Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Što vas žulja?

1 2 3 4 5
  • #16
    1 5

    postova:1
    željko kahlina @ 10.10.2013. 16:51

    Poštovani !

    Plaćam/o tv pretplatu ,a nemožemo utorkom gledati nogomet te hokej medvešćaka,a hrvatska televizija ima 4 kanala,zar je to moguće da plaćamo tv ,a gledamo reprize?    Pozdrav.

  • #17
    1 5

    postova:1
    antun zorman @ 15.10.2013. 14:44

    Izvrsni ste, samo mi recite kako da dođem do vas. Svakodnevno mi se telefon užari te dobijem žuljeve na prstima i u šaci, ali do otvorene linije nikako. A stvarno imam " tako veliki žulj" da mi sve više lići na "gnojni čir" ili ćak na neku "neprirodnu izraslinu" ???

    Molim Vas ,kontaktirajte me ili dođite  na kavicu kod mene u stan, koji ne postoji i koji je ni na nebu ni na zemlji . A zauzvrat, dobit ćete zanimljivu, žalosnu ali na momente i tragikomičnu priču. Moja adresa je: Antun  Zorman, Osijek, Trg J. Križanića 3   tel. 031 203-243

  • #18
    0 5

    postova:3
    nevena anđelić @ 21.10.2013. 11:18

    Strašno ste se puno umorili. Jedan talefon i tačka. Krasno. Jako ugodno . Ma nećete poslušat ni čovika ispod . I normalno do vas se ne može doć..........................

  • #19
    1 4

    postova:1
    suzana gl @ 22.10.2013. 11:22

    Poštovani,

    prije mjesec dana sam od određenog operatera tražila priključak digitalne TV i interneta, na vec postojeću liniju telefona. Živim na periferiji Zagreba, no garantirali su mi priključak i signal.

    Prvo smo potpisali ugovor, poslali su mi instalacijski paket i rekli da čekam dok t-com ne dozvoli signal. Ta igra traje vec mjesec dana, i jučer su mi javili da t-com ne dozvoljava pristup drugom operateru, a pod izlikom tehničkih problema. Ne vjerujem u takav rasplet situacije jer mi se garantiralo uključenje. Slijedeći tjedan, taj drugi operater dolazi po instalacijsku opremu. Nanesena je šteta meni i tom operateru.

    Moje pitanje je dokle će t-com manipulirati mrežom i s nama, s obzirom da NE ŽELIM t-com internet i TV zbog izuzetno lošeg nastupa, skupoće i na kraju, bezobrazluka? 

    Kako stati tome na kraj? Potpisan ugovor, dostavljena oprema, a neka druga firma (u ovom slučaju t-com) ne dozvoljava priključak?

    Hvala i lijepi pozdrav

  • #20
    0 4

    postova:1
    stjepan gladović @ 29.10.2013. 10:31

    Žulja me to što moja oranica uz županisku cestu, Posavski Bregi Breška Greda nema službeni put sa

    te ceste,ustvari nema nikakvog ucrtanog puta u katastru, pa nemogu raspolagati svojom imovinom.

    Problem se nalazi u općini  IVANIĆ Grad, katastarska općina Breška Greda,k. čestica 350.

    Stjepan Gladović   Ivanić Grad  Vulinčeva 111

    0917961507

  • #21
    6 2

    postova:1962
    aya @ 29.10.2013. 11:08

    Poštovani,

    da bismo postupili prema Vašim prigovorima, uz ime i prezime, adresu i broj OIB-a, potrebno je priložiti i osobne fotografije u formatu 3,5 x 4,5 i to 2 komada (samo lice i cijela silueta).

    Hvala

  • #22
    5 2

    postova:371
    cala @ 29.10.2013. 17:07

    Hvala vam uvažena kolegice @aya,svakako ću to i napraviti

  • #23
    8 0

    postova:2916
    gorlock @ 29.10.2013. 23:20

    Ha ha ha... još jedan debilana, pa hebote ljudi svašta pomisle da mogu na ovome portalu.

    Pitam se kad će se netko dosjetiti obratiti premijeru ili tako nekome.....

  • #24
    1 1

    postova:5
    xanderr @ 11.11.2013. 12:51

    Htio bih ispričati o neugodnosti koja mi se desila sa jednom gigantskom firmom T-com.Naime mi u kući imamo paket već 12 godina u koji spada max adsl i neke još stvari koje plačamo oko 520kn i nismo vezani sa nikim, nikakvim ugovorom,niti smo željeli biti jer ako se već sutra ponudi nešto bolje naravno bez puno komplikacija možemo preći na to drugo.E sada.T-com ima svojih vjerojatno oko 100 operatera koji telefonski traže i nazivaju klijente i obečaju im bolje pogodnosti.Tako je prije tjedan dana bila nazvana moja majka koja ih je odbila sa obrazloženjem da ne želi pričati o nikakvim paketima telefonski.Tjedan dana poslije ponovo je nazvao jedan njihov operater i javio se moj otac.Obečano mu je da će taj isti paket koji mi imamo plačati 350kn ,i moj otac je naivno pristao.Sada na sve to dolazi nama prvi njihov račun ,koji je 537kn.Uz to stiglo je i da smo od sada vezani sa njima ugovorom 24 mjeseca,nadodani su u paket neki novi programi koje moj otac nije niti tražio niti su nam bitni i vjerojatno zato i je cijena paketa sada 537 kn ,a ne 350kn o kojoj su pričali.Na sve to je moja majka naravno ljuta nazvala T-com i pitala ih kakav je to ugovor,da mi nikada nismo bili vezani ugovorom sa nikim i da ne želimo biti niti sa njima,i upitala je operatera dali oni imaju da smo mi potpisali bilo kakav ugovor.Na to je operater odgovorio da nije potraban potpis za takav ugovor kojim su nas vezali jednim običnim razgovorom preko telefona na 24 mjeseca i da u slučaju ,ako želimo raskinuti taj ugovor moramo platiti penale.A o dogovaranoj cijeni paketa i o cijeni koju smo dobili na kraju da i ne pričam.E pa sada vi prosudite ako ste pročitali ovaj moj komentar.Želio bi upozoriti sve građane Hrvatske da ne nasjedaju na bilo kakvu kupnju paketa od T-com-a preko telefona jer će vas nasamariti i prevariti.Ukoliko kupujete bilo kakve pakete T-coma obavezno prije  pročitajte ugovor i onda već prema vašim željama i potrebama taj ugovor potpišite ako nađete sebi željeno.

  • #25
    2 0

    postova:1962
    aya @ 11.11.2013. 13:13

    Naravoučenije - nemoj starom dati da se javlja na telefon! Smije sePlazi jezik

  • #26
    4 1

    postova:2916
    gorlock @ 11.11.2013. 20:36

    @xanderr, žao mi je što imate takova neugodna iskustva, no nažalost operateri, a t-com osobito love upravo na takovim trikovima.

    Nije mi potpuno jasno kako putem telefona mogu zaključiti ugovore, a nije ih moguće raskinuti putem telefona.

    Pokušajte se obratiti društvu za zaštitu potrošača, ali Vam savjetujem da pretplatu plaćate jer će Vam biti kudikamo gore ako ne budete plaćali.

    Pravno su dobro potkovani, jer da nisu, ne bi se usudili raditi to što rade.

  • #27
    0 3

    postova:5
    xanderr @ 18.11.2013. 12:52

    E moj DRUŽE Milanoviću.Ovakvu sramotu na današnji dan u Vukovaru nije doživjela niti jedna vlada od kada imamo ovu našu lijepu državu.Pa ti sada DRUŽE Milanoviću pošto svi znamo za tvoju poznatu aroganciju i osvetoljubivost, postavi čirilične table po cijeloj državi i nemoj zaboraviti otvoriti Goli otok,gdje ćeš trpati sve nas koji čemo ih skidati.Jer to je jedina stvar koju još nisi učinio u jednom dugom redu svojih nebuloza.

  • #28
    0 0

    postova:1962
    aya @ 18.11.2013. 14:56

    .

  • #29
    0 0

    postova:1962
    aya @ 18.11.2013. 14:57

    Tko će ga? Meni se ne da....

  • #30
    0 2

    postova:5
    xanderr @ 18.11.2013. 16:30

    Aja jako pametan savjet si mi dala za moju priču o T-comu.Ne znam samo gdje si tu pamet i duhovitost pokupila?A tebi gorlock hvala na podršci.Eto tako nažalost dosta im je da te nazovu i da te jednim telefonskim razgovorom prevare.Naravno da ću plačati pretplatu,plačao sam je i do sada,ali sam platio i penale da raskinem ugovor i da nisam vezan za njih 89.00kn za taj mjesec.I ne ide se toliko do tih 89.00kn,nego neka njihovih 100 operatera na mjesec navuku i prevare 1000 ljudi ,jednim telefonskim pozivom ,e onda je to več novac i prava prevara i navlakuša za normalne ljude u HR.

1 2 3 4 5
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala