#16
brigitas @ 19.2.2026. 16:57
E a meni taj Hopky nikako da sjedne već od prvi puta kad sam ga vidio. Slično kao i Poirot glumac, uf :)
#15
masina @ 6.12.2021. 18:11
Tema nije isfurana niti moze biti dok je hriscanstva. Nisam religiozna osoba ali nisam ni ateista niti agnostik, no jesam spiritualna osoba. Vjerujem u postojanje “dobra” i “zla” i vjecitu “borbu” izmedju.. Glupost je filozofirat o vjeri preko nekog, bilo kojeg filma, zato mi smeta kad postave- inspirisano istinitim dogadjajima??!! Time samo navedu gledatelja da pomisli kako se ovo stvarno desilo bas kako i odigrano. Al da ne serem vise film je ok, drugaciji malo od onih “starih” , ali to je i dobro jer da nema varijacije u filmovima bilo bi dosadno i bezze. Na kraju krajeva, svako bi od nas bio najbolji reziser nekog filma za sebe.. Gluma, moglo je dosta bolje, tako i prica. I da dodam jos (a rekao sam da necu vise srat) ide mi na zivce ovaj mladi svjestenik koji je to postao ne zna ni sam zasto i kao ne vjeruje ni u sta bilo a posebno ne u exorcizam, i cak ni kad ona cura govori mu neke stvari koje samo on moze znati, pa onaj nadljudski glas, pa kad ispljune one klinove a on ce kao ma daaaj to je nista.. Jebote ja bi se sasro! 👿😝
#14
bearfoot @ 21.6.2015. 16:14
a misliš da ikoga boli dupe za tvoje kenjanje??
#13
d77 @ 21.6.2015. 9:41
Sve sami kriticari ovdje jebate... ova shizuma napisala pravi kriticarski clanak za jutarnji list koga briga sta ti volis sta ne volis ko kako glumi ko daje napore ko ljencari u glumi!!! daj uzivajte u filmu ne kenjajte previse
#12
lizistrata @ 20.3.2013. 1:35
Slažem se, raočaranje s mrtvim potencijalom i definitivno ispodprosječnim Hopkinsom