Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Top Gun

1
  • #1
    3 3

    postova:2916
    gorlock @ 8.1.2011. 16:05

    U svoje vrijeme film je bio odličan, ali i danas je vrijedan pozornosti.

    Jedna od mojih strasti su i ove moćne letjelice pa Vam predstavaljam: 


    Prvu sliku futurističkog vojnog aviona - predstavljen kao ponos britanske vojske.

    Ime je dobio po keltskom bogu groma i oluje Taranisu. Košta oko 170 milijuna eura, ne treba mu pilot i ne vidi ga radar. Prvi probni letovi najavljeni su za ovu 2011. godinu.

     

     

  • #2
    2 4

    postova:1
    blaž matan @ 19.12.2012. 19:28

    najbolji film svih vremena!!!!

  • #3
    4 7

    postova:416
    taurus @ 24.6.2013. 11:52

    Ovaj film je bukvalno parodija na tematiku kojom se bavi.

  • #4
    1 1

    postova:242
    smarkovi @ 18.8.2013. 8:44
    Dva oprecna stava,a po meni istina je negdje izmedju
  • #5
    8 3

    postova:186
    boatenga @ 18.8.2013. 14:51

    Film je snimljen 1986. godine..

    Vjerojatno niste bili ni rođeni tada..

    Nije bilo CGI-a, ni kamera toliko malenih i rasprostranjenih da ih svaki idiot može nosit na prstu, odnosno u autu..

    Film je bio audio vizualni događaj desetljeća..

    Edit: Vidim ispod, mnogi su oduševljeni sa onim smećem od filma "300", festivalom cgi-ja..

    Jedna soba, dva glumca, i kompjuter..I imaš film, ne samo film, imaš blokbaster..

    Smiješno..

  • #6
    3 7

    postova:2527
    bearfoot @ 19.8.2013. 10:21

    ovaj film ni te davne '86 nije bio niš posebno, ničim nije pridonio filmskoj umjetnosti, osim zaradom, samo atraktivna reklama američkog zrakoplovstva s jadnom fabulom...u svakom pogledu, pa i u tehničkom, prešišali su ga mnogi filmovi snimljeni u to doba od koji su neki postali klasici, a kako vrijeme odmiče sve je teže u cjelosti odgledati ovaj film i otrpiti poruke koje silom gura...jedina vrijedna ostavština je naslovna pjesma

  • #7
    4 3

    postova:158
    fantasma13 @ 6.6.2015. 15:49

    slažem se da, jedino što je ovaj film iznjedrio je svevremenski hit take my breath away.. a ovaj komentar nabolji film svih vremena..l lol. da sam moderator, brisao bih ga, a korisnika isključio :D

     
     
     
     
  • #8
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 3.9.2017. 21:44
    Slažem se s komentarima vas dvoje gore. Al' fora je prisjetit' se tinejdžerske dobi i curica koje su ludile za Kruzom, a svi dečki htjeli postat piloti,nositi ejvijetor Rejbanke te kožnjake i štatijaznam šta sve ne. Sad kad ga gledam djeluje mi presmiješan.Uostalom u mnogo filmova nakon, ismijavali su se neki dijalozi i momenti iz tog filma. Ajsmen... ha ha daj nemoj me klat'...
  • #9
    0 1

    postova:37
    rekmi222 @ 27.3.2023. 17:20
    Potpisujem sve što je bearfoot napisao. Film je teška glupost i čisto američko preseravanje. Nepunih 2 sata čekaš da se u njemu nešto konkretno dogodi i na kraju skužiš da se nije dogodilo ništa osim uzalud potrošenog vremena. Ima čak i dokumentaraca koji su napetiji od ovog smeća..
  • #10
    0 0

    postova:1962
    aya @ 27.3.2023. 23:08

    rekmi, rekmi, nešto mi ti na aleksija vučeš.....Namiguje

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala