Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Istraga

1 2
  • #1
    0 0

    postova:5
    hajdarovic @ 19.10.2008. 10:49
    Istraga je zanimljiv i u inozemstvu vec isprobani koncept. Mogao bih imati zamjerke za poneke rekonstrukcije, ali moram reagirati na posljednju emisiju u kojoj "Istraga" brani prava pušača! Sramota! Pušenje nije ljudsko pravo! Štetno je za sve i zabrana je najbolja stvar koja se mogla desiti. Vec je bilo vrijeme da mogu u restoranu pojesti šniclu, a da se pritom ne moram posvađati sa pušačem za susjednim stolom!
  • #2
    1 0

    postova:422
    jana_banana @ 19.10.2008. 23:13
    Istraga je zanimljiv i u inozemstvu vec isprobani koncept. Mogao bih imati zamjerke za poneke rekonstrukcije, ali moram reagirati na posljednju emisiju u kojoj "Istraga" brani prava pušača! Sramota! Pušenje nije ljudsko pravo! Štetno je za sve i zabrana je najbolja stvar koja se mogla desiti. Vec je bilo vrijeme da mogu u restoranu pojesti šniclu, a da se pritom ne moram posvađati sa pušačem za susjednim stolom!
    Hajdarovic

    svatko ima pravo raditi sa svojim tijelom tj. zdravljem što mu padne na pamet! ... tako dugo dok ne poremeti mirno uživanje u zdravom restoranskom šniclu ...

    al kaj ak je za drugim stolom neki vegan, vegetarijanac ili naprosto ljubitelj zdravog života? - opet frka! 

  • #3
    0 0

    postova:1
    thompson @ 15.12.2008. 7:45

       Najbolji ste od emisija podržavam vas da i dalje da ih izdajte.

                                            

                                            HVALA NA SASLUŠANJUCool

  • #4
    1 0

    postova:541
    franz @ 16.12.2008. 22:24

    svatko ima pravo raditi sa svojim tijelom tj. zdravljem što mu padne na pamet! ... tako dugo dok ne poremeti mirno uživanje u zdravom restoranskom šniclu ...

    al kaj ak je za drugim stolom neki vegan, vegetarijanac ili naprosto ljubitelj zdravog života? - opet frka! 


    jana_banana

    .. poanta je, ako netko od punoljetnih osoba želi pušiti neka to i radi, ali ne na štetu drugih, jer pasivni pušač je više izložen štetnim utjecajima nego aktivni! stoga pozdravljam odluku o uvođenju reda, to je pravi naziv po meni, na toj razini. a "draga" jano banano ako naš kolega jede šniclu u restoranu on nikog zdravstveno ne ugrožava, a što se to nekome ne sviđa, ne mora biti sudionik tih događaja! stoga kolega možeš sad u miru jesti šniclu...

    franz



     

  • #5
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 16.12.2008. 22:43

    Lijepo od tebe Franz, što si nam to pojasnio, ali što ako ne daj Bože, netko u restoranu prdne (tiho) i mirisima poremeti uživanje u toj šnicli.

    Ima i on pravo na to, pa nije zabranjeno zakonom.

    Uostalom u nekim kulturama je normalno da čovjek podrigne nakon jela.

    što tad ????????????????

  • #6
    1 0

    postova:541
    franz @ 16.12.2008. 22:54

    Lijepo od tebe Franz, što si nam to pojasnio, ali što ako ne daj Bože, netko u restoranu prdne (tiho) i mirisima poremeti uživanje u toj šnicli.

    Ima i on pravo na to, pa nije zabranjeno zakonom.

    Uostalom u nekim kulturama je normalno da čovjek podrigne nakon jela.

    što tad ????????????????


    gorlock

    .. zanimljivo, ali nisi shvatio poantu! vrlo jednostavno i razumljivo je napisano no tvoj problem, neću se ponavljati!

    ja znam u kojoj državi je to recimo normalno! jel ti znaš i navedi?!

    u Kini gorlocke ako hočeš ispasti kavalir pa ženi otvoriš vrata da ju pustiš, kao u europi, dobit češ pljusku u lice jer si je uvrijedio itd no te pojmove ne možeš svrstavati na istu razinu, i koje si ti naveo.

    franz

  • #7
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 16.12.2008. 22:59

    AJME DAJ MI JOŠ KOJU LEKCIJU.........

    MOŽE IZ JAPANA........

    No, dobro i što sad, čovjek ne smije pušit u restoranu ali smije prdnit, što je gore?

    Mislim da bi se Gor mogao uključiti u ovu raspravu.         Laughing

    Franz jesi legen, kultura kineskog komunizma, daj mi još malo to pojasni molim te, čini mi se da si rekao da si slušao  Chinese Democracy, jeli odatle potječe tvoje znanje o Kini.

  • #8
    1 0

    postova:541
    franz @ 16.12.2008. 23:04

    AJME DAJ MI JOŠ KOJU LEKCIJU.........

    MOŽE IZ JAPANA........

    No, dobro i što sad, čovjek ne smije pušit u restoranu ali smije prdnit, što je gore?

    Mislim da bi se Gor mogao uključiti u ovu raspravu.         Laughing

    Franz jesi legen, kultura kineskog komunizma, daj mi još malo to pojasni molim te, čini mi se da si rekao da si slušao  Chinese Democracy, jeli odatle potječe tvoje znanje o Kini.


    gorlock


    .. klasika, kad nekom poput tebe izostanu kvalitetni komentari ili argumenti, onda se brani trećerazrednim i sličnim riječnikom..

    vidim da niti si naveo zemlju o kojoj nešto pričaš, vjerojatno neznaš, neću se upuštati dalje u raspravu i takovu razinu kulture!

    franz

  • #9
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 16.12.2008. 23:13

    PRVO: nikada ne pišem, niti komentiram ono što ne znam, primjer nedavnog komentara  "gradonačelnika" vidio si koliko se malo ljudi uključilo u raspravu jer ne znaju (na kraju je na moju inicijativu tekst popravljen).

    DRUGO: ostavit ću te i dalje u neizvjesnosti, saznaj sam pa mi reci odgovor, možda ti onda i kažem o kojoj zemlji se radi

    TREĆE: ovo nije tema

    ČETVRTO: nisam siguran, pa te molim da mi pojasniš jer nisi, postoji li zakon koji brani prdenje u restoranu za vrijeme jedenja šnicle?

    PETO: pozdrav, kasno je moram ići spavati.

  • #10
    0 0

    postova:541
    franz @ 16.12.2008. 23:23

    ... ok, gorlock očito sam pogriješio u navodu kad sam napisoa da ne znaš o čemu govoriš, moje isprike frendu!

    a sad pozivam " dobrog duha" ovih stranica gospon. gor - a da iznese svoj zaključni komentar!!

    jaaavii seee  ...Smile

    franz

  • #11
    0 0

    postova:1
    hunting @ 8.1.2009. 20:24

    Svi samo skreću pozornost sa onih kritičnih i važnijih stvari,odvlače nam pozornost da ne bi vidjeli stvarnost.!!!!!!!!!!!!!!!!!Tongue out

    Pozdrav cijeloj ekipi ISTRAGE.

    Ljudi pa vi ste najjači !Cool

  • #12
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 8.1.2009. 21:07

    Ljudi, vi ste genijalni!

    Uspjeli ste na temi Istrage doći do pasivnog pušenja i tihog prdenja u restoranima za vrijeme jedenja šnicle!?

    RESPECT!

    Inače, ne volim emisije poput Istrage iz jednog jedinog razloga. Dok god takve emisije imaju pregršt tema za obradu postajem svjesniji nakaradnosti našeg pravosudnog sustava! To što prikazuje i pokazuje Istraga ne rješava se na ekranu već u sudnicama. Onim stvarnim...

    Uvjeren sam da ovakve emisije neće pokrenuti apsolutno ništa konkretno u društvu osim što će dodatno uzburkati emocije prosječnog gledatelja i učiniti ga još jadnijim i bespomoćnijim...

    No, u moru maloumnih sapunica, operacija Trijumf, BB-a i ostalih debilana, Istraga ipak zaslužuje relativno visoku ocjenu.  

  • #13
    1 0

    postova:580
    arnol @ 9.1.2009. 10:39
    Užasavam se te emisije i izbjegavam ju uopće gledati, no ovi vaši komentari su razblažili bit komentara o istoj. Jesu daleko od stvarnosti. Lakše je raspravljati o pojedinačnoj ili rafalnoj paljbi iz stražnjice nego onim strahotama koje je sve u stanju čovjek napraviti čovjeku.Ovaj put solidno skretanje s teme. 
  • #14
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 9.1.2009. 20:58

    Hajdarović i Jana Banana, ljudi koji su zakuhali temu oko šnicle i dima cigarete, niti da se osvrnu više na ovu temu, osim mene sa tihim prdcom, oko kojeg sam se zakačio sa Franzom, i vas koji su to prokomentirali, ništa ozbiljnije od toga.

    Moram zaključiti jer tada nisam, malo sam bio pospan i Franz me nasmijao, nisam se ozbiljnije dotakao teme.

    Istraga je svakako zanimljiva emisija, koliko je koja gledljiva neke niti ja ne mogu pogledati.... , ali ne smijemo zatvarati oči pred istinom i moramo djelovati.

    Što se tiče pušenja i sam sam nekada bio strastveni pušač i nisam bio svjestan koliko sam smetao nepušačima u svojoj neposrednoj blizini. Sada ne pušim već par godina (ne znam više točno, što je valjda dobar znak prestao sam brojati) i sad znam točno kako su se osjećali ti ljudi u mojoj neposrednoj blizini.

    Svakako podržavam prava pušača da puše koliko žele, dok ne ugrožavaju prava nepušača, a gdje će to biti dozvoljeno ili ne to će regulirati zakon.

    Osvrnut ću se još kratko na pušenje, policija kažnjava ako pričamo na mobitel, vjerujte cigareta za vrijeme vožnje mnogo je opasnija od mobitela.

    I još o ISTRAZI: to je emisija koju ne mogu generalizirati pa niti ocjeniti kao takovu, pitanje je koliko su neke priče istinite i koliko je upotrebljena mašta redatelja

    .Innocent

  • #15
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 9.1.2009. 22:03

    Evo, još jedan kratki osvrt na podtemu koja se provlači od početka.

    Bio sam strastveni pušač dvadeset godina. Prestao sam prije četiri i pol godine. Ponekad mi dođe da zapalim, ali to su zaista rijetki trenuci. Sve u svemu, prestanak pušenja mi je bila jedna od boljih odluka u životu.

    No, smatram da je fenomen pušenja definitivno najveće licemjerje koje je čovjek mogao smisliti. Prodaješ nekome proizvod po vrlo visokoj cijeni, a onda ga tretiraš kao kakvog gubavca, izoliraš ga i kažnjavaš kad koristi taj isti proizvod!?

    Zašto svi ti dušebrižnici za zdravlje aktivnih,a sve više i pasivnih pušača jednostavno ne zatvore tvornice duhana i zabrane prodaju?

    Znate li koliko svaki dan država ugrabi poreza na duhanske proizvode? Radi se o MILIJUNIMA kuna!

    Nevjerojatan fenomen! Zamislite da vam prodaju auto, naplate auto-školu, registraciju i sve ostale takse, a onda vam zabrane da ga vozite jer postoji opasnost da nekoga usmrtite u prometu, a ispušnim plinovima zagađujete okoliš i ugrožavate zdravlje pješaka! Osobno ne vidim razliku od priče s pušenjem!

    Mogao bih danima elaborirati ovu temu i dokazivati kako je ljudski mozak u stanju smisliti nevjerojatne zablude i servirati ih kao borbu za opće dobro. Potrebna je samo dovoljna kritična masa bolesnih i pokvarenih mozgova koji donose odluke...

    Možda su ipak u pravu oni koji su tvrdili kako je duhan u biti vrhunska osveta indijanaca bijelom čovjeku koji ih je uništio...        

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala