Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Obred

1
  • #16
    0 0

    postova:348
    masina @ 6.12.2021. 18:11
    Tema nije isfurana niti moze biti dok je hriscanstva. Nisam religiozna osoba ali nisam ni ateista niti agnostik, no jesam spiritualna osoba. Vjerujem u postojanje “dobra” i “zla” i vjecitu “borbu” izmedju.. Glupost je filozofirat o vjeri preko nekog, bilo kojeg filma, zato mi smeta kad postave- inspirisano istinitim dogadjajima??!! Time samo navedu gledatelja da pomisli kako se ovo stvarno desilo bas kako i odigrano. Al da ne serem vise film je ok, drugaciji malo od onih “starih” , ali to je i dobro jer da nema varijacije u filmovima bilo bi dosadno i bezze. Na kraju krajeva, svako bi od nas bio najbolji reziser nekog filma za sebe.. Gluma, moglo je dosta bolje, tako i prica. I da dodam jos (a rekao sam da necu vise srat) ide mi na zivce ovaj mladi svjestenik koji je to postao ne zna ni sam zasto i kao ne vjeruje ni u sta bilo a posebno ne u exorcizam, i cak ni kad ona cura govori mu neke stvari koje samo on moze znati, pa onaj nadljudski glas, pa kad ispljune one klinove a on ce kao ma daaaj to je nista.. Jebote ja bi se sasro! 👿😝
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala