Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Mini TV - prvi hrvatski dječji televizijski kanal
Za potrebe B.net-a, Nova TV osigurava poseban televizijski program namijenjen najmlađim gledateljima

Nova TV i B.net pokrenuli prvi hrvatski dječji televizijski

1 2 3
  • #31
    0 0

    postova:541
    franz @ 7.11.2008. 13:24

    a jeste svi prepametni i ratoborni, sad svi na gorlocka!! to je strašno..  de skockajte se svi ili ću ja popizdit pa će biti svega"!!!

    evo jedan vic pa se smirite svi.. otputovao huso za njemačku na posao, a kod kuće svoju voljenu fatu ostavio samu. za nekih mejsec dana javlja mu se mujo!! ej haso, kao prvo tvoju fatu je odkad te nema pojebalo pola grada, pod drugo i ja sam isto hahah, a pod treće sta veliš za ono drugo!!??

    haso uzvraća!! kao prvo kakvi ste luzeri, kao drugo mujo fata ima sidu, a pod treće šta sad veliš na ono drugo!!

    franz

  • #32
    0 0

    postova:711
    gordan @ 7.11.2008. 13:40
    Ok, ovaj topic je otišao u skroz krivom smjeru, kao i obično, kad se u priču umiješaju stvari koje nemaju veze s naslovom teme. Franz, vic je dobar, ali ajde pliz otvori u temu u Brblj forumu i tamo ga postaj. Closing.
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala