Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Mini TV - prvi hrvatski dječji televizijski kanal
Za potrebe B.net-a, Nova TV osigurava poseban televizijski program namijenjen najmlađim gledateljima

Nova TV i B.net pokrenuli prvi hrvatski dječji televizijski

1 2 3
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 3.11.2008. 21:17

    Napokon, bilo je i vrijeme da se netko sjeti, bilo kakav domaći dječji kanal bolji je od svakog stranog. Pretplatnik sam Digi TV-a pa primjer imam curicu od 5 godina, koja između 3 dječja kanala može izabrati jedan na rumunjskom i srpskom, i dva na engleskom. Naravno da onaj na rumunjskom i sluša na rumunjskom jeziku, jer ionako ne bi ništa razumjela na onom drugom.

    E još samo da Mini Tv postane dostupan širom Hrvatske.

  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 3.11.2008. 21:27
    Sumnjam baš da će tako brzo postati dostupan u cijeloj hr, jer je vjerojatno nakana bneta da tim programom privuče što više pretplatnika, što bi im i moglo uspjeti ako maxtv i digitv ne odgovore nečim sličnim. Činjenica je da televizor u mojoj dnevnoj sobi uglavnom služi mom sinu, koji bi me vrlo brzo nagovorio da uzmemo bnetov kabel, kad bi bio dostupan u Samoboru.
  • #3
    0 0

    postova:220
    gor @ 4.11.2008. 0:32
    Slučajno znam da Bnet nema namjeru širenja van Zagreba još neko vrijeme, ali pozitivno je to da su stavili Mini TV u osnovni paket programa, znači onaj s najmanjom pretplatom. To će im sigurno donijeti pregršt novih korisnika.
  • #4
    0 0

    postova:1
    cevi @ 5.11.2008. 10:31
    Ima li netko eventualno informacije da li će u dogledno vrijeme Mini TV biti dostupan i na satelitu? Naime, ja živim u inozemstvu, a crtići su najbolji način da mi 4-godišnji sin uči hrvatski jezik. Do sada sam uvijek od doma donosio tone DVD-a, a bilo bi mi jako drago kada bi imao neki kanal sa crtićima na našem jeziku...
  • #5
    0 0

    postova:3
    enola @ 5.11.2008. 21:54
    Program je super i mi ga u Osijeku na sreću kako korisnici B neta imamo. Tako da moja kći ne propušta Winx-ice u nekom od tri termina a ponekad gleda i sva tri puta tijekom dana. Zadovoljni smo B netom.
  • #6
    0 0

    postova:541
    franz @ 5.11.2008. 22:14

    upsss kriva vrata, sorry nije tema za mene! ej gorloće šta ima!!

    ja samo gledam bipsiće..

  • #7
    0 0

    postova:2
    zelko @ 6.11.2008. 12:33

    Taj kanal treba svakako ući u Digi TV paket . B net i Digi nisu konkurencija ,  jer niti će B net vući optiku na periferiju , niti se satelitske antene smiju vješati po fasadama zgrada . Živim u kvartu dva kilometra od Ilice i gledam  Digi TV . Kikići od dvije i četiri godine mi gledaju crtiće na Minimaksu  i ako ih primjetim da skidaju spiku pozdraviti ću se sa Digiem . 

  • #8
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 6.11.2008. 14:08

    Taj kanal treba svakako ući u Digi TV paket . B net i Digi nisu konkurencija ,  jer niti će B net vući optiku na periferiju , niti se satelitske antene smiju vješati po fasadama zgrada . Živim u kvartu dva kilometra od Ilice i gledam  Digi TV . Kikići od dvije i četiri godine mi gledaju crtiće na Minimaksu  i ako ih primjetim da skidaju spiku pozdraviti ću se sa Digiem . 


    zelko
    ak neće skinut spiku iz crtića, skinut će u vrtiću... vjeruj!
  • #9
    0 0

    postova:43
    masni @ 6.11.2008. 14:20
    Mislim da zelko misli na ekavicu.
  • #10
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 6.11.2008. 14:55
    Mislim da zelko misli na ekavicu.
    masni
    ok - masni - primljeno na znanje.Embarassed
  • #11
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.11.2008. 19:34

    Zelko da si pažljivije čitao shvatio bi da sam o tome i pisao, imam i ja Digi ali meni dijete sluša Minimax na rumunjskom.

    A ti samo naprijed tim koracima, prebaci si i Eurosport na srpski tako da ti možeš "RAZUMET" što pričaju, ako već ne razumiješ engleski, slušaj onda i ti na rumunjskom.

    Ako ti se pak sviđa srpski, pa prebaci malo i na "PTC" ili neki srodni kanal.

    SRAMOTO! Ako si možda Srbin pa što se onda žališ nek ti djeca i dalje gledaju Minimax na srpskom, tebi i ne treba Mini TV.

    Pozdrav FRANZ, na kojem ti jeziku gledaš "bipsiće" ?

  • #12
    0 0

    postova:711
    gordan @ 6.11.2008. 19:45
    A jel ti Gorlock moraš baš u svaku temu uvest Srbiju i nacionalizam? Ne želimo ovdje prepucavanja o politici. Postoji dosta foruma na kojima ljudi razgovaraju o politici pa idi tamo s njima raspravljaj o toj temi.
  • #13
    0 0

    postova:541
    franz @ 6.11.2008. 20:51

    a jeste se raspištoljili, nemojte samo da izvučem tek ja svoj top iz đepa!!

    ja bipsiće gledam na Hrvatskom, Njemačkom ili Engleskom jeziku, ostali ne dolaze u obzir!! a pogotovo NE srpski, u biti šta je to? to za mene ne postoji..

    nego vidi ti flash gordona, je se uspjenio! kad onaj kenjači onda šutiš a tu sad napadaš gorlocka, de gordone sorry flash opali se hladnom krpom po čelu, pa te prođe ta bjesnoća.. ajdme mući tamo!

    franz

  • #14
    0 0

    postova:711
    gordan @ 6.11.2008. 21:07

    a jeste se raspištoljili, nemojte samo da izvučem tek ja svoj top iz đepa!!

    ja bipsiće gledam na Hrvatskom, Njemačkom ili Engleskom jeziku, ostali ne dolaze u obzir!! a pogotovo NE srpski, u biti šta je to? to za mene ne postoji..

    nego vidi ti flash gordona, je se uspjenio! kad onaj kenjači onda šutiš a tu sad napadaš gorlocka, de gordone sorry flash opali se hladnom krpom po čelu, pa te prođe ta bjesnoća.. ajdme mući tamo!

    franz


    franz

    O čemu ti Francek? Tko kenjači? Tko šuti? Evo pomirbene sise i ne uvlačite više politiku na ovaj forum.

     

  • #15
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.11.2008. 21:26

    Pa da u pravu ste, sise su mrak, ali to nije tema, i nitko nije spominjao politiku, "gordone" nemoj sad opet zaključat temu kao i Thompsona. Kad smo već kod Thompsona bilo bi dobro da se malo klinci obrazuju pa da uvrste par njegovih spotova ili koji koncert i na MINI TV, svakako bi bili još Hrvatskiji.

    Usvakom slučaju, za našu Hrvatsku djecu, potreban je kanal sa dječjim programom i crtićima sinhroniziranim na Hrvatskom jeziku, i dječja televizija na OTV-nije loša (ide subotom i nedjeljom od 07.00-11.30 h).

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala