Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

2001: Odiseja u svemiru

1 2 ... 5 6 7 8 9 10
  • #91
    0 0

    postova:94
    frxi @ 7.2.2011. 16:35

    Kome to "nama"?

    Vidim da ti je ovo prvi post, pa ne vjerujem da već imaš društvo ovdje.

    Oh, pardon, ti si lezba2, znači da ima i lezba1 - nema frke, odmah vam se mičem, nisam zainteresirana...Wink


    aya

    Aya ti si carica hahahahahSmile slazem se sa tobom i glede ovog i filma (je sranje ) ali mene brine stace biti kad se pojavi

    i lezba3 hahahahhahWink

  • #92
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 7.2.2011. 19:14

    "Film “2001: A Space Odyssey” (ili kako je kod nas preveden “2001: Odiseja u svemiru”), snimljen je danas davne 1968. godine, dok je samo nastajanje filma trajalo pune četiri godine. Režiju, dizajn i izbor glazbe potpisao je Stanley Kubrick, a scenarij je napisao uz pomoć Arthura C. Clarkea. Razlog zbog kojeg želim govoriti baš o ovom filmu skriven je u činjenici što (bez obzira na formu) on u stvari ne spada u filmsku umjetnost. Ovaj je film u filmskoj umjetnosti ono što je Biblija u književnom i filozofskom smislu za pisanu riječ – početak i kraj. Zbog toga nije čudo da sam film mnogo simbola i arhetipa vuče upravo iz Biblije. Ako mislite da pretjerujem, pročitajte ovo što vam imam za reći i prosudite sami. A kao i uvijek krenut ćemo od početka. Od početka filma, a samim tim od početka početaka" 

    Više o ovome možete pročitati ovdje

    https://www.popcorn.hr/kolumne/view/64/ 

    - ovdje je doista lijepo sve objašnjeno, nešto s čim se mogu složiti, i nešto s čim ne mogu, ali to zasigurno neću komentirati ovdje sa vama, možda jedino sa Zvonetom. 

    Kad pročitate ovo shvatit ćete zašto je ovaj film više od filma SF.a. 

  • #93
    0 1

    postova:8
    lezba2 @ 7.2.2011. 22:08

    Jadno.

    Samo je jedan lezba, a to je lezba2.

  • #94
    0 0

    postova:534
    jua @ 7.2.2011. 22:15

    Dajte sjašite više s te blesave Odiseje.
    Dopi**ili ste i bogu i vragu s tim vašim bljezgarijama.
    Oni kojima se sviđa film nađite se skupa i imajte cjelodnevno repriziranje,
    a oni kojima se ne sviđa nađite se i vi skupa pa spalite što više primjeraka filma koje možete nać.

    Peace, jua! 

  • #95
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 7.2.2011. 22:31

    Dajte sjašite više s te blesave Odiseje.
    Dopi**ili ste i bogu i vragu s tim vašim bljezgarijama.
    Oni kojima se sviđa film nađite se skupa i imajte cjelodnevno repriziranje,
    a oni kojima se ne sviđa nađite se i vi skupa pa spalite što više primjeraka filma koje možete nać.

    Peace, jua! 


    jua

    napokon jedan pametan post na ovu temu....

    jua,respect...

    Smile

  • #96
    0 1

    postova:8
    lezba2 @ 8.2.2011. 8:58

    Ova dva odozgo

    Ponosni što nemamo svoje mišljenje, a?

    A ne volimo ni kad ga drugi imaju...

  • #97
    0 1

    postova:8
    lezba2 @ 8.2.2011. 9:07

    Aya ti si carica hahahahahSmile slazem se sa tobom i glede ovog i filma (je sranje ) ali mene brine stace biti kad se pojavi

    i lezba3 hahahahhahWink


    FRXI


    Ajoj. Ajoj.

    To te baš brine, a? A ne brine te tvoje pušenje kita po forumu, jadni uvlakaču.

    Btw, nemoj pričati u trećem licu o nekome ko je tu, makar virtualno. Obrati se direktno, ako malo prelistaš tuđe postove zaključit ćeš sam.

  • #98
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 8.2.2011. 9:25
    dabog vam gordan zaključao temu!!!
  • #99
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 8.2.2011. 9:36
    dabog vam gordan zaključao temu!!!
    fox89

    slažem se Wink
  • #100
    0 0

    postova:94
    frxi @ 8.2.2011. 16:24


    Ajoj. Ajoj.

    To te baš brine, a? A ne brine te tvoje pušenje kita po forumu, jadni uvlakaču.

    Btw, nemoj pričati u trećem licu o nekome ko je tu, makar virtualno. Obrati se direktno, ako malo prelistaš tuđe postove zaključit ćeš sam.


    lezba2

    hoces ti da imas problema sa gravitacijom haa lezbaco jedna tiš mi rec nekulturna, bezobrazna kobilo
  • #101
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 8.2.2011. 18:02

    Ovaj film je toliko prejeben da je čak dostigao 6 stranica komentara. Tko zna koji će još film izazvati toliko različitih mišljenja.

    O da ! Lezba2 ili kako već, ja bih prestao s tim BITCH ponašanjem, nema koga nema da nisi izvrijeđala. Mislim da si došla na portal samo se imaš negdje "ispuhat".

    Lijepo te molim.......Smile

  • #102
    0 0

    postova:666
    doom @ 8.2.2011. 18:36

    Ovaj film je toliko prejeben da je čak dostigao 6 stranica komentara. Tko zna koji će još film izazvati toliko različitih mišljenja.

    O da ! Lezba2 ili kako već, ja bih prestao s tim BITCH ponašanjem, nema koga nema da nisi izvrijeđala. Mislim da si došla na portal samo se imaš negdje "ispuhat".

    Lijepo te molim.......Smile


    Pametnjakovic
    tak je prijatelj ....dosta sam ja tu :)))........,netreba jos jedan ili ti jedna!!:)))
  • #103
    0 0

    postova:158
    jovil @ 8.2.2011. 20:02

    Veljača prokleta Veljača( gle ironije - u tom sam mjesecu rođen).Tijelo nam osjeća da je proljeće blizu, a opet tako daleko.Prosinac se izdural, jer su pri kraju mjeseca blagdani, s siječnjom dolazi financijsko triježnjenje, polako se tone u depresiju, a u veljači sve kulminira.

    Otud po meni hrpetina ciničnih i prijekih komentara u ovoj temi.Odiseja je samo bila okidač, isto je moglo da se dogodi i u nekoj drugoj temi.

     Zima mi je , htjeo bi otić malo do JamaicaCry

  • #104
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 8.2.2011. 20:35

    Veljača prokleta Veljača( gle ironije - u tom sam mjesecu rođen).Tijelo nam osjeća da je proljeće blizu, a opet tako daleko.Prosinac se izdural, jer su pri kraju mjeseca blagdani, s siječnjom dolazi financijsko triježnjenje, polako se tone u depresiju, a u veljači sve kulminira.

    Otud po meni hrpetina ciničnih i prijekih komentara u ovoj temi.Odiseja je samo bila okidač, isto je moglo da se dogodi i u nekoj drugoj temi.

     Zima mi je , htjeo bi otić malo do JamaicaCry


    jovil

    Lol! Laughing Dobar si, majstore! Laughing Zaboravio si da se u veljači i mačke pare...
  • #105
    0 0

    postova:8
    lezba2 @ 8.2.2011. 23:04

    Kako ono išlo? moja Čita, moja ne čita...

    Ja sam zaista nešto i o filmu, ali kome se da čitati...kad zamiriše...krv

    Ali kako osjećam pomirljivije tonove, to se izvinjavam onoj dvojici odozgo.

    a za ovog trećeg, obraćaš se direktno, popravljaš se, i video je tu, bravo.

    i ja mogu staviti clip, vidi:

    ujedno i kviz pitanje: iz kojeg je to filma

     

1 2 ... 5 6 7 8 9 10
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala