Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Mini TV - prvi hrvatski dječji televizijski kanal
Za potrebe B.net-a, Nova TV osigurava poseban televizijski program namijenjen najmlađim gledateljima

Nova TV i B.net pokrenuli prvi hrvatski dječji televizijski

1 2 3
  • #16
    0 0

    postova:711
    gordan @ 6.11.2008. 22:17

    Tko o čemu, Gorlock o Thompsonu. Bez uvrede, ali mislim da se djeci može pokazati puno edukativniji sadržaj nego što su to Thompsonovi spotovi. Želim da mi dijete odraste u duhu stvaranja nečeg novog i korisnog, nečeg što će ga ispunjavati na pozitivan način, a ne da bude opterećeno mržnjom i ratom koji je završio davno prije nego se rodilo.

    Sa drugim dijelom tvog posta se slažem i pozdravljam ideju dječje televizije na hrvatskom jeziku. Žalosno je da su nam djeca osuđena gledati programe koje ne razumiju. Svakako bi osim crtića bilo potrebno uvesti i edukativne sadržaje, ali bojim se da toga baš i neće biti previše. Tu bi glavnu ulogu trebala odigrati HTV jer komercijalnim televizijama teško da će pasti napamet baviti se takvim sadržajima. Puno jeftinije je sinkronizirati gomilu crtanih filmova i prikazivati ih cijeli dan.

  • #17
    0 0

    postova:541
    franz @ 6.11.2008. 22:24
    ... eee to su teme ... dobra curka...
  • #18
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.11.2008. 22:40

    DA. Svakako bi bilo bolje da je HRT umjesto sportskog kanala započela dječji kanal.

    Što se tiče Thompsona, on ne pjeva o mržnji, ali neću dalje komentirati nije to tema, a što se tiče djece, trebaju djeca znati i povijest, i ne samo to, moraju voljeti domovinu, boga, vjeru, ljubav, obitelj, to mogu naučiti iz nekih pjesama, a naravno da ima i drugih načina.

    A sad idem gledati HITNU 94.

  • #19
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 6.11.2008. 23:19

    DA. Svakako bi bilo bolje da je HRT umjesto sportskog kanala započela dječji kanal.

    Što se tiče Thompsona, on ne pjeva o mržnji, ali neću dalje komentirati nije to tema, a što se tiče djece, trebaju djeca znati i povijest, i ne samo to, moraju voljeti domovinu, boga, vjeru, ljubav, obitelj, to mogu naučiti iz nekih pjesama, a naravno da ima i drugih načina.

    A sad idem gledati HITNU 94.


    gorlock

    hmm.. a ja sam ateist i pacifist. i kaj sad da radim? da gibam iz Hrvatske?
  • #20
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.11.2008. 23:25

    hmm.. a ja sam ateist i pacifist. i kaj sad da radim? da gibam iz Hrvatske?
    jana_banana



    Pa slobodno izvoli, gibaj, van, to je tvoje demokratsko pravo, osim toga nije ti to tema, ako nemaš što pametno za reći radije šuti. A kad se iseliš do tada će valjda neka DTH platforma imati u svojoj ponudi MINI TV, pa si pogledaj ako želiš.

  • #21
    0 0

    postova:541
    franz @ 6.11.2008. 23:27

    iisssooo miki, jana jel ti zafrkavaš???

    u šta ti onda vjeruješ, ali ok većina ateista pred smrt postanu vjernici!!.. a jbg strah ih probudi..

    franz

  • #22
    0 0

    postova:2
    zelko @ 6.11.2008. 23:30

    Gorloče ti si u najmanju ruku budala .

    Molio bih administratora da me izbriše kao usera i moje podatke iz profila .

    Hvala

  • #23
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.11.2008. 23:41
    Ovo čak niti neću javno komentirati.
  • #24
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 6.11.2008. 23:45

    iisssooo miki, jana jel ti zafrkavaš???

    u šta ti onda vjeruješ, ali ok većina ateista pred smrt postanu vjernici!!.. a jbg strah ih probudi..

    franz


    pa vi ste dečki fakat prošvicali... ja se zezam, al vidim da je vrag odnio šalu. laku noć!
  • #25
    0 0

    postova:541
    franz @ 6.11.2008. 23:46

    a jesi ti zelko stvarno nekulturnjak, kako možeš tako vrijeđati? ma de ispiši se, di je gumica te obrišemo dok ne sažvačeš malo bontona, mislim ovo ti je ko kuća jedinica iz zalaganja!! pa ti sad mući...

    ovako nešto strahota, ovo je horor..

    franz

  • #26
    0 0

    postova:541
    franz @ 6.11.2008. 23:48

    jano laku noć, gute nacht, good night, buona notte...

    franz

  • #27
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.11.2008. 23:49

    pa vi ste dečki fakat prošvicali... ja se zezam, al vidim da je vrag odnio šalu. laku noć!
    jana_banana

    Laku noć, Jana, Franz u nadi da će ipak MINI TV ubrzo postati dostupna svima pa i takovima kakav je Zelko.
  • #28
    0 0

    postova:541
    franz @ 6.11.2008. 23:52

    i od mene gute nacht fur alles.

    franz

  • #29
    0 0

    postova:43
    masni @ 7.11.2008. 0:06

    Ne znam zakaj ste se okomili na Zelka. Gorlock je napao Zelka zato kaj djeci pušta Minimax na srpskom (iako je ovaj čak i reko da se boji da mu djeca ne prospikaju srpski), dok mudri Gorlock djeci pušta isti program na rumunjskom???

    Jer Gorlockova djeca bolje razumiju rumunjski od srpskog???

    Zapravo ne, ali Gorlock je htio pokazati kako je u njegovoj kući ekavica no no Laughing.

    Jebote, Gorlock, ti si car. Al kaj ak ti djeca počnu pričat rumunjski i lijepit Čaušeskove slike po frižideru?

  • #30
    0 0

    postova:711
    gordan @ 7.11.2008. 0:44

    Ne znam zakaj ste se okomili na Zelka. Gorlock je napao Zelka zato kaj djeci pušta Minimax na srpskom (iako je ovaj čak i reko da se boji da mu djeca ne prospikaju srpski), dok mudri Gorlock djeci pušta isti program na rumunjskom???

    Jer Gorlockova djeca bolje razumiju rumunjski od srpskog???

    Zapravo ne, ali Gorlock je htio pokazati kako je u njegovoj kući ekavica no no Laughing.

    Jebote, Gorlock, ti si car. Al kaj ak ti djeca počnu pričat rumunjski i lijepit Čaušeskove slike po frižideru?


    masni

    Da, cijela priča je dosta zanimljiva i pomalo, usudio bih se reći, komična.
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala