Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Mamurluk 2

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    nisde @ 24.5.2011. 9:43
    Prvi do je bio odličan,odliča.Ndam se da če drugi biti još bolje!!!!
  • #2
    1 0

    postova:161
    ed_hunter @ 26.5.2011. 0:10
    "We had a sick night, bitchez!"

    bwahahaha Chow je kralj!
  • #3
    1 0

    postova:127
    maestroxxx @ 27.5.2011. 0:23
    nije ni približan originalu iz 2009 šteta bačenih kuna na kino ulaznicu bolje da sam sačekao DVD izdanje :)
  • #4
    0 0

    postova:6
    jalepnv @ 29.5.2011. 13:37
    sta ces cekat dvd izdanje kad si mozes skinut s neta :)
  • #5
    0 0

    postova:2
    luksmaks @ 29.5.2011. 22:59

     u odnosu na I dio-ni do koljena- najbolji je kraj..kad vidimo fotografije..razočaran sam

  • #6
    0 0

    postova:71
    g_6 @ 5.6.2011. 14:57
    "We had a sick night, bitchez!"

    ed_hunter
    Ready for a sick ass fucking story?
  • #7
    0 0

    postova:13
    kauchpotato @ 10.6.2011. 17:04

    čista sredina

    nadasve gledljiv film (pogotovo za one koji nisu gledali prvi dio)

    promjena lokacije i životinje, no manje više copy-paste prvog dijela

    prvi dio je zaradio ogromnu količinu novaca pa zašto se ne bi snimio nastavak (apsolutna misao vodilja kroz cijeli film)

    osobno, malo zamjeram preveliko "iskorištavanje i iživljavanje" na životinji

    da, majmun je bio "potreban" za neke scene, gag-ove ali ipak ne u toj mjeri

    5/10

  • #8
    0 0

    postova:26
    potlim23 @ 11.6.2011. 20:01
    Iako je prvi film odličan a ovaj je doslovno na istu shemu što se može vidjeti i iz sadržaja ovaj film nije izgubio svoju svježinu. Fore su i dalje smješne ali nekima se neće svidjeti samo zbog toga što je preslika prvog dijela. Svakako pogledati! :))
  • #9
    2 0

    postova:48
    oldschool @ 25.6.2011. 14:12

    Film je loš!

    Prvi dio je bio nešto posebno, komedija godine, ovo je blijeda kopija istog i ne vrijedno novca za kino ulaznice. Neću ni spomenuti da sam ovaj film odlučio povezati sa prvim iskustvom Gold Class dvorane i moram reći da nisam imao fotelju na struju neznam čime bi se zabavljao dva sata.

    Ne mogu reči što radi a što ne radi u filmu kada je toliko loš. Imamo grupu likova koji su nas nasmijali i šokirali do suza u prvom nastavku i na njih gledamo sa simpatijama no tu je priči kraj. U cijelom filmu nisam se nasmijao ni jednom. Film se bazira u pokušaju slaganja radnje temeljene na bolesnim forama, međutim ovo nije Jackass, očekujemo nešto više od toga, očekujemo da nas oduševe kao i prvi puta.

    Prodali su ulaznice temeljeno na oduševljenju prvim dijelom, no snime li treći nastavak morati će se gadno potruditi zainteresirati me da odem u kino.

     Mamurluk 2 - 2/10 

  • #10
    2 0

    postova:1
    morisv @ 1.2.2012. 14:39
    prvi dio bolji
  • #11
    2 0

    postova:560
    crnisokol @ 8.3.2012. 9:58

    Film me blago razočarao. Dok je prvi dio bio prilično dobar, dvojka je njegova čista reciklaža kojoj fali faktor iznenađenja. U sat i pol trajanja filma ima sve skupa par dobrih fora, dok je ostatak neduhovit i predvidljiv. U biti najbolji dio filma su slike koje prikazuju na kraju uz creditse. Također mi se svidio i soundtrack, ali kad moram hvaliti soundtrack jer nemam ništa drugo za pohvalu onda je jasno da film nije ispunio očekivanja.

    Znam da ovo sve gore zvuči dosta oštro, no film ipak nije toliko loš, zapravo se radi o osrednjoj ''komedija'', samo su očekivanja bila dosta visoka nakon prvog dijela. Film nije baš za preporuku, ali ako stvarno nemate pametnijeg posla ili bolji film pri ruci, ili pak vas jako zanima što se dešava sa simpatičnim protagonistima onda ga pogledajte.

    6/10 (i to nategnuta šestica Smije se)

  • #12
    0 2

    postova:228
    joker12 @ 16.10.2013. 12:16

    čista kopija rvog, preporućujem ga onima koji 1. dio nisu gledali

    Majmun i Alan unose energije u film

  • #13
    2 1

    postova:228
    joker12 @ 20.11.2013. 7:31

    Mračnija i preslikana kopija prvog filma. ''Mamurluk 2'' nema element iznenađenja kao prvi film.

  • #14
    0 1

    postova:542
    leon123 @ 28.10.2017. 11:47
    Mamurluk 2 tehnicki je kopija prvog mamurluka.Film jos uvijek drzi vodu,ali copyright dok treci nikako ne drži vodu.6.0/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala