Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Istraga

1 2
  • #16
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 10.1.2009. 0:18
    hmm... zapravo tu nitko nije fulao topic...

    Kada bi sad bilo neko drugo vrijeme - dam se kladit da bi na propagandnim fotkama Valdec zasigurno imao pljugu u ustima! I to bi bilo cool i sasvim u stilu.
    No, danas bi recimo bilo sasvim prihvatljivo da drži pumpericu u jednoj, a osvježivač daha u drugoj ruci... Cool
  • #17
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 10.1.2009. 0:27

    ... eh da, moram se još nadovezat na buzdovanove komentare o Indijancima - ovako stoje stvari: oni nama prokletstvo duhana (lule mira i tome sl.), a mi njima alkohol...

    Ne znam ko je tu bolje prošao, samo znam da čitava Amerika i Canada s gađenjem gleda na "pijani indijanski puk", kojima oni sami doturaju alkohol, ne bi li tako došli do jeftinijh cigareta... (naime, Indijanci su na neki način zaštićena sorta - ali - niš ne rade i loču, a pošto postoji neka tzv. grižnja savjesti, jer su ih pobili i pokrali - oni danas nabavljaju razna "blaga" po nevjerojatno niskim cijenama - a tu su najvažnije cigarete)...

    Pa tako nisam sigurna ko će tu koga prvi... 

  • #18
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 10.1.2009. 8:39

    ... eh da, moram se još nadovezat na buzdovanove komentare o Indijancima - ovako stoje stvari: oni nama prokletstvo duhana (lule mira i tome sl.), a mi njima alkohol...

    Ne znam ko je tu bolje prošao, samo znam da čitava Amerika i Canada s gađenjem gleda na "pijani indijanski puk", kojima oni sami doturaju alkohol, ne bi li tako došli do jeftinijh cigareta... (naime, Indijanci su na neki način zaštićena sorta - ali - niš ne rade i loču, a pošto postoji neka tzv. grižnja savjesti, jer su ih pobili i pokrali - oni danas nabavljaju razna "blaga" po nevjerojatno niskim cijenama - a tu su najvažnije cigarete)...

    Pa tako nisam sigurna ko će tu koga prvi... 


    jana_banana


    Mislim da tu nema "tko će koga prvi"! Zna se dobro tko je koga i tko je uništio jednu cijelu rasu. Vjeruj mi da se šačica "pijanog indijanskog puka" potjerana u rezervate ne može nazvati nikako drugačije nego ostacima ostataka...

     A što se tiče alkohola, mislim da nam ni tu nisu dostojni protivnici...

    Jedino je žalosno što nacija koja je istrijebila indijance, koja je donedavno dovodila crnce u lancima i koja još uvijek ima Ku Klux Klan određuje svjetsku politiku! Zastrašujuće!  

  • #19
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 10.1.2009. 11:05

    Jedino je žalosno što nacija koja je istrijebila indijance, koja je donedavno dovodila crnce u lancima i koja još uvijek ima Ku Klux Klan određuje svjetsku politiku! Zastrašujuće!  


    buzdovan

    Ali, eto ista ta nacija je dobila što je zaslužila......
  • #20
    1 0

    postova:541
    franz @ 11.1.2009. 10:35

    .. ovo je nešto slićno kao put oko svijeta u koliko ono dana ćemo mi??

    .. franz, dr.buzdovan, jana banana, gorlock .. obišli smo restorane, zakone, kinu, pa i japan, bili smo na prerijama pušili lule mira, sad smo, a neznam bilo negdje u americi !! tko zna koja je sljedeća destinacija!!  Wink

    franz

  • #21
    0 0

    postova:260
    franz88 @ 13.11.2013. 0:09

    4 godine naprijed, to je ta destinacija!

    .. procitajte malo ove komentare forumasa, genijalni su bili! nemaju veze s temom Istrage no ono Mraka!

    Uostalom ta  serija je bila vrlo dobra! no odjednom je samo nestalaaa, nemaaaa viseee!

    von franz

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala