sasvim zasluženo su dobili iako volim Chelsea (ponajviše zbog Franka Lamparda), B.Dotrmund ne znam zašto je izgubila nisam gledao utakmicu ni sažetak, ali po meni je Napoli uz Basel iznenađenje večeri. 
    Volio bi da Rijeka danas izvuče bod(ove) 

  • #11
    0 0

    postova:311
    auran @ 19.9.2013. 17:51

    bondjamesbond @ 19.9.2013. 16:46

    Basel ugodno iznenađenje jučer sasvim zasluženo su dobili iako volim Chelsea (ponajviše zbog Franka Lamparda), B.Dotrmund ne znam zašto je izgubila nisam gledao utakmicu ni sažetak, ali po meni je Napoli uz Basel iznenađenje večeri. 
    Volio bi da Rijeka danas izvuče bod(ove) 

         Slažem se. Napoli i Basel su doista bili iznenađenje sinoćnjih utakmica tim više jer nisu smatrani favoritima, odnosno očekivalo se da će Chelsea i Borussia Dortmund lako do bodova - no šipak. Borussia je igrala s igračem manje jer im je golman igrao rukom izvan šesnaesterca i dobio direktni crveni karton. No i prije toga je Napoli bolje stajao na terenu (bar koliko je suditi po sažetku). Rafa Benitez je sjajno izbalansirao momčad i učinio pun pogodak dovevši ovo ljeto Higuaina iz Reala koji je i zabio gol.

         Barca je razmontirala Ajaxa i pokazala da opasno pretendira na naslov. Lakoća i moć njihove igre ostavljaju bez daha.Cool 

         Danas navijamo za Rijeku! Neka nas nastave oduševljavati svojim igrama u Europi i večeras naprave podvig u Portugalu poput Basela sinoć.Cool

  • #12
    3 0

    postova:416
    taurus @ 19.9.2013. 18:57

    Napoli,po meni,nije iznenađenje iz razloga što nukleus njihove ekipe igra zajedno već nekoliko sezona (Hamsik,Maggio,Inler,Zuniga) uz ova pojačanja iz Reala i sjajnu atmosferu koja vlada na Sao Paolu,oni mogu dobiti svakoga,kao prije 2 sezone kada su razmontirali i Chelsea koji je u nastavku postao prvak Europe.Biće i ova sezona vrlo zanimljiva,uz standardne favorite (Barcelona,Real,Bayern) tu je još nekoliko timova sa ozbiljnim pretenzijama na titulu kao što su Dortmund,Juventus,PSG,Man Utd pa čak i već spomenuti Napoli.Podrška također za Rijeku iz Tuzle.

  • #13
    1 0

    postova:8
    nasher61 @ 21.9.2013. 17:04

    Drago mi je čuti da vas ima dosta koji navijaju za talijanske klubove jer ja obožavam njihov nogomet. Inače sam navijač Intera pa mi ovih zadnjih par godina Liga Prvaka ne znači puno. (nemoj te se sad rugat :P ). Što se ovogodišnje Lige Prvaka tiče, volio bih da talijanski klubovi što više doguraju tako da se popravi onaj europski koeficijent lige i također bi mi bilo drago da Basel dođe barem do polufinala. :P

  • #14
    1 2

    postova:203
    franorobert @ 22.9.2013. 11:47

    Je li itko pratio jučerašnju Bundesligu, Bayern M. - Schalke? Kakva igra Bayerna, nevjerojatno... Čak i iznad Juppove razine

  • #15
    1 3

    postova:311
    auran @ 22.9.2013. 22:08

         To što Bayern i Barcelona rade čisto je savršenstvo. Koja nadmoć, koja lakoća i jednostavnost u postizanju pogodaka, koja savršena igra i do detalja izbalansirane momčadi... Svjedočimo vrhuncu nogometne igre i pisanju povijesti. Ako uzmemo četiri najveća igrača današnjice (Cristiana Ronalda, Messija, Ibrahimovića i Balea), koje možemo slobodno nazvati i nogometnim bogovima zbog njihove nadmoći na terenu, snazi, trci, svestranosti, statistici i, naravno, nogometnoj vještini, te ih usporedimo s najvećima iz povijesti nogometa, vidimo da im nema ravnih. Cristiano Ronaldo i Messi su definitivno najveći nogometaši koji su ikada kročili nogometnim travnjacima, veći i od Pelea i Maradone. 

1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala