Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Obred

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 14.3.2011. 21:14

    ovo cu sutra ili prekosutra gledati ...imam osijecaj da je film super ,mozda radi glumacke podstave koja je vise nego dobra .....

    nadam se da nece biti kopija u filmu iz Eksorcizma....ili da nece biti sranje poput onog novog Posljedni  eksorcizam.....

    ako ga je neko vec pogledal nek javi !!

  • #2
    1 0

    postova:94
    interceptor87 @ 24.4.2011. 16:58

    Nakon ovakvih kometara,nisam mogao,a da na pogledam film...

    Mogu reci da je film po meni dosadan,isfurana tema,napetosti u filmu skoro pa ni nema,nista posebno...

    cak mi se ni od Hopkinsa uloga ne svidja...

    a sad da je radjen prema istinitom dogadjaju....bas i ne vjerujem u to...

    pa samo mogu reci, da samo radi glumacke po(d)stave dobiva ocjenu 6/10...

    btw. nadam se da me netko nece napast zbog ovoga ili ismijat,kao sto su bili prijasnji kometari na ovu temu Cool

  • #3
    1 1

    postova:9
    teleskop @ 25.4.2011. 15:10
    Puno više sam očekivao od ovog filma.Jako loše i dosadno!Čudi me da je takav velikan kao A.Hopkins pristao na film B produkcije.Razočaran sam.Jedini pravi i kvalitetan film na ovu temu je "Excorcist" iz 1973.g.Nijedan sličan film mu nije ni do koljena.Kiss
  • #4
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 5.5.2011. 17:40

    ne kužim zašto Hopkins snima takve filmove...????

    inspiriran stvarnim događajima????

    od muhe napravili ne slona nego slonovo govno.....

  • #5
    1 1

    postova:513
    bozoli @ 14.5.2011. 0:49

    Ma nije film uopće TAKO loš. Jest da je predvidljiv, ali ima jedan dobar, relativno originalan moment (i neću reći koji jer ja ne spojlam Tongue out). Čisto za zabavu.

    Ali, mogu li samo reći da mi je čisto dosta "hororaca" koji plaše na temelju iznenađenja. Gdje su creepy napete scene? Gdje su istinski luđaci pod maskom kreposnih ljudi? Gdje je inteligentna strava?

  • #6
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 26.10.2011. 21:59

    Ma nije film uopće TAKO loš. Jest da je predvidljiv, ali ima jedan dobar, relativno originalan moment (i neću reći koji jer ja ne spojlam Tongue out). Čisto za zabavu.

    Ali, mogu li samo reći da mi je čisto dosta "hororaca" koji plaše na temelju iznenađenja. Gdje su creepy napete scene? Gdje su istinski luđaci pod maskom kreposnih ljudi? Gdje je inteligentna strava?


    bozoli


    U potpunosti se slažem sa ovim komentarom i dodajem.

    Tema - je stara, ali nije naodmet ponoviti je. Vjerujem da je film doista inspiriran stvarnim događajima, ali što je u filmu stvarnost a što mašta - neka si gledatelji prepuste na volju. 

    Moja ocjena visokih 8/10. 

    Film stvara vrlo jezovitu atmosferu i vrlo upečatljivu scenografiju. 

  • #7
    0 1

    postova:213
    zac @ 28.10.2011. 1:41

    Nakon svih onih silnih i ispraznih nastavaka na temu exorcista ovaj film je pravo osvježenje, a i Hopkins mij je solidan s glumom jednostavno mu leže ti "otkačeni" no opet skulirani likovi.  Sve u svemu film je solidan, a pošto su likovi iz filma stvarne osobe film daje još jednu dozu intrige i da se svaki od nas zapita u što vjeruje,a u što ne.

    Solidnih 6,3/10.

  • #8
    1 1

    postova:37
    kalimero70 @ 8.12.2012. 23:25

    Zanimljiv film,drži pažnju,,,Hopkins odličan,,,8/10

  • #9
    0 9

    postova:2
    josip321 @ 13.1.2013. 22:16

    Odličan film. Za Kršćanina-Katolika bih rekao i poučan film.

    10/10

  • #10
    7 2

    postova:2527
    bearfoot @ 14.1.2013. 9:55

    poučan film ?!?!?!?!?! za kršćana-katolika?!?!?!? kad će više taj smak svijeta???????????????

  • #11
    3 2

    postova:9
    shizuma @ 16.3.2013. 19:57

    Jedna jedina riječ: RAZOČARANJE. Navikla sam gledati Hopkinsa u ulogama u kojima je sam njegov pogled dovoljan da stvori onu dozu horror napetosti koja te ne ostavlja baš u ugodnim trncima ali čak ni ti trnci nisu bili dovoljni da nakon odgledanog budem zadovoljna. Ovo je osrednja izvedba nečeg što je potencijalno trebalo biti barem 10 puta bolje. Predložak za film odlična knjiga i iskreno sam vjerovala da je na pomolu novo mini remek djelo koje će u svoj svojoj srži pokazati pravo lice "pravih" katolika. I na kraju od svega toga dobivamo, kao što sam već rekla, osrednju izvedbu i kriminalno površno uživljavanje u lik, meni osobno, najlošijeg mogućeg glumca izabranog za ulogu Michaela Kovaka, Colina ODonoghuea, koji je već u Skladištu 24 pokazao da mu gluma nije jača strana, radnju konfuznu i nabacanu iz scene u scenu tražeći neku napetost, neki  dramatični preokret do kojeg ne dolazi i sve to toliko je zamorno da ni Anthony Hopkins,  koji daje sve od sebe, ne može spasiti stvar. Tema dobra, od The Exorcism of Emily Rose nije bilo dobre izvedbe nekog egzorcizma na filmskom platnu,  a ovaj film prolazi ovako: glumačka postava dobiva ocjenu 7/10, scenarij naspram knjige koje se trebao više držati 5/10, sveukupno, uz duboko žaljenje,  filmu dajem 6.3/10 i to isključivo zbog Hopkinsa.  

  • #12
    1 2

    postova:72
    lizistrata @ 20.3.2013. 1:35

    Slažem se, raočaranje s mrtvim potencijalom i definitivno ispodprosječnim Hopkinsom

  • #13
    1 1

    postova:18
    d77 @ 21.6.2015. 9:41

    Sve sami kriticari ovdje jebate... ova shizuma napisala pravi kriticarski clanak za jutarnji list koga briga sta ti volis sta ne volis ko kako glumi ko daje napore ko ljencari u glumi!!! daj uzivajte u filmu ne kenjajte previse

  • #14
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 21.6.2015. 16:14

    a misliš da ikoga boli dupe za tvoje kenjanje??

  • #15
    0 0

    postova:348
    masina @ 6.12.2021. 18:11
    Tema nije isfurana niti moze biti dok je hriscanstva. Nisam religiozna osoba ali nisam ni ateista niti agnostik, no jesam spiritualna osoba. Vjerujem u postojanje “dobra” i “zla” i vjecitu “borbu” izmedju.. Glupost je filozofirat o vjeri preko nekog, bilo kojeg filma, zato mi smeta kad postave- inspirisano istinitim dogadjajima??!! Time samo navedu gledatelja da pomisli kako se ovo stvarno desilo bas kako i odigrano. Al da ne serem vise film je ok, drugaciji malo od onih “starih” , ali to je i dobro jer da nema varijacije u filmovima bilo bi dosadno i bezze. Na kraju krajeva, svako bi od nas bio najbolji reziser nekog filma za sebe.. Gluma, moglo je dosta bolje, tako i prica. I da dodam jos (a rekao sam da necu vise srat) ide mi na zivce ovaj mladi svjestenik koji je to postao ne zna ni sam zasto i kao ne vjeruje ni u sta bilo a posebno ne u exorcizam, i cak ni kad ona cura govori mu neke stvari koje samo on moze znati, pa onaj nadljudski glas, pa kad ispljune one klinove a on ce kao ma daaaj to je nista.. Jebote ja bi se sasro! 👿😝
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala